[Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem?

Poll ended at 15 Iul 2014, 22:52

- obtinem calificarea
30
100%
- nu ne calificam
0
No votes
- obtinem calificarea, dar dupa minutele regulamentare
0
No votes
 
Total votes: 30

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 20 Iul 2014, 00:26

muttley scrie:Eu zic ca Madson e un jucator bun, dar nu in 4-4-2. El nu e omul sa faca jocul, el mai mult il distruge. Daca in fata lui si a lui mateiu era un numar 10, era diferita situatia.
Foarte corect!
Pe scurt: Jerry a crezut ca-i rupem ca sunt parnaie aia de la crapid si s-a inselat.
In prima etapa cu Pandurii vom vedea o echipa schimbata radical, atat din punct de vedere tactic cat si din punct de vedere al stilului de joc si jucatori noi in primul 11.

JustME

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 20 Iul 2014, 02:13

sorin107 scrie: nu cred ca-i lenes, dar e greoi. are 2 viteze - pe loc si sprijinit de gard :))
:laughing: :laughing: :laughing:

genial :lol:

LiviuB

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 20 Iul 2014, 23:36

mie nu mi-a venit sa cred miercuri cand l-am vazut pe Madson. Pai cand stii ca pe banca e Plesan, ca e o concurenta accerba, tu joci la relanti? mi s-a parut ciudata atitudinea lui

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 21 Iul 2014, 18:01

hai coae ca ambii baieti din brooklyn au fost mai mult pe loc decat in miscare. plus ca nu i-am vazut sa fie in stare sa recupereze mingea, sa dea si ei o pasa din prima cum trebuie. sper sa fie primul meci si poate de la emotii, dar daca raman la nivelul asta nu inteleg de ce au fost adusi.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 21 Iul 2014, 19:35

Niste surse mi-au soptit ca vin sigur 1 din cei 3 de la Botev, se forteaza tare pe tema asta, de asemenea chestia cu Varga e... in stand-by... Se asteapta sa se vada daca-si gaseste omul o echipa pe afara... Are vreo 3 oferte omu', dar nu e o diferenta mare fata de Craiova.

sorin107

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 21 Iul 2014, 19:54

alex.giallorosso1927 scrie:Niste surse mi-au soptit ca vin sigur 1 din cei 3 de la Botev, se forteaza tare pe tema asta, de asemenea chestia cu Varga e... in stand-by... Se asteapta sa se vada daca-si gaseste omul o echipa pe afara... Are vreo 3 oferte omu', dar nu e o diferenta mare fata de Craiova.

m-ati omorat vere cu varga. io nu-l mai vreau, a ratat inca o pregatire, pe langa celelalte.

si de la botev il vreau pe benga, imi place mai mult decat luchin. bine, si hamza ar fi bun, dar nu mi se pare fezabil sa-l luam cu salariul ala.

LiviuB

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 22 Iul 2014, 00:01

alex.giallorosso1927 scrie:Cel mai aproape de Craiova la aceasta ora este Luchin.
Conducerea preseaza tare de tot din toate punctele de vedere sa vina Luchin, e mai bun ca Benga si e si mai scump, dar vad ca si-a dat seama Rotaru de anumite lucruri si nu vrea sa aiba surprize.
pai cat de aproape? a trecut vama pe la Bechet?

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 22 Iul 2014, 00:05

de alex.giallorosso1927 » 21 Iul 2014, 15:06

Cel mai aproape de Craiova la aceasta ora este Luchin.
Conducerea preseaza tare de tot din toate punctele de vedere sa vina Luchin, e mai bun ca Benga si e si mai scump, dar vad ca si-a dat seama Rotaru de anumite lucruri si nu vrea sa aiba surprize.
De ce si-a dat seama Rotaru si cam care-s surprizele ? De alea cu Andreea Marin ?

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [Cupa Ligii] Rapid Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 22 Iul 2014, 03:14

Si-a dat seama Rotaru ca n-avem defensiva... Desi pe la Felix si la motaneii de pe la club auzeai ca avem fundasi buni rau. :))

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 22 Iul 2014, 19:27

Esti OT aici ! Si nu numai aici !

Închis