[Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu FC Olt?

Poll ended at 18 Mai 2014, 16:33

Victorie
15
83%
Egal
0
No votes
Infrangere
3
17%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 17 Mai 2014, 22:38

Dupa parerea mea s-a miscat binisor pentru un jucator care a prins vreo 3 meciuri tot sezonul, in general a incercat sa nu se complice , a jucat simplu! Mi-e greu oricum sa imi fac o parere obiectiva, din peluza nu se vede meciul asa bine.

digi: asta au zis, ca nu e corect ca CSU care nu e "adevarata" sa primeasca licenta (era dezamagit rau DR) iar Rapid care e "adevarata" sa nu primeasca! Moraru a incercat sa ne tina partea, a zis ca probabil CSU e ok cu actele, dar ala a zis ca pentru el asta nu conteaza. Norocul nostru ca nu da DR licentele pentru prima liga

@copac, data viitoare promit sa incerc si eu, dar va trebuie sa gasim in alta parte, sper ca la anul sa nu mai facem deplasari la Slatina!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 17 Mai 2014, 22:41

Acest forum a devenit extrem de greu de urmarit de cand il frecventeaza s9k3k3. Nici macar ignore-ul nu rezolva problema
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 17 Mai 2014, 22:48

Copacul scrie:Acest forum a devenit extrem de greu de urmarit de cand il frecventeaza s9k3k3. Nici macar ignore-ul nu rezolva problema
Corect, snt deja perdut! :-D :-D :-D

Over and out!

Noapte buna, ne auzim maine.luni!

ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 18 Mai 2014, 11:25

Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 18 Mai 2014, 14:49

Repriza a doua si declaratii dupa meci

phpBB [video]
C O P A C U LImagine

iuli

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 18 Mai 2014, 15:32

Ganea e pe modelul C.Raducanu,nu mai trebuie lasat sa dea declaratii ca se accidenteaza.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 18 Mai 2014, 16:43

Au pus astia toata repriza ? :)( :)( :)(. Aia de la Selrom R pot pune si ei meciurile complete, macar sa le vedem noi. Nu au ce sa pateasca.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 18 Mai 2014, 16:49

Nu mai bine mergi si tu la un meci pe stadion???

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 18 Mai 2014, 16:54

Foarte interesante declaratiile lui Balint si frumos golul lui Ganea. Mai pe seara ma uit la toata repriza oricum e bine ca jucatorii au prins incredere Sa vedem cum o sa joace Bistrita, e clar ca nu pot promova. Personal sper sa nu-si faca ambitia cu noi :)(.

@Roomad
Ce legatura are mersul cu pe stadion cu inregistrarea meciurilor din deplasare? Si daca mergi pe stadion, e bine sa ai meciul inregistrat ca sa vezi mai bine anumite lucruri.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

conStiinta

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de conStiinta » 18 Mai 2014, 17:03

phpBB [video]

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 18 Mai 2014, 17:53

hai ca are legatura...am impresia ca esti banuit ca nu existi, skeke..:)..chiar nu intelegi ca ne dorim extrem de mult sa te cunoastem?
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 18 Mai 2014, 17:56

@ skeke
cred ca esti asa un amestec de cornel dinu, ioanitoaia si, sa nu te superi pe mine, un pic de ilie dumitrescu
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

danutz
senior
senior
Mesaje: 458
Membru din: 12 Oct 2005, 22:29

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de danutz » 19 Mai 2014, 16:21

DarkComy scrie:Probabil s-a lovit la cap/nas. Asa am primit informatia, asa o transmit si eu :)(
Trebuia să-mi spui că ții băieții la curent, ți-aș fi dat mai multe detalii :)(
Până la urmă, Iuli a avut dreptate și Slatina a jucat cu titularii (cred că doar cu noi, poate mă înșel), care chiar au jucat la rupere. Mă așteptam la un meci mai ușor din toate punctele de vedere. Mi-au plăcut mult Vătă, Curelea și Varga. Mă rog, prestația ultimului e mereu umbrită de caracterul lui: înjura coechipierii fără jenă, iar Balint încerca să-l liniștească așa, cu o teamă ciudată, parcă să nu-l deranjeze. Pare că Varga face echipa...Pe de altă parte, trebuie să recunosc că s-a zbătut mult acolo, pe partea lui, a făcut risipă de efort, cum zice un clișeu. Mi-a plăcut și cum a intrat Pătrașcu în joc. Una peste alta, vorba lui Balint, am vazut atitudine (in special in repriza a doua), sper să-și fi păstrat din ea și pentru Bistrița.
La final, spre autocar, Nae Tilihoi se certa de mama focului cu niște suporteri locali, nu știu de ce, iar Silvică Lung îl porcăia pe arbitru :)(
Și dialogul cu Cosmin Cojocăreanu:
- Cosmine, stăm bine pe partea juridică?
- Rău!
- Aoleu, cum rău?
- Adică bine rău!


Acuma, Dumnezeu cu mila ucv
mereu alaturi de voi

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 19 Mai 2014, 16:24

danutz scrie: Trebuia să-mi spui că ții băieții la curent, ți-aș fi dat mai multe detalii :)(
M-am gandit sa le dau un update abia dupa ce am vb cu tine. :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

iuli

Re: [Playoff]: FC Olt Slatina - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 19 Mai 2014, 17:11

@ danutz:la iesirea de la oficiala era un taran care se lua de cei care aveam fular cu Craiova.probabil tot ala ,care castigase intre timp si ceva aliati,il abordase si pe Tilihoi.avea o replica cu "pierdut licenta,ofer recompensa".
oricum pentru mine a fost destul de ciudat sa fiu "oaspete" pe stadionul pe care am jucat cateva zeci bune de meciuri si ii stiu fiecare coltisor.atmosfera la oficiala a fost cam tensionata,cu multi oamenii pe care nu i-am vazut niciodata la stadion.

Închis