[Etapa 26] ASA TG Mures - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Rezultat final:

Victorie
12
57%
Egal
7
33%
Infrangere
2
10%
 
Total votes: 21

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 26] ASA TG Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 11 Apr 2015, 22:20

JustME scrie:va mai aduceti aminte offsideul ala la Rocha cand scapase singur cu portarul? nici vorba de offside! si nu zic eu asta ci maestrii de la digi :)
Ce sa zica si ei, saracii, ca ASA-ul arde oițele la fund, venind tare din spate. Eu am dubii ca oile pot sa ia campionatul...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Masive

Re: [Etapa 26] ASA TG Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 12 Apr 2015, 04:37

Cum dracu ma au ajuns astia sa se bata la titlu cu jucatori trecut de 30 si ceva de ani si cu 3 antrenori schimbati intr-un singur sezon?

Thunder

Re: [Etapa 26] ASA TG Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder » 12 Apr 2015, 04:48

DeuxEx scrie:
JustME scrie:va mai aduceti aminte offsideul ala la Rocha cand scapase singur cu portarul? nici vorba de offside! si nu zic eu asta ci maestrii de la digi :)
Ce sa zica si ei, saracii, ca ASA-ul arde oițele la fund, venind tare din spate. Eu am dubii ca oile pot sa ia campionatul...
Pai daca e s-o iei asa, cred ca jumatate din titlurile oilor nu puteau sa le ia pe drepte dar deh... daca-i ajuta talibanii... :-D

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Mesaj de DeuxEx » 14 Apr 2015, 09:53

Azi m-am intalnit cu un stelist inrait care mi-a zis ca am avut 3 penalty-uri cu Tg-Mures. Eu am vazut numai 2

Send from LG G2

ozzy

Re:

Mesaj de ozzy » 14 Apr 2015, 10:11

DeuxEx scrie:Azi m-am intalnit cu un stelist inrait care mi-a zis ca am avut 3 penalty-uri cu Tg-Mures. Eu am vazut numai 2 Imagine

Send from LG G2
Bine, mă, steliștii, când e vorba de interesul lor, sunt mai răi ca oricine. Îmi aduc aminte, pe vremuri, când mă certam pe forumuri cu lumea, că după meciurile cu dinamo nici nu era nevoie să mă obosesc eu în certuri cu dinamoviștii, că se certau ei pentru mine :laughing:

ozzy

Re: [Etapa 26] ASA TG Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 14 Apr 2015, 10:14

Pe de altă parte, s-a întâmplat exact ce mă așteptam, mureșenii echipă bună, meci echilibrat, decis de micile amănunte, acolo unde arbitrajul a înclinat balanța către ei. Sigur că e păcat că am pierdut, dar important e să nu ne relaxăm și să demonstrăm că seria asta nu a fost întâmplătoare. În mod normal, n-are cine să ne mai bată până la finalul campionatului, iar un loc 3 ar fi mai mult decât onorabil pentru noi în acest moment.

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: [Etapa 26] ASA TG Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de mancini » 16 Apr 2015, 14:12

Vom fi campioni cand nu vom depinde de aceste faze controversate!
ucv
CU STIINTA PANA LA MOARTE

Închis