[Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

cate puncte scoatem din meciul cu echipa lui Hagi?

Poll ended at 28 Noi 2015, 20:20

3
16
70%
1
6
26%
0
1
4%
 
Total votes: 23

Avatar utilizator
diacris21
membru
membru
Mesaje: 269
Membru din: 17 Noi 2010, 11:37

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de diacris21 » 29 Noi 2015, 11:08

Faceti topicul pentru meciul cu Timisoara si sa ne concentram pe viitor si nu pe meciul cu Viitorul! inca putem sa mergem in play-off si ar trebui sa acceptam ca Viitorul a fost mai buna ca noi cam la toate capitolele(inclusiv antrenor)... La meciul cu Timisoara putem alinia un prim 11 care sa joace ceva si putem castiga acest meci.

iuli

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 29 Noi 2015, 11:34

eu as vrea sa mai jucam cu ei sezonul asta,sa-l vad atunci pe hagi ce mare antrenor e.aseara a speculat la maxim lipsa lui Vatajelu,probabil a stiut ce sa-i ceara lui tudor.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 29 Noi 2015, 11:50

Exact, iuli...sunt de acord cu tine..the king s-a panicat ca am facut gura de arbitrii tocmai inainte de meciul cu ei. S-a luat de felix grigore, de sandoi, de rednic..simte ca poate lua titlul si se comporta ca un vampir care a simtit miros de sange...sper sa ia astra titlul si sa isi bata taranul de sumudica joc de el...atacul lui la sandoi mi se pare josnic, bunul simt al lui emil e unic in Liga 1..hagi mi-a fermecat copilaria, dar nu il mai respect deloc..imi provoaca dispret chiar....are o arta de a se victimiza teribila, el saracul vrea doar fotbal curat, dar a blatuit ultimele 2 finaluri de campionat...apreciez ce a facut la nivel de copii, dar se pare ca echipa din liga 1 a devenit prioritatea lui nr 1..echipa din liga 1, adica taraba de jucatori...alta chestie, e o mare vrajeala ca are tactul de a lucra pt binele copiilor bla bla bla...prin comparatia absolut gratuita dintre ivan si tanase a facut ca aseara taranii din tribune da il huiduie pe ivan la fiecare atingere...nu are legatura atitudinea asta cu faultul ala asupra lui hodorogea...de atunci s au intetit doar huiduielile
In concluzie: regele e un mare cacanar (bine zicea pe aici despre machidoni Just parca)
Stiinta....a luat o rau...ma asteptam la dezastrul asta...hagi a rezolvat meciul asta de la Chiajna...
Am uitat ....batem Timisoara si apoi ne vedem la.Pitesti...in peluza
V-am pupat, dragele mele bocitoare!:)
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de andyucv » 29 Noi 2015, 13:25

mucles 24 de ore; daca insisti exista si varianta de 24 de ore de ban :)
Last edited by Anonymous on 29 Noi 2015, 13:28, edited 1 time in total.

ozzy

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 29 Noi 2015, 13:41

Este îngrozitoare lipsa de obiectivitate și fair-play de care dați dovadă. E vina lui Hagi ca la un meci în care ne-am dus cu nasul pe sus, ca de obicei, am fost umiliți. E vina lui Hagi că duelul indirect Tanase-Ivan n-a avut loc, deoarece numai Tănase s-a prezentat la meci. Apropo, vedeți că e a treia oară când am jucat cu Viitorul în ultimele trei luni si încă nu le-am dat gol. Probabil tot din cauză că e Hagi bulangiu.

Trimis de pe al meu HUAWEI GRA-L09 folosind Tapatalk

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 29 Noi 2015, 13:52

m a hartuit juridic un vant pe tot parcursul meciului

de asemenea, nea nelu ar trebui interzis definitiv daca nu tace in [****] din gura..suntem rasul tarii zici ca suntem circul ambulant cu mascariciul dupa noi
pe de alta parte am ajuns ca fc national; la deplasari incapem intr o masina

vinovat: antrenorul clar; sparti tactic, nicio idee, dar si nicio reactie la jocul adversarilor. nu inteleg de ce jucatorii nu au helanca pe sub tricou sau tricou cu maneca lunga, stau sa tremure zici ca suntem sinistrati nu avem echipament - mue joma si cei care se ocupa de echipament, it s basic

curelea i as rezilia azi daca as fi presedinte

cu hagi fiecare aveti parerea voastra, a mea este:
cel mai tare proiect, il admir, tin cu ei de cand au promovat, sper sa ia campionatul; delirati cu blaturile, zic eu
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 29 Noi 2015, 14:07

Prea repede uitam de suspendarile aiurea cauzate de galbenele aiurea date la chiajna....dexter, si mie imi place proiectul lui hagi, dar omul mi se pare de doi bani..
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 29 Noi 2015, 14:08

tav ule, zis si cneazul - n am niciun fular in plus la mine, dar sa mi zici ce model era, iti dam din depozit :D
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 29 Noi 2015, 14:12

jianu_max scrie:Prea repede uitam de suspendarile aiurea cauzate de galbenele aiurea date la chiajna....dexter, si mie imi place proiectul lui hagi, dar omul mi se pare de doi bani..
nici eu nu uit, dar mi se pare exagerata teoria cu mecanismul elaborat al sistemului care trage cu hagi

e posibil sa aiba influente, nu bag mana in foc pt nimeni, dar ce a facut el, de la 0, filosofia pe care o are si o implementeaza in fotbal + minim 10 ore pe zi consumand fotbal - mi se pare fabulos...ma rog, fiecare vede altfel, eu zic ce cred eu
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

ozzy

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 29 Noi 2015, 14:37

Dacă exista o conspirație mondială pentru că Hagi să ia titlul, presupun că în meciul cu Astra am fi primit măcar ce ni se cuvenea, dacă nu și un pic de ajutor.

Trimis de pe al meu HUAWEI GRA-L09 folosind Tapatalk

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 29 Noi 2015, 15:35

cele doua salvari de la retrogradare ale viitorului sunt mana lui Zamolxe
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

ozzy

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 29 Noi 2015, 15:44

Oare noi nu ne-am salvat niciodată cu blaturi?

Trimis de pe al meu HUAWEI GRA-L09 folosind Tapatalk

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 29 Noi 2015, 15:49

ozzy, deja vorbim prea mult de viitorul..ne-au batut clar , dar altfel stateau lucrurile daca jucau vatajelu, popov, nuno rocha..nu stiu daca ne-am salvat vreodata cu blaturi, dar daca am facut-o am facut-o atat de discret incat ai inceput intrebarea cu"oare"..:)
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

ozzy

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 29 Noi 2015, 16:05

Meciul de la Rocar din 2000 a fost oricum, mai puțin discret :-)

Trimis de pe al meu HUAWEI GRA-L09 folosind Tapatalk

iuli

Re: [Etapa 19] Viitorul Ovidiu - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 29 Noi 2015, 16:29

hagi ca patron de club e cel putin mojic.ca antrenor sa fi vrut sa-l si pe el fara Benzar sau fara cei fundasi centrali.uitam ca am avut un moment in care puteam reveni:fault de galben la Bancu in marginea careului.eu nu contest ca Tanase e peste Ivan la toate capitolele in acest moment.

Închis