[Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum încheiem luna August?

Poll ended at 31 Aug 2014, 00:42

- cu o victorie
5
17%
- cu un egal
6
21%
- cu o infrangere
18
62%

Total votes: 29

u2blue
fanatic
fanatic

Re: [Etapa 6] FC Astra - Universitatea Craiova

Mesaj de u2blue » 31 Aug 2014, 21:07

Pacala scrie:meci frumos, goluri multe, spectacol.
noroc ca mai anula arbitrul vreo doua goluri astrei. Oricum, infrangerea cu astra este cea mai grea infrangere din istoria csu.
N-as baga mana-n foc ca e cea mai grea. Inca nu l-au schimbat pe Gane.

Thunder

Mesaj de Thunder » 31 Aug 2014, 21:07

Dupa meciul asta si dupa alte experiente, eu v-o zic sincer, vreau altceva decat olteni in staff-ul tehnic. Vreau un Pustai, poate un Lienen, vreau un preparator fizic neamt sau englez, vreau antrenor cu portarii englez, nu stiu, vreau altceva.

gsm
fanatic
fanatic

Mesaj de gsm » 31 Aug 2014, 21:08

Pacala scrie:meci frumos, goluri multe, spectacol.
noroc ca mai anula arbitrul vreo doua goluri astrei. Oricum, infrangerea cu astra este cea mai grea infrangere din istoria csu.

+ 2 bare.

iuli

Mesaj de iuli » 31 Aug 2014, 21:09

carpele lui miti aparura imediat.....
pacala ia explica ba' tu cum mai e viata la azil?

muttley
fanatic
fanatic

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 21:10

Multa :-x celor care il injura pe Gicanu.

Gica a gresit aici, s-a expus. Nu trebuia sa-l numeasca pe Gane, a gandit cu inima. Si-a dorit probabil ca fratele lui sa aiba succes. Se intampla, hai sa ne miscam repede si sa scapam de Gane. Asta e, toti gresim, inclusiv Craioveanu. Din pacate Gicanu n-a fost atat de legat de fotbalul romanesc sa-si dea seama cat de slab e Gane, cred ca acum realizeaza si el ce a facut.

@thunder

stai relax ca daca vine Multescu, vine cu baiatul lui pe post de antrenori cu portarii, Catalin Multescu. Ca preparator are unul smecher rau, Yesilova e suuper scula, dar cred ca e pe undeva prin rusia sau cu Munteanu la Qabala. Dar Yesilova e super preparator, daca nu e disponibil Yesilova o sa vina Multescu cu un roman care cica a lucrat cu Yesilova , dar degeaba, un fel de Bejan.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Masive

Mesaj de Masive » 31 Aug 2014, 21:12

muttley scrie:Multa :-x celor care il injura pe Gicanu.

Gica a gresit aici, s-a expus. Nu trebuia sa-l numeasca pe Gane, a gandit cu inima. Si-a dorit probabil ca fratele lui sa aiba succes. Se intampla, hai sa ne miscam repede si sa scapam de Gane. Asta e, toti gresim, inclusiv Craioveanu. Din pacate Gicanu n-a fost atat de legat de fotbalul romanesc sa-si dea seama cat de slab e Gane, cred ca acum realizeaza si el ce a facut.

@thunder

stai relax ca daca vine Multescu, vine cu baiatul lui pe post de antrenori cu portarii, Catalin Multescu. Ca preparator are unul smecher rau, Yesilova e suuper scula, dar cred ca e pe undeva prin rusia sau cu Munteanu la Qabala. Dar Yesilova e super preparator, daca nu e disponibil Yesilova o sa vina Multescu cu un roman care cica a lucrat cu Yesilova , dar degeaba, un fel de Bejan.
Ba da' destept esti fratioare. Cum te cheama ca n-am mai auzit de tine pana acum? :-x

Thunder

Mesaj de Thunder » 31 Aug 2014, 21:15

Ba aici nu e vorba de injurat, e vorba ca s-a gresit si tre` corectat, dar drastic nu gluma, daca doar peticim, ne c.c.m pe noi grav... Inclusiv Felix ar trebui s-o roiasca, desi are o vina mica, dar cand mergi mana-n mana cu dezastrul, te duci dupa el...

JustME

Mesaj de JustME » 31 Aug 2014, 21:18

Masive la urmatoarea iesire de genul ala la adresa lu' Gica Craioveanu ai direct ban din partea mea. asta ca sa ne facem intelesi inca de pe acum si sa nu avem apoi discutii de genul "vai n-am stiut, cenzura etc".

muttley
fanatic
fanatic

Mesaj de muttley » 31 Aug 2014, 21:20

Ba, daca astia il aduc pe Multescu si nu fac un efort financiar sa il aduca pe Yuksel Yesilova de la Mordovia Saransk, inseamna ca sunt niste scuzati. Yesilova e unul dintre cei mai buni preparatori din Romania, e la nivelul lui Neubert care a fost la Steaua. El e ala care l-a refacut pe Alexe si dupa a fost vandut. E un super peparator. Acum e asistent la Mordovia Saransk, trebuie incercat adus de acolo. Chiar si pe un salariu de 5-7k pe luna.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Leonard Albert
suporter
suporter

Mesaj de Leonard Albert » 31 Aug 2014, 21:23

Bai dar ne lasi cu Multescu asta al tau? A antrenat 25 de echipe si nicaieri n-a facut nici pureci, nici performanta. Oare de ce? Citeste mai sus ce cred despre el sau Cartu, poate prinzi ideea...

JustME

Mesaj de JustME » 31 Aug 2014, 21:24

personal nici nu ma mai intereseaza pe cine aduc in locul lui Gane numai sa aduca (URGENT) pe cineva. pana si ajica a avut rezultate mai bune ca antrenor.

DeuxEx
fanatic
fanatic

Mesaj de DeuxEx » 31 Aug 2014, 21:27

Nu, just, nu! Nu trebuie sa scapam de dracu si sa aducem pw tasu. Nu! Aducerea antrenorului dupa meciul asta este cea mai importanta decizie pe care o vor lua finantatorii dupa momentul cand au decis sa se bage in fotbal. Orice greseala va avea repercursiuni foarte grave, inclusiv retrogradarea. De aducerea noului antrenor depinde viitorul echipei!

Send from Huawei P6 via Tapatalk!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

jianu_max
fanatic
fanatic

Mesaj de jianu_max » 31 Aug 2014, 21:29

Este un cosmar...sper sa fie numai gane problema
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

JustME

Mesaj de JustME » 31 Aug 2014, 21:32

@Deux

corect, ai dreptate. insa in momentul asta sunt disperat sa plece Gane. serios .. mai bine jucam fara antrenor.

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 31 Aug 2014, 21:32

Parerea mea e ca avem nevoie de presedinte de club, manager care sa se priceapa la fotbal, antrenor, preparator fizic etc. in momentul de fata doresc doar un antrenor care sa ne salveze de la retrogradare. Proiectele pe ani multi si cupe europene nu ma intereseaza acum - sintem prea departe de visuri mari acum.

Nu cred ca problema e doar Gane - cine face selectia de jucatori la acest club ? De ce fostele glorii de la scouting sint trimise doar la turnee de juniori ? Cine a urmarit jucatorii adusi la noi ?

Parca nu am vazut o echipa asa neputincioasa din 2005 - cind eram deja retrogradati.
Last edited by Bobby on 31 Aug 2014, 21:35, edited 1 time in total.

Închis