[Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem sub Tampa?

Poll ended at 24 Oct 2014, 22:09

3 puncte, ne reluam ascensiunea
18
75%
1 punct, jucam in deplasare
5
21%
0 puncte, vine prima infrangere sub actualii antrenori (Seke's fault, a cobit!)
1
4%
 
Total votes: 24

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 24 Oct 2014, 23:19

nu stiu de ce va faceti atata sange rau pentru ratatii de comenteaza! Eu sper sa batem numai cu 1-0, goluri marcate in min 95 din offside, asta dupa ce arbitrul aratase numai 3 minute de prelungiri.Asa de-ai dreaq, sa moara astia de oftica!

Sorin, Madson a stat la 4 cartonase, acum va sta dupa 3, apoi dupa 2, apoi dupa fiecare. Eu asa stiu

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 24 Oct 2014, 23:20

ba ej nebun, asta era la promotor?!?!

Muttley, de-aia nu zici tu nimic, acum, dupa meci, ha?!

Stai cu limba scoasa s-o asculti, nebunaticule!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 24 Oct 2014, 23:22

romaad scrie:nu stiu de ce va faceti atata sange rau pentru ratatii de comenteaza! Eu sper sa batem numai cu 1-0, goluri marcate in min 95 din offside, asta dupa ce arbitrul aratase numai 3 minute de prelungiri.Asa de-ai dreaq, sa moara astia de oftica!

Sorin, Madson a stat la 4 cartonase, acum va sta dupa 3, apoi dupa 2, apoi dupa fiecare. Eu asa stiu
din offside, dupa fault in careu nesanctionat! :)( :)(

La cartonase cred ca ai dreptate, sta dupa 3, etc...

MIiercuri 18:00 , Stadion Ion Oblemenco- TOATA LUMEA LA MECI, no?

Si dupa, la bere, no?

ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 24 Oct 2014, 23:25

T@V scrie:Never. Ma tot uit la clasament si nu-mi vine sa cred. Puncte nu sunt multe pina la linie, e bine insa ca sunt multe echipe intre.
Pai daca eram noi in locul celor de la ASA ne bateam la titlul de campioni !! Pacat ca avem a 2-a cea mai proasta aparare din liga 1, la egalitate cu Concordia si Neamt. Sper ca echipa sa isi revina si sa castigam cu Viitorul, dar sa facem si un joc bun, adica 2 reprize bune.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 24 Oct 2014, 23:25

romaad scrie:nu stiu de ce va faceti atata sange rau pentru ratatii de comenteaza! Eu sper sa batem numai cu 1-0, goluri marcate in min 95 din offside, asta dupa ce arbitrul aratase numai 3 minute de prelungiri.Asa de-ai dreaq, sa moara astia de oftica!

Sorin, Madson a stat la 4 cartonase, acum va sta dupa 3, apoi dupa 2, apoi dupa fiecare. Eu asa stiu
a stat dupa meciul cu u cluj, parca? a jucat la caransebes si-a stat in campionat, cred ca ai dreptate.

ar cam trebui rotiti jucatorii in cupa, sa-i odihnim. as juca asa:

brac - achim, frasinescu, acka, vatajelu/velcovici - plesan, mateiu - baluta, ferfelea, varga - curelea

cu variante de rezerva: avramia, ivan, herghelegiu.

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 24 Oct 2014, 23:26

Da no?
Acum ca ne-am linistit, ba ce dor ne era de Stiinta. :-D
Suntem la jumatatea clasamentului, aproape de linie intr-adevar, dar si aproape de locurile de sus. Suntem si-n cupa. Visam frumos baieti, visam frumos.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 24 Oct 2014, 23:28

as fi multumit cu 8, dar as vrea macar 10 puncte in meciurile care au ramas. Suntem capabili si de 13, si atunci returul s-ar vedea altfel.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 24 Oct 2014, 23:29

muttley scrie:
T@V scrie:Never. Ma tot uit la clasament si nu-mi vine sa cred. Puncte nu sunt multe pina la linie, e bine insa ca sunt multe echipe intre.
Pai daca eram noi in locul celor de la ASA ne bateam la titlul de campioni !! Pacat ca avem a 2-a cea mai proasta aparare din liga 1, la egalitate cu Concordia si Neamt. Sper ca echipa sa isi revina si sa castigam cu Viitorul, dar sa facem si un joc bun, adica 2 reprize bune.

Muttley, continua sa te uiti la moaca aleia!

Din ce sa ne revenim, ba? Din 4 victorii si 2 egaluri, ambele egaluri ce puteau fi foarte usor evitate?

Acu vii si spui sa ne revenim din jc mai slab in rep2, stiu... Bai, inteligentule care esti tu?!?!

Pai daca eram noi in locul celor de la ASA ne bateam la titlul de campioni !! = Vrei sa explici si tu un pic fraza asta, ca eu e mai putin intelgihent ?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 24 Oct 2014, 23:31

Ovidiu* scrie:Da no?
Acum ca ne-am linistit, ba ce dor ne era de Stiinta. :-D
Suntem la jumatatea clasamentului, aproape de linie intr-adevar, dar si aproape de locurile de sus. Suntem si-n cupa. Visam frumos baieti, visam frumos.

o: o: o:

Pai no? :lol: :lol:

Pai, sa batem miercuri, apoi botosaniul , si mai vedem....

FORZA STIINTA!!!! ucv ucv ucv ucv
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 24 Oct 2014, 23:33

Muttley: NU FACE TOPIC PENTRU URMATOARELE 5 MECIURI!!! Cel putin!!!

Baietii, faceti careva topicul cu Viitorul, ca muttley ne ingroapa toata bucuria de azi! :ruga :ruga

Muttley, vezi ca daca nu apare topic pana luni nu inseamna ca nu il face nimeni, ba!

Parca eu am mai facut unul , si a fost cu noroc, daca nu face careva, ma risc eu din nou! :)(
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 24 Oct 2014, 23:36

Cica asta ar fi individul care a intrat pe gazon sclav al lui blondu
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de blondu » 24 Oct 2014, 23:40

DarkComy scrie:Cica asta ar fi individul care a intrat pe gazon sclav al lui blondu
si are poza pe wall cu un mesaj de la sezione.

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 24 Oct 2014, 23:45

Ce ultras ma nene. Ti-e mila sa dai in el :lol:
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 24 Oct 2014, 23:47

daca reusim inca 10-12 puncte pana se termina returul, o sa putem pregati returul mult mai linistiti...oricum ne aflam intr-o situatie pe care nu o speram cu 6 etape in urma...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 12] FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 24 Oct 2014, 23:56

Pai asa sa te tot uiti weekendul asta la meciuri. Real, Mu-Che, si chiar si un Lyon - OM ptr cine poate hali atata fotbal intr-un weekend, cred si io ca-ti vine cheful. La 0-1 calm, simteam ca ala-i filmu. Dam noi primii, egaleaza ei si toata lumea-i fericita. La 0-2 am trezit-o pe fiica-mea. La 1-2 si ce jucam ma taiasem, la 2-2 resemnat asteptam infrangerea si la 2-3 am mai deschis o sticla de vin. Pai maine si poimaine, ma dreg.
Mumu Mititelu, ca tot a intrat copy/paste-ul ala trist de abia i-au dat cosurile pe teren. Hai noapte buna!

PS: Mihule, pai tata la 24 de pct dupa tur deja te bati la europa. Noi am iernat cu 27 sezonul nostru de glorie terminat cu 0-1 cu Vaslui. Sa nu-l maniem pe Cel de sus.

Închis