[etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce rezultat pronosticati in derby ul cu militienii ?

3 puncte (ar fi momentul sa avem o victorie cu "cainii")
24
71%
egal (ne mentinem in lupta pentru play-off)
1
3%
0 puncte (ne adancim complexul in fata dinamovistilor)
9
26%
 
Total votes: 34

shark
membru
membru
Mesaje: 189
Membru din: 23 Sep 2015, 16:52

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de shark » 27 Oct 2015, 19:49

cu atat mai bine pentru noi. accidentati ceva?

l.e. vad ca budescu a jucat, i-a trecut infectia

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de hanky panky » 27 Oct 2015, 19:51

Nu stiu. Am vazut numai cand a dat arbitrul stingere

Tare
Astra a condus cu 3-0 la pauza
FC Braşov - Astra Giurgiu 3-4 (Marius Matei '67, '90, Olteanu '88 / Tembo '18, Budescu '28, Ioniță '35, Dandea '118)
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de muttley » 27 Oct 2015, 20:09

Meciul a fost peste asteptari, ma gandeam ca un egal e bun, dar am jucat bine de tot. Important este ca victoria sa fie dublata de un rezultat pozitiv la Astra.

PS: Nu e bine sa facem nunta la victorie, clasamentul e foarte strans si nu ne permitem momente de respiro indiferent cat de frumoase si importante, istorice sunt victoriile. Concentrarea si modesita trebuie sa fie punctele de echilibru ale acestei echipe daca se vrea intrarea in play-off.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

shark
membru
membru
Mesaje: 189
Membru din: 23 Sep 2015, 16:52

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de shark » 27 Oct 2015, 20:16

Mai da-o incolo de modestie, mi s-a luat de ea. Nu stiu daca ai auzit vorba "Modestia e pentru oameni modesti".

Asa am fost noi ca natie tot timpul de aceea ne-au postit atatia. Vreau sa vad tupeu, nu modestie, tupeu si daruire, pasiune, rautate. Mi-a placut ca pentru prima oara la duelurile fizice picau doar ai lor.

sorin107

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de sorin107 » 27 Oct 2015, 21:29

ar fi bine daca l-ar suspenda pe sumudica si daca n-ar putea juca silviu lung, pe langa celelalte absente stiute.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de Bobby » 27 Oct 2015, 21:36

Sclavul boovean Daniel Vlad are niste materiale in Fanatik azi in care ne numeste "CS Universitatea Craiova". L-a scapat stapinul mititel pe sclav din lesa zilele astea ?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de DeuxEx » 27 Oct 2015, 21:55

Dupa ce au sters ai nostri pe jos cu javrele, ce poti sa mai zici?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de gogu2005 » 28 Oct 2015, 09:40

s-o fi terminat ciorbita de sub burta pe care le-o administra milogelu la perinita. vin vremuri grele..... trebuie gasit un nou stapan.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Re: RE: Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de asterix » 28 Oct 2015, 10:33

DeuxEx scrie:Azi, la ora 16.00, meciul este retransmis pe Look TV. Din pacate, nu am posibilitatea sa ajung la timp sa inregistrez meciul. Daca are cineva aceasta posibilitate, il rog sa o faca. Acest meci este unul de legenda! De asemenea, meciul va mai fi transmis de Look Plus joi dimineata, de la ora 05.00.
Am inregistrat eu reluarea de pe LookTv. Aveti un loc unde sa pun fisierul? E streamul necompresat TS (dar chiar si asa proasta imagine au astia pe Look) de pe cablu si are cam 3.8GB. Pot sa-i fac si o compresie daca vreti.

Sent from my MID using Tapatalk 2

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de DeuxEx » 28 Oct 2015, 13:39

Nu il compreasa. Urca-l pe un site de host/backup (Megaupload, Google Drive)sau altundeva(torrent) si o sa ma ocup eu de el. Poate reusesc sa il mai inbunatatesc un pic.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de asterix » 28 Oct 2015, 13:42

DeuxEx scrie:Nu il compreasa. Urca-l pe un site de host/backup (Megaupload, Google Drive)sau altundeva(torrent) si o sa ma ocup eu de el. Poate reusesc sa il mai inbunatatesc un pic.
OK... azi n-am timp, dar cel tarziu in weekend il pun undeva.

Avatar utilizator
ssebastyano
suporter
suporter
Mesaje: 557
Membru din: 27 Ian 2005, 13:29

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de ssebastyano » 28 Oct 2015, 15:20

UNPR a închiriat din nou galeria lui Dinamo, ca să facă un miting de susținere pentru Gabriel Oprea.

Pentru că nu i se pare normal să existe doar mitinguri în care i se cere demisia, Gabriel Oprea a trecut la acțiune. Cu un simplu telefon, el a închiriat din nou galeria lui Dinamo, care urmează să organizeze un miting în care să-l pupe-n [cenzurat] pe vicepremier. ”Ne-am înțeles imediat, mai ales că am colaborat atât de bine la lansarea candidaturii lui Ponta de anul trecut”, a spus Oprea.

Mai ales că nu prea au ce echip să încurajeze, că Dinamo nu joacă nimic, suporterii cîinilor au fost chiar încântați că au un motiv să iasă în stradă. Steagurile cu UNPR le au de anul trecut, de când au fost pe Național Arena la lansarea lui Ponta, plus că oricum roșul este atât culoarea lui Dinamo, cât și a UNPR-ului, așa că mai rămân de stabilit doar ziua și locul mitingului.

”Mi se pare o colaborare firescă”, spune un reputat analist politic. ”Suporterii lui Dinamo sunt obișnuiți să încurajeze pierzători, așa cum este și Gabriel Oprea. Plus, să nu uităm, Dinamo este echipa miliției, iar Oprea este ministru de Interne, deci se poate spune fără să fim deplasați că e vorba de o colaborare în familie. Niște iubitori de milițieni pupă în [cenzurat] șeful milițienilor.”

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de DeuxEx » 30 Oct 2015, 17:54

@asterix: ai reusit sa uploadezi fisierul undeva?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Re: RE: Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de asterix » 31 Oct 2015, 11:09

DeuxEx scrie:@asterix: ai reusit sa uploadezi fisierul undeva?
Tocmai ce-am terminat de copiat pe ftp-ul lui Dorin.

Sent from my ASUS_Z007 using Tapatalk

DoRyN

Re: [etapa 15] Universitatea Craiova - dinamo buCUResti

Mesaj de DoRyN » 31 Oct 2015, 12:45

Meciul poate fi descarcat de aici:
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Link valabil 1 sapatamana.

Închis