[Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem in utlimul meci de acasa din 2015?

Poll ended at 12 Dec 2015, 22:15

3
18
69%
1
7
27%
0
1
4%
 
Total votes: 26

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 13 Dec 2015, 19:05

Nu stiam ca e obligatoriu sa vii la fiecare esec ca sa ai voie sa le bati obrazul jucatorilor si celor din staff... Tu poate nu te-ai saturat inca sa fi umilit de purtatorii ilegali de tricouri cu numele Stiintei pe ele. Eu unul sunt satul de bataia de joc iar statul acasa este modul meu de a protesta (desi financiar vorbind, echipa nu pierde nimic pentru ca mi-am luat abonament in vara)!

PS: priviti partea buna! Sandoi e inca in grafic! A zis ca vrea 13 din cele 15 puncte ramase in joc! Ce mi-e 12, ce mi-e 13 puncte acum. Doar nu stam in drum de-o șaibă! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

iuli

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de iuli » 13 Dec 2015, 19:27

deux,tu ca de obicei bati campii cu brio.dar m-am obisnuit.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de BluBoy » 13 Dec 2015, 19:36

Sa ii trag la performanta lui Penix. Este cel mai penibil manager din Liga 1. Se chinuie anul asta sa il egaleze pe mititelu la toate gafele facute. Interdicitii, transferuri penibile, niciun pic de implicare in viata echipei, profesionalism zero... o panarama caratoare de apa !!!
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de DeuxEx » 13 Dec 2015, 20:02

iuli scrie:deux,tu ca de obicei bati campii cu brio.dar m-am obisnuit.
Eu bat campii? Pai eu v-am zis din vara ca acest campionat va fi un esec cu actualul lot. Si ghici ce?! Am avut dreptate! Poate ar trebui sa te gandesti ca tu bati campii si visezi la cai verzi pe pereti!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de FanStiinta » 13 Dec 2015, 20:14

iuli scrie:unii d'aci dupa forum au rupt tastaturile dand sfaturi dar la stadion nu stiu unde e poarta.da,si eu am fost dezamagit azi:de felix,de Sandoi,de zlatinski,de vatajelu sau de Ivan.dar am fost acolo pt Stiinta!eu pot sa le bat obrazul.......
si eu daca nu fusei la meci nu pot sa le bat obrazul?

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Copacul » 13 Dec 2015, 20:30

Una e sa le bati obrazul si alta e sa bati campii, ca deux :)
C O P A C U LImagine

LiviuB

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de LiviuB » 13 Dec 2015, 20:33

este un esec al tuturor, nu doar al jucatorilor, managerilor sau antrenorilor. Este si un esec al nostru care am devenit o echipa ce abia strange 2000 de oameni pe stadion. un fel de bistrita de acum 10-15 ani.
jucatori blazati, un antrenor fara idei si niste arbitrii care ar face orice sa bage anumite echipe in ply-off. macar de acum incolo or sa ne lase in pace ca nu mai reprezentam o amenintare.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de blixa » 13 Dec 2015, 20:36

Pai Deux nu le poate bate obrazul, ca politia romana nu agreeaza metodele violente.
S-a rupt Brazda.

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de andyucv » 13 Dec 2015, 20:37

Prea multa drama pentru nimic. Pana la urma suntem in partea corecta a clasamentului.
Nu avem valoare de playoff si gata. Luati primele 5 si vedeti cate puncte avem cu ele. Astra 0; Viitorul 0; Pandurii 1; Dinamo 3; FCSB 0;. Chiar nu vedeti cat de penibil e sa zicem ca intram in playoff si faceam ceva? Noi am strans 4 puncte din 27!! Este ridicol si ne arata ce valoare de [cenzurat] au jucatorii, antrenorii si conducatorul.
In vara asta nu s-a investit nimic si pare tot mai plauzibila presupunerea ca am trait doar din drepturi. Cu un lot slab pe care il slabesti si mai rau este evident si de asteptat sa te duci si mai in jos.
Am impresia ca acesta este doar inceputul. In iarna asta ma astept sa urmeze lucruri si mai grave.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Bobby » 13 Dec 2015, 20:43

Nu prea sint de acord ca nu s-a investit in vara...Suma de transfer plus salariul pe un an plus prima de instalare a lui Zlatinski ating vreo 400-450 k cu tot cu taxe. Eu cred ca s-a investit, dar nu foarte inspirat.

LiviuB

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de LiviuB » 13 Dec 2015, 20:46

e cam aiurea sa spui ca lotul e slab cand ai 4 jucatori cu pretentii de nationala? sau care au cochetat cu ea? de acord, nu au un varf adevarat dar problema mie mi s-a parut a fi in alta parte.
mie mi se pare ca jocul ofensiv se rezuma la sclipirile de moment ale jucatorilor. nu vad niste trasee, niste scheme, nimic. pregatirea de vara s-a facut ca draq, echipa a intrat in campionat dupa 6 etape.

Thunder

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de Thunder » 13 Dec 2015, 20:54

Hai s-o lasam p-asta cu pregatirea de vara ca noi ne-am reunit printre primii... Ce, ailalti n-au avut aceleasi probleme?

LiviuB

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de LiviuB » 13 Dec 2015, 20:59

pai puteam noi sa ne reunim din mai sau nici sa nu mai aiba vacanta, asta nu inseamna ca au fost pregatiti bine fizic. nu mai tii minte ca abia stateau in ghete prin min 80 in primele etape?

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de blixa » 13 Dec 2015, 21:06

Daca ai 2-3 de nationala, nu se cheama ca ai lot. Nici echipa. A, mai ai vreo 3 la alte nationale. Problema e ca emitem pretentii aiurea. Echipa a fost finantata ca sa se justifice stadionul. Acum vom vedea ce va fi. Nu o sa repet ce am mai spus pe aici. Nici nu conteaza cine a avut dreptate. Important e sa se reaseze echipa pe temelia potrivita, nu prostii marete ca pana acum. Asta ne e locul ca si comunitate. De aici putem merge in sus, daca lasam orgoliile, mandria si falsele masuri. Altfel vom fi aceiasi fanfaroni.
S-a rupt Brazda.

LiviuB

Re: [Etapa 22] Universitatea Craiova - FC Voluntari

Mesaj de LiviuB » 13 Dec 2015, 21:11

dar nici nu poti sa spui ca nu ai jucatori... campionatul e modest, nivelul jucatorilor este apropiat, diferenta a facut-o managemntul, antrenorii si nu in ultimul rand, arbitrii.
in rest, sunt de acord cu tine

Închis