[Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte castigam in acest meci?

Poll ended at 12 Aug 2015, 13:45

3
12
63%
1
5
26%
Nu se poate
2
11%
 
Total votes: 19

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Copacul » 12 Aug 2015, 22:51

Diferenta azi, neta de altfel, s-a facut de pe margine. V-o spune unul care a stat (ca de obicei) in spatele bancilor.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de mihu » 12 Aug 2015, 22:55

Eu repet, nu cred și sunt convins ca nu avem un lot slab, ci doar neantrenat și niște antrenori depășiți de situație. Pe cei care ne văd candidați sigur la play-out îi rog să îmi spună care sunt cele 6 echipe cu un lot superior nouă valoric , asta în cazul în care situația se va schimba și vom avea un antrenor capabil să pună echipă pe picioare..

Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

sorin107

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de sorin107 » 12 Aug 2015, 23:00

detaliaza, copac, te rog.

JustME

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de JustME » 12 Aug 2015, 23:06

foarte frumoasa initiativa baietilor din echipa site-ului cu "transferul" lui Hagi din '83. astora de la club nu le-a basit mintea la asa ceva. m-am lamurit si cu marketingul clubului.. e sublim dar lipseste cu desavarsire!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Copacul » 12 Aug 2015, 23:19

sorin107 scrie:detaliaza, copac, te rog.
Nu l-am suspectat nicodata pe Hagi de prea multa inteligenta , doar de mult bun simt. Insa azi mi-a dovedit ca dpdv fotbalistic este mult peste corifeii nostri. Si despre respect 2 cuvinte...ii vedeam pe Cartu si Sandoi cum urla la cate un jucator...de 3-4 ori pana sa aiba o reactie, ma gandeam ca e greu sa auzi pe fundalul tribunei. Azi la fel. Nu stiu cum dracu' pe Hagi il auzeau din coltul celalalt al terenului. Iar asta desena din brate 2 linii iar ala intelegea. Pt ca repetase pe la antrenamente. Iar ai nostri nu stiu cum sa bata un corner sau o lovitura libera in min 90. S-a uitat Ferfelea de 5 ori inspre banca...nicio reactie. E de vina Izvoranu ca e titular cand bea pana in ziua meciului la 3-4 AM?
C O P A C U LImagine

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de andyucv » 12 Aug 2015, 23:25

AM?

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Copacul » 12 Aug 2015, 23:30

AM = ante meridian = inainte de pranz. Adica vorbim de 3-4 dimineata. Ce drac va mai invata la scoala in ziua de azi?
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de DeuxEx » 12 Aug 2015, 23:30

La 3 dimineata? Si inca mai e jucatorul Universitatii Craiova???!!!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de DarkComy » 12 Aug 2015, 23:31

Si nu este un caz izolat cu domnul Izvoranu.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de DeuxEx » 12 Aug 2015, 23:32

Data viitoare faceti-le cate o poza inainte de a-i lua la suturi! :-(
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de romaad » 12 Aug 2015, 23:39

Acum si Cartu ce sa faca... ca desi se vedea din avion ca avem nevoie de inca un fundaș central, aia de isi zic manageri au preferat sa se bazeze pe Izvoranu. Si mai adusaram si un bulgar rupt de coloana sa inalte zmeul in min 80. Transferul din alta galaxie

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de romaad » 13 Aug 2015, 00:08

Daca si Sergiu ii injura, chiar ca s-a ajuns la fundul sacului cu rabdarea

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de DeuxEx » 13 Aug 2015, 00:24

Conteaza si pe mine... Serbez 23 august pe stadion :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de alex21.mufc » 13 Aug 2015, 00:45

Ne bagam sa ii dezbracam cu FCSB? Pe toti, doar Acka, Pufi si Mateiu sa ramana cu tricourile pe ei.

Vorbesc serios! Asa se face da-i in puii mei.
Aka giallorosso!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8097
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 6] Universitatea - Viitorul

Mesaj de Bobby » 13 Aug 2015, 00:53

Pina la urma ne-a batut mar o echipa construita cu pusti si cu fotbalisti de la echipele retrogradate anul trecut (Aganovici, Ganea, Achim etc). Mi se pare ca proprietarii clubului s-au cam pacalit cu managerul si cu antrenorii - echipa asta nu arata ca una cu 5 milioane de Euro buget. Un manager de club care n-a mai manageriat nimic in trecut, antrenori depasiti de situatie de vreo 6 luni, jucatori ghiftuiti si fara motivatie = cam asta pare Craiova de azi. Sintem deja la jumatatea turului in sezonul regulat. Parca am un deja vu din perioada Mititelu - si ala platea, cind avea bani, prea mult niste jucatori mediocri; nici ala n-a adus niciodata un antrenor care facuse vreo brinza in ultimii 5 ani (exceptia a fost Pitzi), iar in ceea ce priveste managementul sportiv - si ala micu' si astia de acum par varza. L-as dori pe Contra la echipa - dar nu stiu daca se baga la ce lot avem noi acum. Un scenariu ar fi sa ne tiriim anul asta spre play out, raminem cu chiu cu vai in prima liga, iar la vara, cind se termina contractele multor jucatori, sa se bage tineret la greu - si mai construim inca vreo 5 ani. Ca sa inchei - prima buba e la antrenori. Depasiti, fara motivatie, fara stiinta motivatiei, trag de scaun pina ne maninca retrogradarea...Pacat - ultima impresie conteaza.

P.S. Inadmisibil gestul lui Balgradean de a refuza sa acorde autografe - daca gestul a fost adevarat. I-as da o amenda usturatoare !!

Închis