[Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte castigam in acest meci?

Poll ended at 12 Aug 2015, 13:45

3
12
63%
1
5
26%
Nu se poate
2
11%
 
Total votes: 19

Masive

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Masive » 13 Aug 2015, 23:32

alex.p scrie:@sorin: Mai avem un titular care fumeaza pe la terasele din centru fara nici o jena.
Mateiu? :laughing:


Cred ca de Mateiu e vorba, l-am vazut si eu la piscina :laughing:

iuli

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de iuli » 14 Aug 2015, 07:34

pai daca e vorba de Mateiu ar trebui obligati toti sa fumeze in centru la cum a jucat Mateiu sezonul asta. :)(

ozzy

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de ozzy » 14 Aug 2015, 09:50

Să fim serioși, Lăcătuș cred că fuma și la pauza meciului, în vestiar. Dacă Mateiu fumează și poate totuși să alerge așa cum o face e strict problema lui.

LiviuB

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de LiviuB » 14 Aug 2015, 10:03

asta este si parerea mea. cred ca daca s-ar face o masurare a distantei parcurse intr-un meci, la noi Mateiu ar conduce detasat.

Thunder

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Thunder » 14 Aug 2015, 12:05

Astea cu fumat + efort fizic = esec vine pe la 2 pachete pe zi, la 5-10 tigari cate baga astia pe zi nu prea se simte nimic.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de _T@V_ » 14 Aug 2015, 12:15

Ei, nu-i chiar asa. Chiar daca baga sa zicem doar 5-10 tigari pe zi, tot nu-i ok. Pentru ca teoretic mai bea si omul ceva, ca omul, macar dupa meci la sfarsit de saptamana. Si atunci sa te tii concurs. Numai cine n-a fumat nu stie ca la shpritz te intinzi si la fumat. Si alea 5-10 se transforma macar in pachet PE SEARA nu pe zi.

Ce recuperare sa mai faci dupa o vineri seara d'asta...

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de alex.p » 14 Aug 2015, 23:40

Da, el e.

Thunder

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Thunder » 15 Aug 2015, 00:23

tavule, eu m-am reapucat de antrenamente la kickbox si cand fumam si cand nu fumam, in ambele ipostaze pe la 120 de kile, n-am sesizat nicio diferenta in progresu` efortului fizic pe care-l bagam la antrenamente si modu` de crestere al capacitatii de efort... si retine, erau antrenamente de kickbox, nu ca astea la fotbal unde faci incalzirea si te bagi la o pasa, noi bagam fizic pe sistem gramada cere varf, plus ca eu fumam/ez 2 pachete pe zi de ani buni... deci nu cred ca e mare schema cu fumatu`, poate depinde si de organism dar cel putin in cazu` meu nu am observat nicio diferenta

DoRyN

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de DoRyN » 15 Aug 2015, 00:30

Diferenta o s-o observi mai tarziu...

Thunder

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Thunder » 15 Aug 2015, 00:32

Bre pana una alta, tot la fel de tarziu o s-o observe si trosbalistii, deci daca o observa pe la un 35-40 de ani cand deja se lasa... tot nu vad paguba

Închis