(Amical) CS Universitatea Craiova - OFK BEOGRAD

Moderator: grup_moderatori

Închis

Sandoi si Cartu o sa debuteze cu?

Poll ended at 06 Sep 2014, 02:51

Victorie
13
68%
Egal
3
16%
Infrangere
3
16%
 
Total votes: 19

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: (Amical) CS Universitatea Craiova - OFK BEOGRAD

Mesaj de Bobby » 07 Sep 2014, 19:59

de T@V » 07 Sep 2014, 09:59

Bobby scrie:
de DeuxEx » 06 Sep 2014, 14:02

Bancu are calitati, dar nu mi se pare genul de jucator de fotbal care poate sa faca pasul spre fotbalist. Nu face parte din aceiasi categorie de jucatori cu Ivan, spre exemplu.


O sa decida Cirtu in urmatoarele 3-4 luni cine poate ajunge fotbalist, si cine nu :-) Sorin are ochi buni - va face curatenie la echipa.

Vere cand va vad cu afirmatii d'astea, ma trec fiorii. Unii dintre voi dati pe afara de optimism. Le rezolva Cartue toate! Bah frate, o fi Sorinaccio vreun Murinho si io nu stiam.
Unii dintre voi cred ca ati uitat ultimile performante ale acestui grande antrenor...
Mare minune daca luam punct cu Otelul. Punct!
T@V - citeste cu atentie mesajul meu. Eu nu prezic ca vom face 25 de puncte pina la iarna - habar n-am daca facem macar 10 puncte; dar sper ca experienta lui Cirtu va fi decisiva in trierea jucatorilor in urmatoarele luni. Vreo 10 din lot trebuie sa plece - poate ca Sorin va face o selectie ca lumea.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: (Amical) CS Universitatea Craiova - OFK BEOGRAD

Mesaj de gogu2005 » 08 Sep 2014, 10:49

trecand peste pesimismul cauzat de lipsa punctelor din clasament, eu cred ca echipa s-a miscat destul de bine. nu a mai existat haosul tactic din perioada jerry. se simte experienta celor doi antrenori (in special cartu). pana la urma primul meci castigat va descatusa echipa (intr-o masura cat sa ne salveze de la retrogradare, nu mai mult). sper sa fie cu galati. cartu nu prea pierde primele meciuri.

sunt sigur ca se va gasi fiecarui jucator postul cel mai bun casa nu mai avem perioadele de lesin tactic ale lui jerry care nu stia cand si cum sa faca schimbari (in timpul meciului sau de la un meci la altul).
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: (Amical) CS Universitatea Craiova - OFK BEOGRAD

Mesaj de jianu_max » 09 Sep 2014, 00:23

exact momentele alea de "lesin tactic" ne au facut sa pierdem puncte cu viitorul si gaz metan...cu gazul a fost chiar coma tactica
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Închis