[Etapa 2] Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem din prima deplasare a sezonului?

Poll ended at 02 Aug 2014, 00:38

3
14
37%
1
14
37%
0
10
26%
 
Total votes: 38

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Etapa 2] Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 04 Aug 2014, 22:10

constable scrie:Rezultate ? Incep sa ma indoiesc !... Cu asta ? http://micapi.ro/articole/sport/prima-b ... uflet.html
Iar cu privire la antrenor imi revine obsesiv in minte declaratia lui Jerry Gane >
"Eu recunosc o singură Craiova, aceea la care am crescut și care acum este în proprietatea lui Adrian Mititelu. Nu am nimic cu cealaltă formație, CSU, își joacă șansa ei la promovare, dar nu poate fi niciodată adevărata Craiova"
daca ati stii cat ma irita aceasta declaratie.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 2] Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 05 Aug 2014, 00:52

de gsm » 04 Aug 2014, 14:10

constable scrie:
Rezultate ? Incep sa ma indoiesc !... Cu asta ? http://micapi.ro/articole/sport/prima-b ... uflet.html
Iar cu privire la antrenor imi revine obsesiv in minte declaratia lui Jerry Gane >
"Eu recunosc o singură Craiova, aceea la care am crescut și care acum este în proprietatea lui Adrian Mititelu. Nu am nimic cu cealaltă formație, CSU, își joacă șansa ei la promovare, dar nu poate fi niciodată adevărata Craiova"


daca ati stii cat ma irita aceasta declaratie.
Gata - a trecut. S-au impacat nemtii cu francezii dupa WWII. Multi au spus prostii in acest razboi FC U - CS U - si Ilie, si Ticleanu etc. Astia doi si-au mai nuantat pozitiile intre timp.

Viata merge inainte. Pina la urma gasca de dementi e cu Mititelu, Calu, Gogoasa, Aditza JR etc. Gane macar a dat citeva zeci de goluri in tricoul Craiovei, a avut o cariera frumoasa in Elvetia, i-a fost cintat imnul de citeva ori etc. Citi atacanti a trimis Craiova la nationala in ultimii 25 de ani ? Trei- dupa cite imi amintesc : Craioveanu, Gane si Costea.

Ca nu prea pare antrenor, asta e alta treaba. Haideti sa ne respectam fostii jucatori; Peluza Sud ii injura.

ozzy

Re: [Etapa 2] Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 05 Aug 2014, 08:19

Corect, hai să nu ne facem că am uitat că Gane a făcut parte din ultimul mare cuplu de atacanți al Craiovei.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 2] Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 06 Aug 2014, 23:32

Coincidenta draqu'
Înlânații au dat goluri cu euroasiaticii
In minutele in care i-au ars pe clonati
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 2] Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 06 Aug 2014, 23:36

Pai toti stiu ca oile sunt cele mai periculoase pe inceput de repriza si final. Au dat o multime de goluri in momentele astea. Imi amintesc unul cu Rapid pe National Arena dat de Bourceanu in minutul 94. Si alte multe date prin primele 5-15 minute.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 2] Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 06 Aug 2014, 23:58

Nu chiar toti stiu,skeke!stii tu,ca esti stelist,asta e altceva..
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Închis