[Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Continuam sirul victoriilor?

Da, castigam si promovam.
15
75%
Nu, facem egal si promovam.
4
20%
Nu, pierdem.
1
5%
 
Total votes: 20

JustME

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 31 Mai 2014, 12:58

gata final. am promovat! totusi ascultand transmisia radio (cu aia calarindu-ne ca pe hotii de cai) parca mi-a lasat un gust amar. dar hai sa zicem ca important este ca obiectivul a fost indeplinit. pacat ca jocul nu a convins si ramane impresia ca am promovat schiopatand.

cu tot respectul pentru Gabi Balint care este un om civilizat avem nevoie de un antrenor care sa faca Stiinta sa joace. sa fim dominati si sa jucam la ciupeala nu e sitlul nostru.

felicitari jucatorilor si tuturor celor implicati in proiectul CS Universitatea pentru indeplinirea obiectivului si mai ales pentru ca dupa multa vreme simt ca Stiinta e libera. e un sentiment atat de frumos.

la meciul cu Valcea neaparat Gica Craioveanu in teren, nu exista mod mai frumos de a sarbatori aceasta promovare!

FORZA STIINTA!!! ucv

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 31 Mai 2014, 12:59

Bravo, mah! In sfarsit! Seke, ma doare-n pix ce program ai sambata, daca eu fac un efort si vin de la 120 de km, cred ca poti sa faci si tu un efort si sa vii la meci. Altfel, propun sa te bannam pe forum. M-ai stresat tot sezonul!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de stiinta4ever » 31 Mai 2014, 13:00

MATEMATIC IN LIGA I !!!!!!!! Bravo baieti!!!!!! Pele te rugam frumos nu ne mai chinui .... promitem sa te vizionam pe digi! :smoke:
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 31 Mai 2014, 13:01

Gata, terasa trebuie rezervata toata pt sambata :)
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 31 Mai 2014, 13:03

JustME scrie:gata final. am promovat! totusi ascultand transmisia radio (cu aia calarindu-ne ca pe hotii de cai) parca totusi nu pot sa ma bucur atat de mult. dar hai sa zicem ca important este ca obiectivul a fost indeplinit. pacat ca jocul nu a convins si ramane impresia ca am promovat schiopatand.

cu tot respectul pentru Gabi Balint care este un om civilizat avem nevoie de un antrenor care sa faca Stiinta sa joace. sa fim dominati si sa jucam la ciupeala nu e sitlul nostru.

felicitari jucatorilor si tuturor celor implicati in proiectul CS Universitatea pentru indeplinirea obiectivului si mai ales pentru ca dupa multa vreme simt ca Stiinta e libera. e un sentiment atat de frumos.

la meciul cu Valcea neaparat Gica Craioveanu in teren, nu exista mod mai frumos de a sarbatori aceasta promovare!

FORZA STIINTA!!! ucv
Sa o luam pe bucati :)(.

1. Tot sezonul am jucat slab, deci nu-mi vine sa cred ca de la primul meci cu Bistrita cand jucam tot cu mingi lungi pana la ultimul nu am evoluat.
2. Treaba cu Balint e complicata :)( deja si-a asigurat inca 30k + 10k salariu :)( a castigat la Craiova in 3 luni cat n-a castigat in viata lui ca antrenor. Acum depinde de patronat. Daca au incredere in Balint, trebuie lasat pana in iarna ! Daca nu au incredere, nu are sens sa-l lase si sa faca pregtirea de vara, iar dupa 3 etape sa-l schimbe.
3. La fel de slab ca Balint sunt si marea majoritate a jucatorilor.

4. Craioveanu nu o sa joace, nu a fost legitimat !!!!!


PS era sa uit :)( promovare istorica, Stiinta ajunge in liga 1 dupa 25 de ani :)(
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

LiviuB

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 31 Mai 2014, 13:04

a fost un an... ciudat... nu credeam ca o sa fie atat de greu. recunosc ca am subestimat liga a doua, nu am luat in considerare faptul ca s-a incropit o echipa din 4 zari. Si presiunea a fost imensa, chiar daca e vorba de jucatori cu experienta, nimeni nu concepea ratarea promovarii.
am avut acel inceput prost de campionat si in iarna s-au facut cateva greseli (transferuri, pregatire fizica) aspecte care ne-au ingreunat situatia. Apreciez efortul baietilor si le multumesc pe aceasta cale, asa cum multumesc tuturor celor care au venit langa acest proiect, mai ales celor ce insotit echipa in lungile deplasari.
Bravo!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 31 Mai 2014, 13:04

DeuxEx scrie:Bravo, mah! In sfarsit! Seke, ma doare-n pix ce program ai sambata, daca eu fac un efort si vin de la 120 de km, cred ca poti sa faci si tu un efort si sa vii la meci. Altfel, propun sa te bannam pe forum. M-ai stresat tot sezonul!
+1 !!! usteag

Laylow are dreptate: sambata viitoare BEEEEMMMMM!!!

Copacule, nu obosi azi in club, sambata viitore ne vedem la bere si inainte si dupa, nu uita!!


Am fost in B, suntem in A,
Sa-i dam la m.uie lu' steaua,
si lui dinamu, si lu crapid,
Pentru ca: STIINTA N-A MURIT!!!!!!!!!!!


Ale, ale, ale ale, ale, ale, ale....

ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 31 Mai 2014, 13:06

Seke, Craioveanu poate fi legitimat, e jucator liber :D. Si chiar daca nu e legitimat, daca joaca pierdem cu 3-0 si atat!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 31 Mai 2014, 13:06

s9k3k3 scrie: PS era sa uit :)( promovare istorica, Stiinta ajunge in liga 1 dupa 25 de ani :)(
Cum ai calculat?
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 31 Mai 2014, 13:07

Skeke, mai taci in [cenzurat] mea cu criticile !

MACAR AZI BUCURA-TE!!!!

AVEM TIMP DE ANALIZA DUPA SAMBATA VIITOARE!!

LASA-MA DRACU SA MA BUCUR, AM SUFERIT DESTUL!!!

Copacule, daca ii stii pe aia de la terasa, te rog rezerv-o!

Daca nu, poate ajung eu sapt.viitoare pe-acolo!

Sa fie promovare! Este promovare!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 31 Mai 2014, 13:08

Copacul scrie:
s9k3k3 scrie: PS era sa uit :)( promovare istorica, Stiinta ajunge in liga 1 dupa 25 de ani :)(
Cum ai calculat?
Pai din 89 cati ani sunt?:)( pt mine din 89 ca dupa se incurca treaba.

@Romaad
Craioveanu nu o sa joace sambata :)( E o varianta sa-l bagam si sa pierdem cu 3-0, dar poate dupa ne depuncteaza retardatii astia :laughing: :laughing: :laughing:

@Sorialis
Pai si nu te poti bucura daca spui ca nu a evoluat jocul :)(?
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 31 Mai 2014, 13:09

@s9k3k3

lasa-ma vere cu increderea. e timpul sa ne despartim amiabil. cu Ovidiu echipa juca de 1000 de ori mai bine. avem nevoie de un antrenor important cu experienta care sa faca echipa sa joace. gata cu incercarile si cu increderea. avem nevoie de un Rafa Benitez (vezi Napoli care si-a dat seama ca are nevoie sa faca un pas inainte in ceea ce priveste banca tehnica daca vrea sa se apropie de titlul ala asteptat de atata amar de vreme). iar despre Gica eu stiu ca e legitimat.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 31 Mai 2014, 13:10

@Sorin
Sunt plecat la Lyon toata saptamana, chiar nu am cum sa ma ocup dar cine drac crezi tu ca va fi acolo sambata la ora aia in afara de noi? :)

@skeke, fa-ne placerea si scuteste-ne, macar azi, de imbecilitati
C O P A C U LImagine

sorin107

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 31 Mai 2014, 13:11

cum sa facem vere sa ajunga doleantele astea ale noastre cu plecarea lui gabi balint la conducere? poate sezione sa faca ce-au facut si cand era sa vina napoli la noi?

eu ii scriu lui laviniu beze pe linkedin, mai mult nu pot sa fac :)

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: CSM Metalul Resita - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 31 Mai 2014, 13:12

sa speram dracu ca astia de la ferefe nu pun meciu la 11! Da oricum, trebuie sa sarbatorim si inainte si dupa meci!

Închis