[Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem?

Poll ended at 23 Mai 2014, 18:37

3
19
76%
1
5
20%
0
1
4%
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

[Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 20 Mai 2014, 18:36

Imagine VS Imagine
Stadion "Jean Padureanu", Sambata 24 Mai 2014, Ora 11:00
netelevizat
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 20 Mai 2014, 18:40

Skeke, sper ca ai mana buna, altfel te "radem"!!! :):)

Cu acest topic, a evenit obligatoriu sa vii la meci, macal la cel cu valcea!!!

ON: Prevad o bisnita care sa joace la rupere cu noi, nu stiu de ce...

Si un egal e bun, valcea nu poate lua decat max1 pct cu asa, altfel ASA are apoi meci cu noi.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 20 Mai 2014, 19:22

Castigam sigur cu Bistrita, nu au pentru ce sa mai lupte (neavand licenta) si nici nu vor face jocurile altor echipe. In schimb, mi-e sa nu-si verse frustrarile prin intrari la rupere. In rest, 0-2 scor final!
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 20 Mai 2014, 19:23

sorialis scrie: ASA are apoi meci cu noi.
...si noi promitem sa nu luam multe. :lol:
Serios vorbind, am votat victorie si sper s-o obtinem, desi nu mai sunt asa sigur ca in trecut cand credeam ca nu ne mai opreste nimeni.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
AdriaNnN
membru
membru
Mesaje: 204
Membru din: 05 Mai 2014, 18:50

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de AdriaNnN » 20 Mai 2014, 19:35

Meciul este dificil dar nu cred ca ne pot bate. Victoria este necesara pentru ca Resita o sa vina aproape de noi.
"Eu recunosc o singură Craiovă: cea patronată acum de Mititelu. CSU, își joacă șansa ei la promovare, dar nu poate fi niciodată adevărata Craiova" - Ionel Tersinio Gane
10 iunie 2014 - Este anuntata angajarea "sclavului" lui Mititelu.
13 iunie 2014- "Sclavul" lui Mititelu este prezentat oficial ca fiind antrenorul celei mai frumoase echipe din Romania

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 20 Mai 2014, 20:12

scenariul e urmatorul, ca tot ne plac astea: batem la Bistrita, Lincar scoate 3 pct la ASA apoi noi batem pe ASA si trecem pe primu' loc.

N'aix
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 14 Apr 2014, 11:46

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de N'aix » 20 Mai 2014, 20:16

romaad scrie:scenariul e urmatorul, ca tot ne plac astea: batem la Bistrita, Lincar scoate 3 pct la ASA apoi noi batem pe ASA si trecem pe primu' loc.
Daca scoti partea cu trectul pe primul loc, nu esti departe, dar momentan n-am aflat nimic. O sa va spun ce se aflu inainte de meciuri.
Se pare ca se incearca presiune la Bistrita, daca nu reusim sa aranjam meciul nu cred ca o sa castigam. Avem nevoie de victorie ca sa promovam. Daca pierdem pot spune ca plecam cu a 2-a sau chiar a 3-a sansa la locul 2.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 20 Mai 2014, 20:27

N'aix scrie:
romaad scrie:scenariul e urmatorul, ca tot ne plac astea: batem la Bistrita, Lincar scoate 3 pct la ASA apoi noi batem pe ASA si trecem pe primu' loc.
Daca scoti partea cu trectul pe primul loc, nu esti departe, dar momentan n-am aflat nimic. O sa va spun ce se aflu inainte de meciuri.
Se pare ca se incearca presiune la Bistrita, daca nu reusim sa aranjam meciul nu cred ca o sa castigam. Avem nevoie de victorie ca sa promovam. Daca pierdem pot spune ca plecam cu a 2-a sau chiar a 3-a sansa la locul 2.
Deja cu fraza asta ai reusit sa ma faci sa spun: :-x !


Romaad: sa fiu nebun, pai asta inseamna noi si valcea prima sansa la locurile 1-2!!!

Nu ca nu mi-ar placea, dr iti dai seama cum si-ar pierde dintosu' si ultimii dinti???? :)( :)( :)( :)(
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2014, 22:37

N'aix scrie:
romaad scrie:scenariul e urmatorul, ca tot ne plac astea: batem la Bistrita, Lincar scoate 3 pct la ASA apoi noi batem pe ASA si trecem pe primu' loc.
Daca scoti partea cu trectul pe primul loc, nu esti departe, dar momentan n-am aflat nimic. O sa va spun ce se aflu inainte de meciuri.
Se pare ca se incearca presiune la Bistrita, daca nu reusim sa aranjam meciul nu cred ca o sa castigam. Avem nevoie de victorie ca sa promovam. Daca pierdem pot spune ca plecam cu a 2-a sau chiar a 3-a sansa la locul 2.

ba N'aix, sa-mi bag [cenzurat]-n mititelu, da-mi si mie numerele la loto fratele meu, te rog eu.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 20 Mai 2014, 22:56

Mai nene (N'aix), tu nu vezi ca nu esti dorit pe aici? Nu ne intereseaza sursele, informatiile sau alte asemenea ineptii venite din partea ta. Sa iti zic eu o informatie - Craiova s-a inteles cu 2 jucatori care impreuna au 23 de meciuri la Nationala. Hai, repede, pe surse, cine sunt cei 2?

Legat de meciul de la Bistrita, sper intr-o victorie. Aia nu mai au niciun interes sa ne bata, in afara unor stimuli veniti de la Tg-Mures.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 20 Mai 2014, 23:05

Zi-mi mie cine-s aia, deuxex, ca io n-am surse :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2014, 23:09

sorin107 scrie:Zi-mi mie cine-s aia, deuxex, ca io n-am surse :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

ia lotu` si numarale prezentele :lol: :lol: :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 20 Mai 2014, 23:11

sorin107 scrie:Zi-mi mie cine-s aia, deuxex, ca io n-am surse
Desene animate :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

sorin107

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 20 Mai 2014, 23:13

Nu cred ca sunt neaparat in lot acum :) si sunt prea multe combinatii care insumate ar da 23 :d


Una din variante e dragos grigore, dupa parerea mea. El are cateva selectii. Asa e, deuxex, banuiesc bine?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Playoff]: Gloria Bistrita - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2014, 23:29

sorin107 scrie:Nu cred ca sunt neaparat in lot acum :) si sunt prea multe combinatii care insumate ar da 23 :d


Una din variante e dragos grigore, dupa parerea mea. El are cateva selectii. Asa e, deuxex, banuiesc bine?


Sent from my iPhone using Tapatalk
intrebai si eu pe unu , de are niste contacte pe aici prin Craiova, s-ar parea ca e vorba de 2 jucatori. dar in afara de asta nu a stiut sa-mi zica altceva.

sper sa fie din astia cu selectii la nationala , da bine la imagine [miti]
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis