[ETAPA 16] Universitatea - Ceahlăul

Moderator: grup_moderatori

Care credeţi că va fi rezultatul meciului ?

Poll ended at 29 Noi 2014, 15:58

Victorie
21
91%
Egal
2
9%
Înfrângere
0
No votes
 
Total votes: 23

Thunder

Re:

Mesaj de Thunder » 01 Dec 2014, 12:31

blue_titan scrie:Sa nu uitam ca am avut in primele etape cele mai grele meciuri. Astra petrolul steaua deplasare medias. Sa vedem ce va fi in retur in primele 4 5 etape. Oricum sunt sanse mari sa terminam in primele 5 tinand cont de program.
Mi-e cam greu sa cred ca pierdeam la Medias cu Sandoi si Cartu... Sau ca nu bateam Viitorul acasa... deci minim minim 4 puncte in plus tot am fi avut si eu as baga mana-n foc ca nici Petrolu` nu ne batea, un egal tot scoteam. Probabil o luam de la Astra ca erau pe val, doar ce eliminasera Lyonu` si de la oi. In alta ordine de idei, la fel de convins sunt ca altfel ar fi aratat echipa pregatita de Cartu si Sandoi inca din vara, alta era omogenitatea, moralul, disciplina tactica, etc...

JustME

Re: [ETAPA 16] Universitatea - Ceahlăul

Mesaj de JustME » 01 Dec 2014, 12:54

de aceeasi parere cu Thunder. sa nu uitam ca echipa a mai legat victoriile si in B insa e pentru prima data cand avem si rezultate dar si jucam. adica nu e ca pe vremea lu' Balint cand castigam dar jucam groaznic. de data asta rezultatele sunt sustinute de un joc bun, consistent. vedem cu steoaia ce si cum. pacat ca avem atatia jucatori indisponibili.

Thunder

Re: [ETAPA 16] Universitatea - Ceahlăul

Mesaj de Thunder » 01 Dec 2014, 14:18

In legatura cu indisponibilii.... eu zic sa nu uitam ce vulpi batrane avem pe banca :-D

Închis