[Etapa 8] U Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte mai adaugam la cele 5, dupa meciul de la Cluj?

Poll ended at 22 Sep 2014, 14:20

3
13
50%
1
11
42%
0
2
8%
 
Total votes: 26

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 22 Sep 2014, 23:46

Sergyu_costea scrie:De cand venira oltenii nostri s-au schimbat ceva lucruri o:

Am citit si din FRF : http://www.frf.ro/public/images/uploads ... 0TIPAR.pdf

La pagina 10 pe final gasiti. Cartonasele rosii se executa in toate competitiile, cumulul de 4/7/9 cartonase doar in competitiile in care se acumuleaza. Deci faza cu Brandan a fost gandita genial, cat de urat era sa fi jucat si fara Madson si fara Brandan cu TG Mures
Pai de-aia nu era suparat Sorin la interviu! :-)

ca e argentinia, ca are sange in...., ca la-la-la! :)( :)(
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 22 Sep 2014, 23:47

Madson il lua parca dupa ce iesi Brandan. Fault la centrul terenului, putea fi lejer evitat. Sergiu, regulamentul ala de il citisi tu e de pe vremea lui Oblemenco cred. De cand ma uit eu la fotbalul mioritic, mereu cartonasele rosii s-au pus in toate competitiile si alea galbene doar in competitia in care le-ai luat. Doar numarul lor s-a mai schimbat, pe vremuri stateai la fiecare doua galbene!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 22 Sep 2014, 23:50

romaad scrie:Madson il lua parca dupa ce iesi Brandan. Fault la centrul terenului, putea fi lejer evitat. Sergiu, regulamentul ala de il citisi tu e de pe vremea lui Oblemenco cred. De cand ma uit eu la fotbalul mioritic, mereu cartonasele rosii s-au pus in toate competitiile si alea galbene doar in competitia in care le-ai luat. Doar numarul lor s-a mai schimbat, pe vremuri stateai la fiecare doua galbene!
Nenea, mai da din bere si la altii , ca poate nu mai au! :)( :)(

Tocmai ca asa e regula!

Sau te pomeni ca inca nu le terminasi, oi avea dreptate tu, nu spui, si cauti motiv de pariu, sa faci rost de vreo naveta de rezerva?!?! :-)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 22 Sep 2014, 23:54

Nu intelesai, de ce ma acuzi Sorine?
@ Sergiu, nu te acuza nimeni ca nu zisasi asa, eu doar iti zisai ca e de mult asa, nu s-a schimbat nimic decand au venit oltenii la echipa!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 22 Sep 2014, 23:55

ba, e clar, de la Fanta mi se trage, asa e cand nu faci stoc suficient!
@Romaad: mea culpa, dar fusesi asa complex in mesaj.... :):):)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 22 Sep 2014, 23:57

Impunem respect prin banca tehnica, joc si mai nou echipament, iar cand impui respect il si primesti. Nu cred ca e careva care are nevoie de confirmarile lui X sau Y, dar e al dracu placut sa auzi ca ti se spune Universitatea Craiova si nu obesiv CSU.
Victorie in cupa si victorie cu a.s.a.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Thunder

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 22 Sep 2014, 23:59

Sergyu_costea scrie:Si buna dispozitie: Sorin Cârțu după meci, la Look TV: "În primul rând vreau să o pup pe prietena mea Roxana Ciuhulescu." :))
Chiar ma, ia sa nu mai aud pe careva ca e penibila Roxanica, daca ii place lu` Sorinel de ea, e clar, e d-a noastra, e si prietena mea :)( TE PUP ROXANA [smile38]

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 23 Sep 2014, 00:00

Cum ar fi fost daca se putea pune antrenor de la început...mare păcat...bravo Cirtu, bravo Sandoi !!! Si inca echipa nu cred ca joaca asa cum ar vrea Cirtu. Cu o victorie cu mureșenii altfel o sa privim restul meciurilor!
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 23 Sep 2014, 00:01

dau cupa pentru o umilire a bozgorilor. Sorine, sa te ocupi de organizare tata, vin sa facem poze cu comunitatea. Tundere, sa faci rost de scaune la pravalie, o bere buna se cere povestita pe-indelete!

Thunder

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 23 Sep 2014, 00:01

Pai daca-i batem si pe ASA deja avem iar sanse la cupe europene...
Romaad, in picioare tati ca ai timp destul cand iesi la pensie sa stai pe tot felu` de scaune :-D

Thunder

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 23 Sep 2014, 00:03

Eu as zice sa-l fac p-ala cu ASA ca am un noroc d-ala traditional, dar sa il editeze careva si sa puna poze cu stemele echipelor ca d-astea nushtu :cool:

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 23 Sep 2014, 00:05

Thunder scrie: dar sa il editeze careva si sa puna poze cu stemele echipelor ca d-astea nushtu :cool:
Si tu tot in epoca de piatra nascut, a?
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 23 Sep 2014, 00:05

romaad scrie:dau cupa pentru o umilire a bozgorilor. Sorine, sa te ocupi de organizare tata, vin sa facem poze cu comunitatea. Tundere, sa faci rost de scaune la pravalie, o bere buna se cere povestita pe-indelete!
Se face!!! o: o:

Tundere, daca n'ai scaune, vino si tu, hai ca-ti dau eu o bere, si pe urma dai tu 3! Eu zic ca e ocazie unica! :hai :hai :hai :hai

PS: Vrei s-o chemam si pe Roxana, sa vii sigur?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Thunder

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 23 Sep 2014, 00:07

Ovidiu* scrie:
Thunder scrie: dar sa il editeze careva si sa puna poze cu stemele echipelor ca d-astea nushtu :cool:
Si tu tot in epoca de piatra nascut, a?
Pai no? :-D
sorialis scrie: Tundere, daca n'ai scaune, vino si tu, hai ca-ti dau eu o bere, si pe urma dai tu 3! Eu zic ca e ocazie unica! :hai :hai :hai :hai

PS: Vrei s-o chemam si pe Roxana, sa vii sigur?
Numai daca vine si Roxana ma deplasez pana acolo, altfel sigur nu :)(

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 7] U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 23 Sep 2014, 00:10

Ba ce bine e cand e muttley la nani, nu mai trebuie sa dau din mouse, ca l-am stricat din cauza asta! :)( :)(

Tundere, pe baza la Roxana, cum'zic, ramai si nebeut, si nepozat, cum'zic! Mai bine vii, ca .... nu se stie!! Poate apare muttley, si ratezi chiar o ocazie unica!!!:)( :)(
Last edited by sorialis on 23 Sep 2014, 00:12, edited 1 time in total.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Închis