[Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum încheiem luna August?

Poll ended at 31 Aug 2014, 00:42

- cu o victorie
5
17%
- cu un egal
6
21%
- cu o infrangere
18
62%
 
Total votes: 29

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 01 Sep 2014, 00:47

ba nene asta e ca raia, sa-i moara .... Ba dar tu nu poti ma sa apari si in momente bune? De ce ma toti booveni astia cocliti apar doar la necaz? Stiu ca asa au fost invatati de mititelu, sa traiasca numai din pomeni, dar chiar sa nu-si schimbe atitudinea asta de sclavi?
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Thunder

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 01 Sep 2014, 00:52

AndreiIonescu scrie:
Thunder scrie:Alerta, tuxymilian s-a intors :cool:
Te inseli :hmm
E bine ca te simtisi :-D

AndreiIonescu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 6
Membru din: 01 Aug 2014, 18:32

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de AndreiIonescu » 01 Sep 2014, 00:54

muttley scrie:ba nene asta e ca raia, sa-i moara .... Ba dar tu nu poti ma sa apari si in momente bune? De ce ma toti booveni astia cocliti apar doar la necaz? Stiu ca asa au fost invatati de mititelu, sa traiasca numai din pomeni, dar chiar sa nu-si schimbe atitudinea asta de sclavi?
Iti garatez ca nu sunt tuxy si habar nu am avut ca vietatea aia a fost aici pe forum. Consider ca ma jignesti cu apelativul de boovean avand in vedere ca niciodata nu l-am suportat pe mITITELU si din secunda 1 de la infiintarea Clubului Sportiv Univ am trecut in tabara voastra pentru ca sincer chiar ma saturasem sa mai simt ceva pentru echipa familiei mititelu.

Thunder

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 01 Sep 2014, 00:56

Ce emotii am cand iti citesc mesaju`, pe bune ? Din prima secunda ai fost cu clonuta ? Vai, sa moara gigi, ce de lacrimi imi siroiesc de sub burta :-D

AndreiIonescu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 6
Membru din: 01 Aug 2014, 18:32

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de AndreiIonescu » 01 Sep 2014, 01:04

Asta e ca un fel de test pentru noii intrati pe forum? Cum critica un pic echipa, cum boovean, boovean. Si chiar am tinut cu echipa asta din prima secunda, daca nu ma credeti e strict problema voastra si in plus sa stiti ca in perioda de inceput chiar comentam destul de intens in favoarea actualei echipe pe retelele de socializare si pe prosport, digisport, gsp etc. cate injuraturi imi mai luam atunci. In plus sunt si prieten cu iulian badea, baiatul lui pavel badea, asa ca nu am de ce sa nu tin cu echipa.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 01 Sep 2014, 01:10

Ia da-ne tu facebook-ul tau...

Send from Huawei P6 via Tapatalk!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

AndreiIonescu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 6
Membru din: 01 Aug 2014, 18:32

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de AndreiIonescu » 01 Sep 2014, 01:16

DeuxEx scrie:Ia da-ne tu facebook-ul tau...

Send from Huawei P6 via Tapatalk!
Sunt si in grupul secret cs universitatea craiova fost ultra sezione. Si nu dau facebook-ul ca nu vreau sa imi vedeti pozele:)

Thunder

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 01 Sep 2014, 01:23

Daca nu esti si in organizatia accept macar simplu membru, tot degeaba :-D

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 01 Sep 2014, 01:45

Vezi tu, pe forumul asta nu prea avem secrete intre noi (cu exceptia lui seke!). Asa ca iti dau 48 de ore pana primesti BAN permanent.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Thunder

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 01 Sep 2014, 01:50

Merge si 24

AndreiIonescu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 6
Membru din: 01 Aug 2014, 18:32

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de AndreiIonescu » 01 Sep 2014, 01:57

Cum vrei. Atunci acesta este ultimul meu mesaj pe forum. Am onoarea sa nu mai continui daca nu sunt dorit, nu caut sa intru in grupul vostru cu forta. (nici eu nu stiu mai nimic despre voi, asa ca din punctul meu de vedere era ok, dar daca nu merge treaba asa...)

Thunder

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 01 Sep 2014, 01:59

Adio si-un praz verde [popa] :smoke:

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 01 Sep 2014, 03:34

Inca o monstra de umilinta aplicata publicului Craiovean. Trebuie sa le multumim oamenilor din conducerea echipei. Gane Grigore Rotaru pentru capacitatea lor de a face ceva cu cinci milioane..
Multumiri SEZIONE pentru implicarea din aceast saptamana. Ati fost la antrenament si ati aplaudat jucatorii. Cafeaua si discutia purtata cu Grigore s-a observat in joc. Increderea si suportul nemarginit acordat jucatorilor s-a vazut in atitudinea schimabta din meci. Nu as considera nimic dubios daca Sezione ar merge luni la intalnire si ar incepe sa le cante. Sa ii aplaude. Doar scopul este atins. Echipa este retrogradata.
Nu va agitati ca nu cred ca scapam de retrogradare. Nu avem un singur jucator in echipa. Suntem nepregatiti. Nu avem daruire si pasiune. Retrogradam aproape sigur.
Bravo SEZIONE pentru atitudinea luata in incercarea de a salva echipa. Felicitari.
Oare baiatul de la urziceni are curajul sa dispara de la club? Pana unde poate sa mearga aroganta acestor oameni? Vad ca il pupati in fund pe Craioveanu. Craioveanu este la fel de vinovat ca toti ceilalti. El l-a propus pe Gane. Statutul de legenda nu poate sa-i fie confiscat. Dar nici nu putem sa negam realitatea. Craioveanu are un rol principal in situatia imposibila de acum. El a propus antrenorul. El a girat pentru mentinerea lui. Acum sa isi asume responsabilitatea public.
Cred in continuare ca daca echipa este lasata primariei o sa ne salvam. Am vazut ce pot acesti incapabili. Doua puncte din optsprezece si paisprezece goluri primite. Ei sunt capabili doar sa distruga.
Bani mai putini de la primarie dar mai bine administrati. Mures si Ceahlaul sunt tinute de primarie si o o groaza de puncte.
As vrea sa mai spun ca la alte cluburi serioase autocarul echipei era oprit si jucatorii desfigurati pentru umilintele aduse. Poate lumea a uitat dar vorbim de Universitatea Craiova. Eu la Clubul Sportiv Universitatea Craiova fac referire. Daca ei sunt CSU Craiova atunci este de inteles. La noi suporterii se duc sa le cante cand au doua puncte apld La alte echipe jucatorii sunt amenintati batuti si dezbracati. Noi aplaudam anonimii.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 01 Sep 2014, 08:05

Ma bucur ca ai decis sa ne parasesti.
Merge cineva azi, la antrenament?

Send from Huawei P6 via Tapatalk!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 01 Sep 2014, 08:45

Aveti sechele mari dupa experientele cu tuxy, acum vedeti un orice utilizator o posibila clona. De data asta sunteti in eroare.

Închis