[Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Moderator: grup_moderatori

Închis

Continuăm evoluţia ascendetă în campionat ?

Poll ended at 26 Sep 2015, 22:22

Da
8
53%
Nu
4
27%
Nu stiu
3
20%
 
Total votes: 15

DoRyN

[Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de DoRyN » 24 Sep 2015, 22:22

Sambata, 26 septembrie, de la ora 17:00,pe stadionul Extensiv primim vizita Pandurilor de la Tg.Jiu.

Un meci deschis oricarui rezultat.

Echipa noastra va fi sustinuta si de Loredana !

Imagine

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de andyucv » 24 Sep 2015, 22:39

Curva a adus ghinion. Mereu femeile aduc ghinion. Nu au ce cauta in intimitatea extrema a barbatilor, adica la fotbal.
Mereu cand vad cate o coarda in tricoul unei echipe pe la actiuni organizate, echipa sustinuta de ea nu castiga. Mana lui Bawab este pe curul ei. Asta este motivul pt care are ranjetul ala erectil pe fata. La Sandoi se observa anii. Cum a dat cu mana de carne deja are o figura putin cam pierduta. Coarda confirma prin acel victory ca ambele maini sunt pe curul ei.

Ma intorc la partida, cred ca cel mult un egal o sa scoatem, dar eu nu sunt bun la pronosticuri deci nu luati in serios :)))))

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de hanky panky » 24 Sep 2015, 22:50

S-o aruncam peste bord
Zici
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

JustME

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de JustME » 24 Sep 2015, 22:58

andyucv scrie:Curva a adus ghinion. Mereu femeile aduc ghinion. Nu au ce cauta in intimitatea extrema a barbatilor, adica la fotbal.
Mereu cand vad cate o coarda in tricoul unei echipe pe la actiuni organizate, echipa sustinuta de ea nu castiga. Mana lui Bawab este pe curul ei. Asta este motivul pt care are ranjetul ala erectil pe fata. La Sandoi se observa anii. Cum a dat cu mana de carne deja are o figura putin cam pierduta. Coarda confirma prin acel victory ca ambele maini sunt pe curul ei.

Ma intorc la partida, cred ca cel mult un egal o sa scoatem, dar eu nu sunt bun la pronosticuri deci nu luati in serios :)))))
asta e unul dintre cele mai abjecte mesaje pe care le-am citit in 11 ani de cand scriu pe forumul asta. da, Loredana Groza nu avea ce sa caute in tricoul echipei. de aici pana la apelative gen coarda sau mizeriile alea.. in fine, rar mi-a fost dat sa citesc ceva mai gretos de atat.

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de andyucv » 24 Sep 2015, 23:04

Putea sa fie oricine cu exceptia mamei ca la fel ziceam.
Pur si simplu nu accept femeile la fotbal. Bun, stau in tribuna, se bucura, fac poze cu fotbalistii, autografe, dar atat. Nu au ce cauta in intimitatea clubului in special cand vine vorba de clubul pe care il iubesc.


Cu toate astea era si putina exagerare, ma refer la partea cu victory si expresiile oamenilor de la club, B & S
Last edited by andyucv on 24 Sep 2015, 23:06, edited 1 time in total.

JustME

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de JustME » 24 Sep 2015, 23:06

daca ziceai asa era absolut ok. reciteste-ti primul mesaj sa vezi diferenta.

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de andyucv » 24 Sep 2015, 23:08

Sa nu lasam o fatuca blonda aa ne afecteze atentia.
Accidentati,suspendati pt meci?

Poate ajung la ultimul antrenament dar asta depinde de CFR, cat de repede merge trenul lor ca sa ajung la timp in CR.

le: nu am cum sa ajung la antrenament, m-am incurcat in calendar, abia sambata dimineata ajung in craiova.
Poate ajunge cineva si ne tine la curent cu atmosfera.
Sunt doua jocuri esentiale. Nu imi place sa dau sfaturi dar poate era indicat sa se faca ceva organizat la antrenamentul de maine.
Last edited by andyucv on 24 Sep 2015, 23:12, edited 1 time in total.

DoRyN

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de DoRyN » 24 Sep 2015, 23:10

In intimitate esti la tine in dormitor, nu in fata presei! Fatuca aia cred ca ti-ar putea fi mama, dar nu cred ca s-ar cobora atat.

shark
membru
membru
Mesaje: 189
Membru din: 23 Sep 2015, 16:52

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de shark » 24 Sep 2015, 23:12

A fost doar un bun prilej de PR, cred ca nu s-a invitat singura. Chiar asa superstitios esti?

alex21.mufc
suporter
suporter
Mesaje: 787
Membru din: 11 Sep 2014, 00:30

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de alex21.mufc » 25 Sep 2015, 00:04

Când e antrenamentul ca ma duc eu.
Aka giallorosso!

Thunder

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de Thunder » 25 Sep 2015, 01:33

Dar Loredana Groza chiar e o coarda :cool: Bine, era, ca acu` s-a facut funie de la atata utilizare, s-au dus anii de glorie :cool: e de-o seama cu generatia de aur :-D

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de andyucv » 25 Sep 2015, 05:37

Vineri la ora 11 este ultimul antrenament.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de Bobby » 25 Sep 2015, 07:54

Bafta de peste ocean Craiovei in meciul de simbata ! Meci deschis oricarui rezultat.

Frumoasa initiativa cu Loredana. Recent l-am vazut si pe Tudor Gheorghe pe linga echipa...Acum citiva ani era Adi de la Vilcea cu baietii - asa ca eu unul apreciez progresul :-)

LiviuB

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de LiviuB » 25 Sep 2015, 08:18

Bai Thunder... M-ai facut sa rad de unul singur prin metrou...
Acum la modul serios - mi se pare o initiativa f buna. Sper ca baietii sa aiba aceleasi chipuri si dupa meci. Ne-a ramas doar campionatul acum.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 12] Universitatea - Pandurii

Mesaj de blixa » 25 Sep 2015, 09:05

Acus, nu poci sa nu observ ca unii au avut vise erotice cu Loredana, incat devin agresivi ca sa-si ascunda dorinta si gelozia.
sper sa se implice si Cartu la meciul asta, ca nu tre'e sa luam gol. Ca de dat, putem sa dam.
S-a rupt Brazda.

Închis