[Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum încheiem luna August?

Poll ended at 31 Aug 2014, 00:42

- cu o victorie
5
17%
- cu un egal
6
21%
- cu o infrangere
18
62%

Total votes: 29

JustME

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 31 Aug 2014, 20:17

avem o echipa plina de fini tehnicieni.. toti dribleaza, toti o ard pe artificii tehnice dar nu-s capabili sa dea o pasa. dar bine cand de pe banca nu vine nimic normal ca joci dupa cum te taie capul.

muttley
fanatic
fanatic

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 20:17

Ce face Amorim aia cu ei acolo.... ii intoarce ca pe popice. Oricum mingea a iesit afara. Ba, a reusit Gane asta sa ne transforme in Corna Brasov. Adica sa avem 2 puncte in 10 etape. Vai de viata noastra si vai de viata persoanei care l-a pus pe Gane.

Plecam cu sacul, imi vine sa inchid asta de nervi. Imi bag picioarele, a reusit Gane sa ne transforme intr-o echipa retrogradata. Multa :-x :-x lui Rotaru si Grigore pentru ca nu l-au schimbat pe asta inca de acum 3 etape. Bravo ba, bine ca ati reusit sa ne duceti pe ultimul loc, mama voastra de diletanti prosti.

CE ba nene ca avem nevoie de o multime de jucatori, fundas dreapta, central, atacant, mijlocas de banda. Doamne sfinte. Nu pot ba astia sa vorbeasca cu Piturca in [****] si sa vina ala pt 2 saptamani la echipa? Sa ne transfere niste jucatori gen raduta, gardos, latovlevici, radoi si dupa sa se duca in Arabia sau unde o vrea el.

@sorialis

de mijlocul clasamentlui zici tu, cu ei in teren suntem pe 18. Deci s-o lasam mai usor, antrenor prost, jucatori prosti, conducere proasta = retrogradare.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Thunder

Mesaj de Thunder » 31 Aug 2014, 20:19

Ma totusi, din 3 portari niciunu bun ? Tu ca antrenor de portari nu-ti dai seama ca n-ai portar de liga 1? Si Junioru` o comitea destul de des cand era antrenat de tac'so, tocmai ca acum cand nu mai e antrenat de tac`so joaca mai bine si e mai sigur pe el...

JustME

Mesaj de JustME » 31 Aug 2014, 20:19

si Rocha cauta vinclul.. du-te sa ma :bad: pe tine cu cine te-a adus la echipa! pana acum singurul capabil sa verticalizeze jocul fu Curelea cand il lasa pe nataraul ala singur cu portarul. in rest pauza.

AdrianR
fanatic
fanatic

Mesaj de AdrianR » 31 Aug 2014, 20:21

laylow scrie:Gogasa nu e liber ? :))
Nu prea mai e liber, e in probe la Sporting Rosiori (liga 3) si e posibil sa ramana acolo (depinde de cate etape de suspendare din cele 16 mai are de ispasit - daca mai are doar 2-3 il opresc).

Sent from my GT-S5369 using Tapatalk 2
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

romaad
fanatic
fanatic

Mesaj de romaad » 31 Aug 2014, 20:21

Frasinescu cel mai tare din parcare. Si daca il mai vad pe Rocha in teren, vomit!

DeuxEx
fanatic
fanatic

Mesaj de DeuxEx » 31 Aug 2014, 20:22

Baluta, cap de linie... Pierdu mingea =gol

Send from Huawei P6 via Tapatalk!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Mesaj de JustME » 31 Aug 2014, 20:22

eu in locul lui Gane de rusine mi-as da demisia acum in secunda asta. n-as mai astepta finalul meciului.

sorin107

Mesaj de sorin107 » 31 Aug 2014, 20:22

a 2-a greseala a lui baluta din care luam gol, bagami-as [cenzurat] in rasa lui de pigmeu. repet, fara 4 nu plecam.

muttley
fanatic
fanatic

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 20:24

Ba, eu cred ca retrogradam. Adica nu cred ca poate cineva sa ne mai salveze. Nu avem nimic, am intrat deja in mlastina asta a retrogradarii. De vazut cate echipe in etapa a 6-a aveau 2 puncte si au reusit sa termine in top12. Am sa verific si fac o statistica.
Daca nu se intampla o minune si Rotaru nu castiga la loto sa faca o infuzie de capital de 2-3 milioane, retrogradam sigur !!!! Cu toti antrenorii de pe lume, nu avem jucatori. Retardatul asta de Gane a reusit sa distruga echipa in pregatire.
Voi nu vedeti ca nu putem alerga? nu putem face pressing???? voi nu vedeti ca suntem vai mama noastra. Sa-mi bag :bad: in toata familiia lui Rotaru si in decizia lui de numire lui Gane si trimiterea in cantonament fara preparator fizic.
Unde e ma Mantog ala sa ne zica cat de bun e Bejan.

Luam 5 daca nu ne punem pe 2 linii. Ba baieti e nevoie de minim 5-6 jucatori la echipa asta !!!. Minim 5-6 !!

BRAVO BA GANE !!!! OLE OLE OLE JERRY NEBUNULE
OLE OLE OLE JERRY NEBUNULE !!! Il baga pe Varga la 3-0. :laughing:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

ozzy

Mesaj de ozzy » 31 Aug 2014, 20:24

Ar fi bine cu 4, Sorin, dar asta doar dacă se potolesc ăia.

muttley
fanatic
fanatic

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 20:25

Asta trebuia schimbat dupa primul meci din Giulesti, de acolo s-a vazut ca nu jucam nimic.

Masive

Mesaj de Masive » 31 Aug 2014, 20:26

Proiectul inimii la Craiova. O rusine! Sa plece toti!

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 31 Aug 2014, 20:27

Mi se pare ca Sin si Ganea sint peste extremele lui Gane - Neacsa, Bancu si Baluta. Pacat ca scorul ia proportii - acum sintem pe locul 18.

mihu
fanatic
fanatic

Mesaj de mihu » 31 Aug 2014, 20:27

Chiar vreau sa ascult ce va spune Gane după meci...cam intuiesc, dar vreau sa vad daca este chiar atât de nesimtit
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Închis