[ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Credeţi că meciul cu Concordia se va încheia cu:

Poll ended at 24 Apr 2015, 16:12

Victoria noastră
15
83%
Victoria lor
2
11%
Meci egal
1
6%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de florinkeke » 24 Apr 2015, 22:11

Meci frumos....puteam sa castigam lejer dar puteam sa si pierdem pe final.Ivan are calitati si potenial.Faza cu Pelicanul din peluza...pricelessss

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de FanStiinta » 24 Apr 2015, 22:31

iuli scrie:@FanStiinta:cred ca te cam grabesti cand vorbesti de Frasinescu si Acka.Pai un cuplu de fundasi centrali la primul sezon impreuna sa gafeze atat de rar nu prea gasesti in liga asta a noastra.
Eu cred ca ne lipseste un fotbalist de genul lui Cernat,sau Sanmartean,cam atat.
e clar ca ne lipseste un asemenea jucator.. Frasinescu are sute de meciuri prin liga I sa fim seriosi.. Acka ar mai avea o scuza ca e la primul sezon.. oricum sunt jucatori modesti.. parerea mea

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 24 Apr 2015, 22:40

florinkeke scrie:Meci frumos....puteam sa castigam lejer dar puteam sa si pierdem pe final.Ivan are calitati si potenial.Faza cu Pelicanul din peluza...pricelessss
Care faza??
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: RE: Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de florinkeke » 24 Apr 2015, 22:43

DeuxEx scrie:
florinkeke scrie:Meci frumos....puteam sa castigam lejer dar puteam sa si pierdem pe final.Ivan are calitati si potenial.Faza cu Pelicanul din peluza...pricelessss
Care faza??
La un clinci verbal cu taranii din chiajna cineva i-a facut Pelicani.Aluzie la firma de taxi din Bucuresti cu renume indoielnic si multe masini de Ilfov

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 24 Apr 2015, 22:44

Nice... Stie cineva care este starea lui Brandan? A parasit stadionul in ambulanta.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
blue ray
suporter
suporter
Mesaje: 508
Membru din: 12 Apr 2009, 21:24

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de blue ray » 25 Apr 2015, 01:55

Și eu zic că e ușor deplasat să pui atâta vină pe arbitraj după meciul ăsta. Totuși, ai 2-1, conduci ca niciodată jocul, n-ai absolut nicio problemă și tu faci schimbare defensivă. După care îl schimbi și pe Ivan...

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de gogu2005 » 25 Apr 2015, 07:59

Dupa golul 2 jucatorii nostri au refuzat sa mai joace si s.au deconcentrat maxim,. Pur si simplu nu mai voiau sa alerge. Doar dupa egalarea alora s.au trezit. Aici mai trebuie lucrat, sa nu ne mai culcam pe o ureche cand conducem.
CRAIOVA NESUPUSA

Masive

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de Masive » 25 Apr 2015, 10:47

Cu viitoru, medias si chiajna s-au pierdut punncte importante, si cu putina atentie la Targu mures eram in lupta pentru titlu.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de dxtr009 » 26 Apr 2015, 00:07

la sfarsitul meciului, impreuna cu dark comy, le am dat cadouri din partea site ului celor 2 aniversati(vatajelu, tarnacop) de saptamana asta, cate un tricou "oltenia eterna terra nova" + carte lu' vatajinho
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

LiviuB

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de LiviuB » 26 Apr 2015, 09:55

FanStiinta scrie:
iuli scrie:@FanStiinta:cred ca te cam grabesti cand vorbesti de Frasinescu si Acka.Pai un cuplu de fundasi centrali la primul sezon impreuna sa gafeze atat de rar nu prea gasesti in liga asta a noastra.
Eu cred ca ne lipseste un fotbalist de genul lui Cernat,sau Sanmartean,cam atat.
e clar ca ne lipseste un asemenea jucator.. Frasinescu are sute de meciuri prin liga I sa fim seriosi.. Acka ar mai avea o scuza ca e la primul sezon.. oricum sunt jucatori modesti.. parerea mea
cand judeci un fundas ar trebui sa te uiti in primul rand la cate goluri ai primit, nu la cate goluri ai marcat. iar la capitolul asta se poate constata ca stam bine.
nu am vazut meciul de la Chiajna, n-am scapat de la servici, dar chiar si daca cei doi au facut aici un meci mai slab, nu pot fi considerati modesti.
cat despre meci - sper sa le fie invatatura de minte... sa ramana concentrati pana la sfarsit. pe de-o parte nu e rau ca in perioada asta sa ne identificam toate deficientele care pot fi remediate in perioada de transferuri astfel incat, la anul, sa nu mai avem problemele pe care le-am avut in debutul sezonului.
dar nu putem sa trecem peste arbitraj... deja sunt destul de multe meciuri tratate intr-un mod ciudat de arbitri iar aici nu ma refer doar la meciurile noastre. parca ne-am intors inainte de 89.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 26 Apr 2015, 14:44

Suntem echipa care stam cel mai prost din campionat la capitolul "goluri primite din faze fixe". Deci da, apararea noastra nu e asa stralucita cum ne-am dori noi...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de romaad » 26 Apr 2015, 14:50

majoritatea au fost din penalty (vreo 6-7 cred) si cate din penalty-uri au fost pe bune?? Eu nu as lua in serios statistica aia.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de DeuxEx » 26 Apr 2015, 15:00

Am primit 6 goluri din penalty si am marcat 3 tot din penalty. Dar restul? E clar ca avem nevoie de un fundas central mult mai bun decat Frasinescu (inconstant in evolutii). Avramia nu a dat satisfactie, iar Izvoranu e pe final de cariera.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de florinkeke » 26 Apr 2015, 16:12

Daca vrem mai mul la anul...Izvo out,Frasi in locul lui pe banca si adus un fundas central titular gen Valerica

LiviuB

Re: [ETAPA 28]: Concordia - Universitatea

Mesaj de LiviuB » 26 Apr 2015, 17:33

Ia vedeti ce a facut Gaman tot la chiajna dar cu viitorul?

Închis