[Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu FC Olt?

Poll ended at 18 Mai 2014, 16:33

Victorie
15
83%
Egal
0
No votes
Infrangere
3
17%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 17 Mai 2014, 12:51

S-a terminat si am castigat !!! ucv ucv ucv ucv ucv ucv


3 puncte importante pentru moral si muncite :)( oricum n-am jucat niciodata bine ca sa fim suparati ca azi am jucat slab si am castigat (in caz ca am facut asta :)( )

Putem trage si la primul loc daca batem Mures si aia se mai incurca, poate intra si ei intr-o serie de meciuri fara victorie. Cred ca o sa castigam la Bistrita !!! In seria asta fiecare echipa a avut cate o serie buna si una slaba, urmeaza Mures.

Tinteti minte ce va spun !!! Daca Mures mai are de jucat in deplasare cu Slatina, nu o sa bata !!!!! :)(.

Si va mai spun ceva !!! NOI TREBUIE SA PROMOVAM FARA A AVEA NEVOIE DE 3 PUNCTE DE LA RESITA, acolo e un teren greu si au o echipa buna. Am stiut ca Mures nu bate, pai aia sunt antrenati de Munteanu :)( bun antrenor. Eu cred ca reista o sa termine pe 3 (adica trebuie sa termine pe 3 ca altfel :laughing: )

ucv ucv ucv :)( :)( :)(
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 17 Mai 2014, 13:35

uite ca m-am inselat si ma bucur mult. n-am avut incredere in baieti si mi-au dat peste nas. felicitari, trei puncte imense ucv

iuli

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 17 Mai 2014, 13:38

am jucat mai slab decat cu Resita,doar ca adversarul e slab si fara orizont.

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 17 Mai 2014, 13:51

era bun si-un egal cu resita.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 17 Mai 2014, 13:57

JustME scrie:uite ca m-am inselat si ma bucur mult. n-am avut incredere in baieti si mi-au dat peste nas. felicitari, trei puncte imense ucv
Acum fie vorba intre noi, daca nici pe astia nu-i bateam :mad: trebuiau sa ramana la Slatina.


@GSM

Egalul cu Resita era aur :)( pune un punct la noi si scade doua de la aia :)( :)( :)( :)( :)(. Important si necesar e sa nu pierdem la Bistrita :)( sper sa se implice masiv si cine trebuie. Apropo, meciul se joaca Sambata? Sau e intermediara pentru ca sambata se voteaza :)( sau duminica? Oricum nu ar da bine sa ne faca probleme tocmai Ovidiu Cretu, pai trebuie pedepsit disciplinar daca se intampla asta
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 17 Mai 2014, 20:05

ajuna in p....a calului in excursie cu fie-mea, si nu am nici macar semnal la mobil, pe nicio retea!

BTW: Nu va duceti in Cosesti/Arges, daca aveti nevoie de telefon!

Mor de nervi, nu stiu nimic, [****]...

Noroc ca prind o zecime de semnal , si reusesc sa aflu de la Alex Stuparu (multam fain, dau berea la urmatoarea terasa, Alex! usteag ) si imi vine inima la loc.

aproape mi-au iesit si pronosticrile, exceptie valcea care a batut.

N'aix, unde esti ma, sa vii sa ne explici ce rezultate tb sa fie ai? Sau te pomenesti ca astea erau?!?!

Bravo baieti, trebuia sa batem, felicitari celor care au facut deplasarea sa-i sustina!

FORZA STIINTA!!! Mai este un pic!

ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 17 Mai 2014, 21:16

Am si eu o rugaminte dupa o asa veste mare: cei care s-au opus vehement renasterii fotbalului in acest oras legendar al sportului romanesc, sa fie interzisi pe acest site! Daca nu, imi inchid contul, oricum...ce pierdeti voi...sau eu??! Dar patriotismul, bunul simt si sangele alb-albastru ramane! Pe mine nu ma cumpara nimeni, asa cum s-a intamplat cu ei...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 17 Mai 2014, 21:18

praetorianus scrie:Am si eu o rugaminte dupa o asa veste mare: cei care s-au opus vehement renasterii fotbalului in acest oras legendar al sportului romanesc, sa fie interzisi pe acest site! Daca nu, imi inchid contul, oricum...ce pierdeti voi...sau eu??! Dar patriotismul, bunul simt si sangele alb-albastru ramane! Pe mine nu ma cumpara nimeni, asa cum s-a intamplat cu ei...
+1! usteag usteag
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 17 Mai 2014, 21:24

@ praetorianus, au fost deja "rugati" sa paraseasca acest site, unii deja au facut-o....incet incet vor urma si ceilalti foarte probabil, de buna voie sau nu!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 17 Mai 2014, 21:28

Despre meci: nu am jucat stralucit, dar oricum mult mai bine decat la precedenta deplasare la Slatina. Atunci am castigat cu noroc, acum as putea sa spun ca nu am avut noroc ca nu au intrat mai multe (am avut bara, ratare cu poarta goala, ratare din 6 m....) Repriza a doua 25 de minute foarte bune, apoi 20 minute in care am incercat sa tinem de rezultat si era cat p-aci sa nu ne iasa, Oltul avand o mare ocazie undeva prin min 80. Nu ne prinde jocul la tragere de timp, facem mari greseli in aparare. Din nou remarcatul meu e Vatajelu, baiatul asta daca se tine de treaba va ajunge mare. Si Ivan a intrat foarte bine in joc, daca as fi eu antrenor, ar juca titular meci de meci. Pustiul merita un pic fortat, doar asa poate creste, dandu-i-se incredere si jocuri
Last edited by romaad on 17 Mai 2014, 22:21, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 17 Mai 2014, 22:04

Romaad, multam de sumar!

Nu stiu daca am gresit cumva etapa trecuta , cand spuneam sa il schimbe pe Balint! nu il vad mare antrenor, nu jucam in continuare mare lucru, oar poate e mai bine asa! Scopul scuza mijloacele!!!!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 17 Mai 2014, 22:27

Personal mi se pare de cacao sa mai schimbi antrenorul cu 4 etape inainte de final, mai ales ca e si in obiectiv. Insa jocul arata rau, asa cum a zis si Deux, trebuie adus antrenor din prima zi a vacantei de vara sa aiba timp sa se ocupe de strategie, de pregatire, sa cunoasca echipa... Nu stiu daca antrenor strain , m-as multumi cu un Dan Petrescu de exemplu!

PS astia de la digi iar ne musca de fund! ce bine imi pare ca si-au luat-o in mana cu drepturile, deja nu ii mai suport. La anul sper sa o ia pe urmele lu gesepe si sport.ro si sa se desfinteze
Jigodia de Decebal Radulescu isi pune intrebari retorice de genul , cum de a luat CS U licenta si (c)Rapidul nu

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 17 Mai 2014, 22:28

romaad scrie:Despre meci: nu am jucat stralucit, dar oricum mult mai bine decat la precedenta deplasare la Slatina. Atunci am castigat cu noroc, acum as putea sa spun ca nu am avut noroc ca nu au intrat mai multe (am avut bara, ratare cu poarta goala, ratare din 6 m....) Repriza a doua 25 de minute foarte bune, apoi 20 minute in care am incercat sa tinem de rezultat si era cat p-aci sa nu ne iasa, Oltul avand o mare ocazie undeva prin min 80. Nu ne prinde jocul la tragere de timp, facem mari greseli in aparare. Din nou remarcatul meu e Vatajelu, baiatul asta daca se tine de treaba va ajunge mare. Si Ivan a intrat foarte bine in joc, daca as fi eu antrenor, ar juca titular meci de meci. Pustiul merita un pic fortat, doar asa poate creste, dandu-i-se incredere si jocuri
Iar braga, buna si rece :-)
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 17 Mai 2014, 22:30

Romaad, daca ai fost la meci imi spui te rog cum s-a miscat Precup? crezi ca sunt sanse sa-l mai vedem?


BTW, ce zic aia de la Digi?? este Radulescu invitat? ala un :bad: convins, se vede si dupa cum arata. Mereu ii plange pe aia prin emisiuni, iar Moraru e la fel ca Radulescu. Imi place la nebunie cand panaramele astea mor de ciuda o:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 17 Mai 2014, 22:35

s9k3k3 scrie:Romaad, daca ai fost la meci imi spui te rog cum s-a miscat Precup? crezi ca sunt sanse sa-l mai vedem?


BTW, ce zic aia de la Digi?? este Radulescu invitat? ala un :bad: convins, se vede si dupa cum arata. Mereu ii plange pe aia prin emisiuni, iar Moraru e la fel ca Radulescu. Imi place la nebunie cand panaramele astea mor de ciuda o:
Romaad, da-i raportul lui skeke, inclusiv ce se intampla pe Marte azi, ce dracu, arzi gazu' de pomana? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Ref. Copacul: Hmmmm, braga, de cand n-am mai gustat! Prin Craiova se mai gaseste?

Altfel, digi, ghesepe, prostport (apropos, am un "razboi" e marti cu o tipa Sorina - coincidenta- care a publicat articll ala ca nu avem licenta, abia astept luni sa va spun rezultatul!! :)( :)( :)( , multa.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x !!!!!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Închis