[PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 15 Mar 2016, 16:11

fratilor, situatia de la club imi zice ca se doreste ca echipa sa retrogradeze, iar din vara rotaru s-o predea noii guvernari ai municipiului dolj. meciurile din play-out sunt mult mai grele fata de cele din play-off, acolo se stie, singura echipa care isi doreste sa fie campioana este fcsb, restul echipelor joaca la relanti. singura solutie ptr redresarea echipei o vad in victor piturca. cand mi-a aduc aminte ce emulatie fantastica se creease in craiova intre echipa si suporteri, si mass-media era oarecum cu noi. sa vii la primul antrenament si intribune sa ai 7.000 de spectatori in doar o ora. asa ceva nu se va mai intampla in romania. iar la fiecare meci acasa sa joci cu tribunele pline. in concluzie de bucurii rara avuram parte...

Avatar utilizator
ssebastyano
suporter
suporter
Mesaje: 557
Membru din: 27 Ian 2005, 13:29

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de ssebastyano » 15 Mar 2016, 16:46

gogu2005 scrie:Pe paginile didibao spare steagul cu Istoria Noastra. Are cineva detalii?
???

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 15 Mar 2016, 17:09

consumase si portbagajul ceva? e cam aiurea.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 15 Mar 2016, 17:11

gsm scrie:fratilor, situatia de la club imi zice ca se doreste ca echipa sa retrogradeze, iar din vara rotaru s-o predea noii guvernari ai municipiului dolj. meciurile din play-out sunt mult mai grele fata de cele din play-off, acolo se stie, singura echipa care isi doreste sa fie campioana este fcsb, restul echipelor joaca la relanti. singura solutie ptr redresarea echipei o vad in victor piturca. cand mi-a aduc aminte ce emulatie fantastica se creease in craiova intre echipa si suporteri, si mass-media era oarecum cu noi. sa vii la primul antrenament si intribune sa ai 7.000 de spectatori in doar o ora. asa ceva nu se va mai intampla in romania. iar la fiecare meci acasa sa joci cu tribunele pline. in concluzie de bucurii rara avuram parte...
e ilogic sa o retrogradezi atat timp cat nu are datorii indiferent care ar fi scopul ulterior. rotaru nu s-o fi pricepand la fotbal dar la combinatii cred ca e mai dezghetat.
mai degraba ieri a fost un mic blat. sincer sper sa ii ajute pe astia de la chiajna cele 3 pct pt ca imi e usor sa ajung la chiajna la meci :) unde cam tot timpul suntem majoritari ucv
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
ssebastyano
suporter
suporter
Mesaje: 557
Membru din: 27 Ian 2005, 13:29

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de ssebastyano » 15 Mar 2016, 17:21

Crunt frate, crunt!
Pe unde ne prind cainii pe acolo ne ard...Pacat ca ei cand au deplasari pe la Severin sau Tg Jiu nu miscam nimic...
Nu-i de ras dar daca aveam de ales, mi-as fi dorit sa-l fi luat pe ala cu workers...

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 15 Mar 2016, 17:29

Ai de [cenzurat] mea, aseara erau ciocanele sus, la loc de cinste.
Cat despre captura, ala pare un banner facut de baieti de aici, de pe forum. Nu zic ca nu era important, dar atat timp cat nu se desfinteaza vreo brigada...
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 15 Mar 2016, 17:29

Faza am vazut-o eu integral. Baietii erau urcati in masina. A venit unu' , a deschis portbagajul, a luat bannerul , a sarit intr-un Logan alb cu numere de TR (Teleorman) si dusi au fost. Baietii nici nu au simtit, le-am atras eu atentia...neglijenta, da !
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
ssebastyano
suporter
suporter
Mesaje: 557
Membru din: 27 Ian 2005, 13:29

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de ssebastyano » 15 Mar 2016, 17:33

Pe ce pagina de facebook este captura ?

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 15 Mar 2016, 17:34

ceva cu "ca la noi la nimeni" parca
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 15 Mar 2016, 17:41

Legal vorbind, e furt, daca proprietarii nu au vazut cand s-a petrecut fapta... Daca au observat si s-au opus, e talharie.
In schimb, din punct de vedere al suporterului de rand, pe langa efectul negativ al acestui fapt (un banner destul de cunoscut in peluza), sa privim si partea pozitiva - aia de la dinaMU considera galeria noastra destul de importanta incat sa-i fure un banner la un meci cu Chiajna.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

DoRyN

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 15 Mar 2016, 18:05

Ala nu e banner de grupare, iar modalitatea in care a fost pierdut nu foarte ultras asa ca lauda cu isprava asta e de toata jena!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 15 Mar 2016, 22:56

Sergiu, eu doar am expus doua puncte de vedere diferite... Sincer, valoarea materialelor folosite de Politie intr-o posibila ancheta (coli A4, toner, combustibil) probabil valoreaza de vreo 5 ori cat respectivul banner. Asa ca nici eu nu as vedea rostul...
Totusi, de ce nu l-au luat pe ala cu ciocanele?Trimis de pe LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 15 Mar 2016, 23:56

Penibil?! Penibil este sa suni la 112 cand iti prinzi nevasta cu vecinul in pat. Stiu eu un caz! :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 16 Mar 2016, 00:43

Deus, nu stapanesti bine domeniul in care iti dai cu parerea
Mai lasa ne cu tresele :)))))
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
george_7002
suporter
suporter
Mesaje: 944
Membru din: 12 Iul 2013, 08:14

Re: [PlayOut etapa a 2-a] Concordia Chiajna - Universitatea Craiova

Mesaj de george_7002 » 16 Mar 2016, 03:28

Apropo de banere, steag de gard... un logo reusit de la baietii din NL o:

Imagine
Un popor care nu îşi cunoaşte istoria este ca un copil care nu îşi cunoaşte părinţii!

Închis