[Etapa 29] Universitatea Craiova - FC Brasov

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem in acest meci?

Poll ended at 28 Apr 2015, 17:32

3 puncte, e cazul sa mai castigam si pe Extensiv
10
91%
1 punct - egal, ca de obicei!
1
9%
0 puncte, dam o gura de oxigen Brasovului!
0
No votes
 
Total votes: 11

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 29] Universitatea Craiova - FC Brasov

Mesaj de mihu » 02 Mai 2015, 17:58

Eu cred că unii nu sunt normali la cap când o țin cu schimbarea lai Cirtu și Sandoi...cei care vor asta să nu uite cam pe unde eram când ne-au preluat și pe unde suntem acum...Și eu zic, ca dacă reușim 3-4 transferuri bune jucăm altceva anul viitor...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 29] Universitatea Craiova - FC Brasov

Mesaj de muttley » 02 Mai 2015, 18:58

Sergyu_costea scrie:Stati putin ca nu vad bine, Deci aici chiar se vorbeste de variante de antrenori. Unii chiar vor sa fie schimbati Cartu si Sandoi. Si eu ma mai mir cand jucatorii sunt facuti blatisti. Da ba sa plece, si sa plece dracu toti, ca noi suntem niste penibili. Ce am vazut in ultima saptamana imi demonstreaza ca suntem prea prosti. Ca Rotaru e ca mititelu, ca jucatorii sunt niste mercenari care trebuie sa plece. Acum sa dam afara antrenorii aia ce au 2 infrangeri in 22 etape. Ca noi vrem titlul direct, daca se poate la anul sa luam macar Europa League. Sa vina Napoli! Si mititelu presedinte. Sau Trica, sau Jerry ca sunt mai ofensivi!!
Era nevoie de mesajul asta populist? Nu noi suntem penibili, penibili sunt toti cei care s-au ocupat de meciul cu Brasov in frunte cu Cartu si Sandoi ca ei au alcatuit primul 11. Hai sa-i ridicam pe toti de la club in slavi ca ce buni sunt ei si noi astia prea nemultumiti.
Cat timp exista un exemplu clar de echipa care a plecat din liga a 2-a, fix de la acelasi nivel cu noi si acum e pe primul loc, iar noi la 16 puncte in spatele lor, atunci este indreptatita nemultumirea noastra pentru ca avem exemplu clar ca se poate, dar intr-adevar, aia de la club au fost prea prosti in iarna si n-au adus 2-3 jucatori cu care puteam sa ne implicam in lupta la titlu.

E adevarat ca nu Cartu si Sandoi sunt vinovati ca inaptii din conducerea administrativa n-au fost capabili sa faca un calcul simplu si sa forteze aducerea in iarna a 800-1 milion pentru a transfera 3 jucatori, bani care erau amortizati din urmatoarele drepturi TV cand era clar ca terminam in top 7 si o sa primim minim 1,5 milioane deci cu minim 800 mai mult decat am primit sezonul asta.
Suntem singura echipa cu pretentii care n-am adus nimic in iarna asta, doar 2 rezerve dintre care una e degeaba. Stam si jucam cu toate gloabele in benzi ca nu investim.
Nimeni nu se gandeste ca daca nu faceam egal si castigam meciurile cu Viitorul, Medias, Chiajna si Brasov eram la 7 puncte de locul 1, nu mai zic ca daca trecem aici si meciul cu Dinamo + eventual egal cu Mures eram si mai aproape, lucru perfect realizabil daca echipa se intarea in iarna.

Oricum sezonul asta a fost tratat la misto de catre conducere ca de erau seriosi nu-l lasau niciodata pe Gane sa conduca echipa.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: [Etapa 29] Universitatea Craiova - FC Brasov

Mesaj de JustME » 02 Mai 2015, 19:20

Muttley cred ca e cazul sa te trec (iar) pe mute :-) de la Guevara n-am mai vazut un utilizator atat de enervant - e un compliment :)

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 29] Universitatea Craiova - FC Brasov

Mesaj de DeuxEx » 03 Mai 2015, 00:07

Forumul fara Seke ar fi ca micii fara mustar si bere! :) :) :)
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1076
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Etapa 29] Universitatea Craiova - FC Brasov

Mesaj de Leonard Albert » 03 Mai 2015, 17:04

Ar fi ca tablele fara zaruri, ca lerul fara Hrusca sau ca nunta fara lautari. Heil Seke!
P.S.: sper ca nu te superi...

DoRyN

Re: [Etapa 29] Universitatea Craiova - FC Brasov

Mesaj de DoRyN » 03 Mai 2015, 21:40

Foto de la acest meci gasiti in albumul foto, multumim lui romaad o:

DoRyN

Trăirile antrenorilor

Mesaj de DoRyN » 04 Mai 2015, 18:39


Închis