[Etapa 27] Universitatea - Dinamo

Moderator: grup_moderatori

Închis

Crezi ca la meciul cu Dinamo, va fi folosita pe echipament stema cu Leul?

Poll ended at 18 Apr 2015, 20:02

Cu siguranta
4
13%
Probabil
7
23%
Improbabil
19
63%

Total votes: 30

muttley
fanatic
fanatic

Re: [Etapa 27] Universitatea - Dinamo

Mesaj de muttley » 19 Apr 2015, 21:48

cel mai important e sa nu ne suspende terenul, am jucat binisor, dar slab de tot pe benzi, nu avem oameni acolo.
Acka omul partidei, Vatajelu a fost slab rau de tot la fel si Bawab, Dumitras sa-i traiasca ghetele alea portocalii, dar n-a dat o centrare, m-a disperat aveam 5 oameni in careu si el nu centra, dorea sa dribleze si sa coata in centru.

PS: UN mare mare plus pentru Ivan, pustiul merita din ce in ce mai multe minute. Chiar se vede ca intra, a dat o centrare pentru Tarnacop cum nu am dat noi in tot sezonul, are viteza, se bate pentru orice minge, nu are experienta in unele faze gen incearca foarfeca cand poate proteja si incerca sa scoata mai mult, dar experienta o capata jucand !!
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

DeuxEx
grup_moderatori
grup_moderatori

Mesaj de DeuxEx » 19 Apr 2015, 22:27

Are cineva inregistrarea golului anulat?! Nu o gasesc nici in rezumatul de la "Gigi", nici la Look TV.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME
fanatic
fanatic

Mesaj de JustME » 19 Apr 2015, 22:30

si eu o cautai dar se pare ca e de negasit. eh, ce mare smecherie un gol anulat.

george_7002
suporter
suporter

Mesaj de george_7002 » 19 Apr 2015, 22:40

https://plus.google.com/u/0/photos/1013 ... 3715633745

ceva poze si trei filmulete... si inca doua filmulete mai incolo :-)
Imagine Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

alex21.mufc
suporter
suporter

Mesaj de alex21.mufc » 19 Apr 2015, 22:43

O sa vad eu meciul in reluare la 1:45 la noapte pe Gigi si va spun dac-a fost offside ca vad ca nimeni nu zice nimic.
Aka giallorosso!

DeuxEx
grup_moderatori
grup_moderatori

Mesaj de DeuxEx » 19 Apr 2015, 22:45

Pe FB imi confirma alti 2 suporteri ca Herghe plecase din jumatatea noastra... Furati inca odata! A cata oara?! Pe bune ca rahaturile astea trebuie sa inceteze!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007

alex21.mufc
suporter
suporter

Mesaj de alex21.mufc » 19 Apr 2015, 22:54

Cu ce program sa il inregistrez? Lasa-mi pe privat programul si cum trebuie sa fac... Cap coada ca habar nu am.

LE: lasa ca-l inregistrez cu fraps.
Aka giallorosso!

muttley
fanatic
fanatic

Mesaj de muttley » 19 Apr 2015, 23:06

DeuxEx, cu siguranta nu a plecat din terenul nostru, de asta te asigur eu, daca el pleca din terenul nostru trebuia sa aiba de 2 ori viteza lui Bolt, deci nu se pune problema de asa ceva.

A fost langa adversar sau putin in spate, daca a fost offside e posibil sa fie la milimetru (lucru pe care nici ma-sa nu putea sa-l observe dar pai el de la linie).

PS: Reluare la faza lui Rocha a vazut-o cineva? Cum mama dracu cu toata poarta a dat in portar? macar de dadea dracu pe langa sau peste dar in ala ma? L-a lovit in calcai sau cum?
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

george_7002
suporter
suporter

Mesaj de george_7002 » 19 Apr 2015, 23:47

https://plus.google.com/photos?pids=613 ... 6386599122 ucv
.
.
.
ceva probleme organizatorice... portile de la tribuna 2 s-au inchis cu 20 de minute mai devreme si au ramas oameni pe afara pentru ca a trebuit sa treaca dinamovistii pe acolo... dar pana la urma totul s-a terminat cu bine :o

.
.
.
Peluza Nord in actiune... cred ca avem o suspendare etapa viitoare :)- desi ala a simulat clar lovitura de petarda :)(
Imagine Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 19 Apr 2015, 23:51

Flocea are doua victorii pe terenul FCSB campionatul asta - cu Otelul si Ceahlaul. Mi se pare ca Sorin si Emil nu au calibru sa pregateasca si sa cistige meciurile importante. Napoli la Iasi a cistigat cu Astra si Dinamo - la noi doua egaluri chinuite...Am cistigat la Ploiesti unde returul asta a batut toata lumea, si o victorie chinuita in tur cu Mures, dupa o jumatate de penalty...cam vedem limitele antrenorilor si jucatorilor.

muttley
fanatic
fanatic

Mesaj de muttley » 19 Apr 2015, 23:57

Aici nu e vorba de antrenori si jucatori, e vorba de echipa, aia sunt Neamt, Iasi si Galati, noi suntem Universitatea Craiova.

Altfel se motiveaza jucatorii adversi cand joaca cu noi si altfel cand joaca cu ceilalti, altfel e presiunea aici si altfel la ceilalti. Nu mai zic ca practic noi avem o traditie in astfel de situatii de a nu ne putea concentra si castiga meciurile respective, iar pe langa asta mai e si o lipsa de valoare si sau forma de moment a adversarilor sau a echipei noastre.

alex21.mufc
suporter
suporter

Mesaj de alex21.mufc » 20 Apr 2015, 00:02

Adica Otelul are valoare, noi avem lipsa de valoare?

Consider ca Bawab trebuie retras putin, un 9 fals sau un mijlocas ofensiv... Un 4-2-3-1 mi se pare mult mai bun.

Balgradean
Achim Acka Frasinescu Vatajelu
Madson Brandan
Rocha Bawab Herghe/Baluta/Tarnacop
Ivan/Herghe

Parerea mea... + Mateiu, Izvoranu, Dumitras, Briceag... Avem si ceva rezerve de doamne ajuta.
Aka giallorosso!

DeuxEx
grup_moderatori
grup_moderatori

Mesaj de DeuxEx » 20 Apr 2015, 00:06

Consider ca Bawab trebuie sa ia o pauza pe banca, mai ales la meciurile de acasa. Gazonul nu-l avantajeaza, e o "mana moarta" in jocurile pe Extensiv!
Bill Shankly
EX-Cristi007

JustME
fanatic
fanatic

Mesaj de JustME » 20 Apr 2015, 00:16

al 2-lea filmulet, secuda 41: "bag-o-n p...d ma-tii baaa!" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! GENIAL :lol: daca nu ma insel jucatorul dinamovist vizat e chiar barboianu :hai

Nea Marin
fanatic
fanatic

Mesaj de Nea Marin » 20 Apr 2015, 00:36

@Just: Am vazut cateva reluari (sau poate la Look TV?), nu a fost offside!
Arbitraj dinamovist, ca de obicei (si la alte faze).
STIINTA SUNTEM NOI !

Închis