[Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Veniţi la meciul de închidere a sezonului 2014-2015 în Liga 1?

Poll ended at 30 Mai 2015, 17:39

Da
8
67%
Nu
4
33%
Nu pot
0
No votes
 
Total votes: 12

Masive

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de Masive » 28 Mai 2015, 21:22

15 lei biletu la t2 mi se pare cam exagerat avand in vedere ultimele rezultate ale echipei. Mai e si ultimul meci al sezonului.....

Thunder

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de Thunder » 28 Mai 2015, 21:56

dxtr009 scrie:inainte de lovitura de incepere, vom acorda din partea craiova-maxima.ro , pe teren, cele 2 premii de anul acesta:
cel mai bun jucator al sezonului [miti]
cel mai frumos gol al sezonului :cool:
trofeele au sosit, o sa va placa garantat usteag
Inainte sa le dati, pe unde o sa le tineti ? Si daca, intamplator sa zicem, vi s-ar fura cu o juma` de ora inainte sa le dati, cam cat ati fi dispusi sa oferiti rascumparare? :-D

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de Bobby » 28 Mai 2015, 22:07

Tirgu Mures a pierdut acasa cu 1-2 in fata retrogradatei Otelul, intr-un meci in care o victorie i-ar fi adus titlul (probabil ca Gigi a cistigat de fapt titlul cu pomeni la Astra si Otelul). Sper ca acum idiotii care au vazut foul play cu Brasovul isi musca limba. Si parca nici cu Ceahlaul rusinea nu pare prea mare, nu ? :-)

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de muttley » 28 Mai 2015, 22:26

Pomeni sau nu... Cernat e prea bun si din pacate nu ajunge la noi.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de george_7002 » 29 Mai 2015, 07:54

muttley scrie:Pomeni sau nu... Cernat e prea bun si din pacate nu ajunge la noi.
Hai sa fim seriosi... Cernat? Pe bune?
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

ozzy

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de ozzy » 29 Mai 2015, 09:59

Bobby scrie:Tirgu Mures a pierdut acasa cu 1-2 in fata retrogradatei Otelul, intr-un meci in care o victorie i-ar fi adus titlul (probabil ca Gigi a cistigat de fapt titlul cu pomeni la Astra si Otelul). Sper ca acum idiotii care au vazut foul play cu Brasovul isi musca limba. Si parca nici cu Ceahlaul rusinea nu pare prea mare, nu ? :-)
A fost pur si simplu un campionat foarte slab. Jumătate dintre echipele retrogradate (Rapid, Ceahlăul, Oțelul) au câștigat pe terenul campioanei și asta spune totul.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de stuparu_alexandru » 29 Mai 2015, 11:53

ozzy scrie:
Bobby scrie:Tirgu Mures a pierdut acasa cu 1-2 in fata retrogradatei Otelul, intr-un meci in care o victorie i-ar fi adus titlul (probabil ca Gigi a cistigat de fapt titlul cu pomeni la Astra si Otelul). Sper ca acum idiotii care au vazut foul play cu Brasovul isi musca limba. Si parca nici cu Ceahlaul rusinea nu pare prea mare, nu ? :-)
A fost pur si simplu un campionat foarte slab. Jumătate dintre echipele retrogradate (Rapid, Ceahlăul, Oțelul) au câștigat pe terenul campioanei și asta spune totul.
ma, eu zic ca nimeni nu-i lua campionatul stelei. de aia au si facut blaturi. targu mures s-a si speriat cand a vazut c-a trecut pe primu loc si a pus frana imediat. te bate otelu galati acasa.. daca dadea mures gol si castiga, batea si steaua la iasl.

toata lumea stie ce campionat e cel al romaniei, eu sunt de parere ca muresul.. s-a oprit singura din lupta pt titlu
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

LiviuB

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de LiviuB » 29 Mai 2015, 16:31

eu nu cred asta. si ultimele minute au vrut, dar nu au putut.
Sunt de aceeasi parere cu Ozzy - un nivel foarte slab in care echipele sunt echilibrate valoric... dar media e destul de jos.

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de OVI2806 » 29 Mai 2015, 20:42

Eu am fost suspicios inca din etapa trecuta pe mureseni iar in meciul cu otelul parca nu voiau sa dea gol nici in fata portii, chiar daca jucatorii nu au fost implicati sau nu toti cineva de la unguri nu a vrut sa le fure campionatul oilor. Cum [****] sa diminuezi prima pentru campionat la jucatori de la 17000 la 10000 cu o zi inainte de meciul decisiv pe motiv ca e prea mare??? Jucatorii iasului au jucat pe 10000 pe motiv ca i-ar incasa oricum de la tv ca urmare a urcarii unui loc in clasament si tu ii omori pe aia scazandu-le si prima aia de [cenzurat] pentru castigarea unui campionat ca tu esti primarul [cenzurat].

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de romaad » 29 Mai 2015, 22:51

eu v-am mai spus ca bbbheecali daca nu poate sa ia campionatul il cumpara. Se pare ca am avut dreptate

Masive

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de Masive » 29 Mai 2015, 23:27

Cum sa faca nea gigi asa ceva? La cata lume a ajutat.......

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de muttley » 29 Mai 2015, 23:27

Cate scenarii.... doamne....
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de OVI2806 » 29 Mai 2015, 23:30

muttley scrie:Cate scenarii.... doamne....
zise stelistul :))

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de DeuxEx » 30 Mai 2015, 13:14

Cu o victorie diseara terminam pe locul 5. La o remiza egalam Petrolul la puncte (habar n-am daca trecem sau nu pe 5, nu cunosc regulamentul!). La o infrangere terminam pe locul 6.
Nu e rau pentru o nou-promovata...
Daca TAS-ul ne da castig de cauza, trebuie sa ne cautam stadion pentru Europa League! :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 34] Universitatea - CFR Cluj

Mesaj de OVI2806 » 30 Mai 2015, 13:21

Petrolul sunt la 2 puncte de noi, deci nu-i egalam. Nu-i rau pentru o nou-promovata dar poate puteam sa vedem mai mult fotbal, la anul am vazut ca raman tot C&S asa ca o sa vedem cam tot atat fotbal.

Închis