[Etapa 9] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Obtinem prima victorie in deplasare?

Poll ended at 28 Aug 2015, 23:06

Da
8
35%
Pe baricade scoatem un egal
5
22%
Le facem cadou prima victorie.
10
43%

Total votes: 23

DeuxEx
fanatic
fanatic

Re: [Etapa 9] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 27 Aug 2015, 10:08

Omul se vede ca este stresat si probabil ca are nevoie de o pauza. O saptamana, chiar doua, eu l-as tine departe se echipa!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

andyucv
suporter
suporter

Mesaj de andyucv » 27 Aug 2015, 10:20

Fie si-au schimbat locul de antrenament, fie au schimbat ora ca pe extensiv nu este nimeni.

DeuxEx
fanatic
fanatic

Mesaj de DeuxEx » 27 Aug 2015, 10:28

Te gandisi ca poate deja sunt in drum spre Bucale si vor efectua antrenamentul acolo? Meciul e totusi maine...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007

DeuxEx
fanatic
fanatic

Mesaj de DeuxEx » 27 Aug 2015, 10:41

Pe astia trebuie sa-i batem pentru a ne mentine sanse la accederea in playoff. Cu 3 puncte in plus as fi mai linistit in pauza de 2 saptamani care urmeaza...
Bill Shankly
EX-Cristi007

gsm
fanatic
fanatic

Mesaj de gsm » 27 Aug 2015, 12:35

avand in vedere ca se joaca in groapa, si ca acolo mai mult de 1 punct nu am putut obtine pana astazi, putin probabil sa avem liniste.

marius_vl
fanatic
fanatic

Mesaj de marius_vl » 27 Aug 2015, 19:29

Ii batem si ii batem rau!

sorin107

Mesaj de sorin107 » 27 Aug 2015, 19:31

Poate ne-am descatusa cu un scor mare.

Sent from my iPhone using Tapatalk

stuparu_alexandru
fanatic
fanatic

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Aug 2015, 10:57

Mda.. Daca ne bat cu 3,4-0 poate se schimba ceva si la noi
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

sorin107

Mesaj de sorin107 » 28 Aug 2015, 10:58

stuparu_alexandru scrie:Mda.. Daca ne bat cu 3,4-0 poate se schimba ceva si la noi

si asta e o varianta :))

conStiinta

Mesaj de conStiinta » 28 Aug 2015, 11:11

Hai ma ca-i batem, da-i dreaq. Le rupem fasu, le dam 3-0! Asta o sa fie declicul :hai

ucv

Dany
fanatic
fanatic

Mesaj de Dany » 28 Aug 2015, 14:42

Daca jucam fotbal putem castiga, daca iar ne ducem la ciupeala nu avem nicio sansa!
Trebuie sa jucam noi si nu sa stam la asteptare sa vedem ce se intampla...sa-i alerge Cartu si Sandoi sa le rupa picioarele...nu se poate sa fie asa delasatori!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

JustME

Mesaj de JustME » 28 Aug 2015, 14:44

sincer sa fiu nici eu nu m-as deranja teribil de mult daca antrenorul m-ar injura si m-ar imbranci pe la antrenamente sau mai nou chiar la meciuri. nu cred ca asa iti motivezi jucatorii. asta cu 'ruptul picioarelor' e o tehnica de antrenorat din epoca "focu' la ei".

Ovidiu*
fanatic
fanatic

Mesaj de Ovidiu* » 28 Aug 2015, 15:42

Eu cred ca Sandoi si Cartu ar fi cei mai buni antrenori din L1, daca tupeul si agresivitatea lui Sorin s-ar vedea mai mult in jocul echipei si mai putin in conferintele de presa.
Din pacate au invatat din tupeul lui Sorin doar cand vin la gard, in joc vad ca nu-l folosesc. Eu sunt de parere ca jucatorii sunt mai vinovati ca antrenorii, dar asta e, in fobal pica capul antrenorului.

PS: Asta cu injuratul, am mai spus-o, pe mine ma injura Purcaru la 7 ani de nu v-ar veni sa credeti si nu m-am mai ofuscat atat si nici nu m-am dus la ai mei plangand. Si eram un copil.

Dar daca-i alerga ca Teasca cu sacii de nisip pe spinare. Ce faceau?
Last edited by Ovidiu* on 28 Aug 2015, 15:46, edited 2 times in total.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

DeuxEx
fanatic
fanatic

Mesaj de DeuxEx » 28 Aug 2015, 15:44

Eu cred ca Sandoi ar fi plecat de mult timp, dar faptul din cauza ca a intrat in hora asta alaturi de Cartu se simte obligat sa stea pana la final.
Vedem azi daca s-a schimbat ceva in jocul echipei sau daca vom avea parte de aceiasi ciorba reincalzita...
Bill Shankly
EX-Cristi007

mihu
fanatic
fanatic

Re: RE: Re: [Etapa 9] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 28 Aug 2015, 16:00

Ovidiu* scrie:Eu cred ca Sandoi si Cartu ar fi cei mai buni antrenori din L1, daca tupeul si agresivitatea lui Sorin s-ar vedea mai mult in jocul echipei si mai putin in conferintele de presa.
Din pacate au invatat din tupeul lui Sorin doar cand vin la gard, in joc vad ca nu-l folosesc. Eu sunt de parere ca jucatorii sunt mai vinovati ca antrenorii, dar asta e, in fobal pica capul antrenorului.

PS: Asta cu injuratul, am mai spus-o, pe mine ma injura Purcaru la 7 ani de nu v-ar veni sa credeti si nu m-am mai ofuscat atat si nici nu m-am dus la ai mei plangand. Si eram un copil.

Dar daca-i alerga ca Teasca cu sacii de nisip pe spinare. Ce faceau?
Mie asta cu înjuratul nu mi se pare ok !!! Este vb până la urmă de bun simț, mi se pare mai ok dacă nu face un jucător ce îi ceri să îl amendezi, să nu îl mai bagi în teren !!! Cam astea sunt soluțiile în lunea civilizată !!!
În rest sunt și eu de acord ca dacă jucătorii actuali ar avea agresivitatea în teren al lui Cirtu, probabil ne-am bate la campionat.
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Închis