[ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu "minoritarii"?

Poll ended at 22 Noi 2014, 21:06

Batem, fara discutie!
24
92%
Egal!
2
8%
Ne fura 3 puncte!
0
No votes
 
Total votes: 26

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de blue_titan » 27 Noi 2014, 13:20

nu cred ca avea curaj sa stea cu ciorile... in giulesti a stat la tribuna 0. dar nu este el principalul subiect. sa ne bucuram de rezultat.

LiviuB

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de LiviuB » 27 Noi 2014, 13:30

ce nu mi-a placut la meciul asta a fost faptul ca am pierdut in multe cazuri mijlocul terenului si am cedat destul de usor mingea. Este adevarat ca minoritarii s-au zbatut cat au putut ei de mult dar as fi vrut sa ii dominam mai mult, eu am avut emotii pana la final. Stiu ca ne-au lipsit 6 titularai dar as fi vrut sa ii batem mai clar.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de blue_titan » 27 Noi 2014, 13:42

chiar vama a spus ca inca nu a semnat si nu s-au platit datoriile. cel putin le-a promis,.

LiviuB

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de LiviuB » 27 Noi 2014, 13:46

stiu, au bagat f multe materiale, parca de meciul asta depindea ramanerea lor in A. Apararea a fost f sigura, mi-a placut asta, nu le-a dat nicio sansa, dar am avut multe momente in care nu am putut sa tinem de minge.
Chestia asta e in contextul in care ne gandim la primele locuri... ideea e ca mai e de munca

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de gogu2005 » 27 Noi 2014, 15:17

blue_titan scrie:nu cred ca avea curaj sa stea cu ciorile... in giulesti a stat la tribuna 0. dar nu este el principalul subiect. sa ne bucuram de rezultat.
a stat la tribuna I in stanga oficialei. l-am vazut cum se milogea de cristescu la plexiglas. avea un hanorac visiniu cu gluga si niste pantaloni tot visinii.
CRAIOVA NESUPUSA

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Mesaj de blue_titan » 27 Noi 2014, 15:27

Hai craiova!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de sorialis » 27 Noi 2014, 19:31

Multumesc pentru postarea "articolului" pe prima pagina! Si pentru includerea golurilor exact acolo unde trebuia!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

JustME

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de JustME » 27 Noi 2014, 19:35

@Sorialis

mie mi-e ciuda ca nu te injurara pionii booveni pana acum :)( eu mereu mi-am luat partea de injuraturi :lol: poate-s emotivi ca esti la primul articol (daca nu ma insel) deci trebuie sa mai bagi cateva ca sa te calesti :)(

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 27 Noi 2014, 19:50

Eh, nu se mai vad, dar sunt 2-3 care fac cu schimbul, 1 la Londra mare erou, care a salvat o prostituata si a aparut la TV, altul in Craiova si unul la Tg.jiu. Stiu ca se uita si aici asa ca profit :-x :-x :-x

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [ETAPA 15] Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de sorialis » 27 Noi 2014, 21:40

JustME scrie:@Sorialis

mie mi-e ciuda ca nu te injurara pionii booveni pana acum :)( eu mereu mi-am luat partea de injuraturi :lol: poate-s emotivi ca esti la primul articol (daca nu ma insel) deci trebuie sa mai bagi cateva ca sa te calesti :)(
Cred ca e al doilea, daca nu ma insel... :-)

N-au curaj, aia e! :)( :)(

PS: Multam, Dorin!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Re:

Mesaj de _T@V_ » 28 Noi 2014, 09:21

DoRyN scrie:Eh, nu se mai vad, dar sunt 2-3 care fac cu schimbul, 1 la Londra mare erou, care a salvat o prostituata si a aparut la TV, altul in Craiova si unul la Tg.jiu. Stiu ca se uita si aici asa ca profit :-x :-x :-x
Salut. Ti-am trimis ceva prin wetransfer, poate vrei sa le pastram in "biblioteca" site-ului. Golurile cu tuciurii si interviul lui Sorin de dupa. Sa-mi spui daca e totul ok.

Închis