[etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ramanem in LUPTA pentru Play-Off ?

Poll ended at 07 Noi 2015, 18:50

DA, luam 3 puncte, nu avem de ales
12
71%
EGAL : avem [*****], dar nu prea ne ajuta
2
12%
NU, Brandan si Ndoye ne tin sub linie
3
18%
 
Total votes: 17

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

[etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de dxtr009 » 01 Noi 2015, 18:50

Duminică, 08 noiembrie 2015, 14:00

meci esential, cred eu, cu o contracandidata la primele 6

in conditiile in care CFR isi poate recupera punctele, iar noi am fost foarte rar pe locurile de play off, lupta va deveni cu atat mai grea pe masura ce se termina etapele; deplasari grele, meciuri foarte incrancenate pe final

venim dupa o victorie istorica, 3-0 cu dinamo, incadrata de 2 infrangeri frumoase(botosani si jaful de la giurgiu). jocul chiar ne da sperante si eu simt echipa peste TG.M

absenti: izvoranu, acka, ivan / Gorobsov și Ivan Gonzalez

#haiinplayoff ucv usteag ucv usteag ucv usteag ucv
Last edited by Anonymous on 02 Noi 2015, 18:49, edited 1 time in total.
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de andyucv » 01 Noi 2015, 19:12

Daca accentul in pregstirea jocului o sa fie repararea greselilor din meciul cu astra si nu falsa problema a arbitrajului, avem o sansa.
Sper ca acest meci sa ne confirne ca fiind o echipa care pe teren propriu bate cam tot ce prinde, asta fiind singura sansa la playoff, sa castigam absolut toate meciurile de acasa. Mai sunt 10 etape si avem 3 deplasari la Steaua, Pandurii si Viitorul. Pe langa asta intalnim in deplasare mai jucam cu Iasi si Chiajna, ambele echipe fiind puternice acasa.

Eu sunt de parere ca daca facem egal o sa mai speram la playoff, dar daca pierdem lupta noastra pentru playoff se opreste. Stiu ca matematic, ca mai sunt jocuri, ca etc. dar realist se cam termina totul daca ne bate ASA. Din top 6 ei si poate Dinamo sunt echipele cu care ne luptam, sperand ca CFR nu isi castiga punctele.

HAI CRAIOVA ! E nevoie ca toti sa mergem la meci si sa-i impingem de la spate spre victorie.

JustME

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de JustME » 01 Noi 2015, 19:16

nu, o sa pregateasca meciul uitandu-se pe video la cum ne-a furat jegosul ala caruia anumite persoane (nu dam nume sa nu se simta andy prost) mai aveau nitel si ii faceau o felatie in direct dupa ce ne-a furat ca-n codru :smoke:

au adus proiectoare la stadion ca sa poata sa vada fazele si la antrenament, la recuperare tot asa le-au bagat in sauna si in piscina plasme rezistente la apa si abur etc. si de data asta au fost instruiti sa protesteze vehement la deciziile arbitrilor ca sa isi dea seama si astia mai confuzi de fel daca e sau nu penalty, daca e sau nu gol marcat cu mana :smoke:

M.UIE balaj :-x

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de DeuxEx » 01 Noi 2015, 19:17

In primul rand, daca batem in meciul asta propun sa il lasam pe dexter sa faca toate topicurile pentru meciurile de acasa. In deplasare am vazut ca nu are noroc :lol:
ASA-ul este principala noastra contracandidata la accederea in play-off, zic eu. O victorie cu ungurii ne-ar impinge in sus. O infrangere pentru noi ar cam incheia orice speranta pentru playoff in acest sezon. Acest meci trebuie tratat ca pe o finala, cam cum a fost tratat meciul cu javrele. Daca intram cu aceiasi atitudine in teren, vom castiga. Totul tine numai si numai de jucatorii nostri.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de jianu_max » 01 Noi 2015, 20:54

batem. sper sa fiu pe stadion. deux?
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de Copacul » 01 Noi 2015, 21:10

La Digi24 in fata la Colectiv vad un tricolor pe care scrie #craiova-maxima.ro.
well done
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de dxtr009 » 01 Noi 2015, 23:28

ALATURI de VOI
#craiovamaximaro


Poze pe facebook ul nostru
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de DeuxEx » 02 Noi 2015, 01:57

jianu_max scrie:batem. sper sa fiu pe stadion. deux?
Deocamdata nu stiu... Sper sa pot ajunge, dar sansele sunt 50/50. Si sunt convins ca ai pus intrebarea asta cu gandul la niste bere :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de george_7002 » 02 Noi 2015, 10:04

Imagine
capture
Duelul meciului... castigam clar! ucv
Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Jonutzz
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 03 Noi 2015, 13:51

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de Jonutzz » 03 Noi 2015, 13:58

=====================Balgradean======================
==============Popov==============Kay================
=====Achim=============================Vatajelu=====
=================Mateiu=====Zlatinski=================
==========Baluta=======Bawab=======Bancu============
====================Nuno Rocha======================

Forza Stiinta !!!

JustME

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de JustME » 03 Noi 2015, 18:17

ca p... revina Hristo il pierduram pe Ivan. singura dilema e daca o sa fie folosit Iliev sau Kay. probabil ca nu o sa fie fortat bulgarul si vom juca langa Popov cu Kay.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de DeuxEx » 04 Noi 2015, 02:40

E momentul ca Baluta sa demonstreze ca a pierdut locul de titular nemeritat... Si eu cred ca jucam cu Kay in aparare.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Thunder

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de Thunder » 04 Noi 2015, 13:01

Sa demonstreze Baluta? Ba glumesti cu mine :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Mor!!! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de DeuxEx » 07 Noi 2015, 18:29

Si conferinta de presa premergatoare meciului...

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [etapa 17] Universitatea Craiova - ASA Tg Mures

Mesaj de sorin107 » 07 Noi 2015, 19:10

hai ca nu-i rau daca pierde cfr-ul. dac-ar pierde si javrele ar fi si mai bine, cu conditia sa castigam noi maine.

Închis