[Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Moderator: grup_moderatori

Ce facem cu Concordia?

Poll ended at 02 Mai 2016, 14:09

batem
12
86%
concordie deplina
0
No votes
luam bataie
2
14%
 
Total votes: 14

Avatar utilizator
zschortau
suporter
suporter
Mesaje: 892
Membru din: 01 Dec 2015, 22:36

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de zschortau » 01 Mai 2016, 20:33

Cum poti sa joci cu un asemenea jucator. E si redus si bezmetic si rudimentar si ..... si .....
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu CAMPIOANA unei mari iubiri! usteag steagucv

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de DeuxEx » 01 Mai 2016, 20:36

Ma, n-am nimic cu el, ci cu dobitocii care il tot propun in primul 11 sau chiar si pe banca. Nu e vina lui ca este luat in considerare cand este intocmita foaia de joc, ci a aluia care macar ii trece prin cap sa-l includa in lot.
Sunt convins ca la echipa a doua sau chiar la echipele de juniori exista cel putin 10 copii mai talentati decat acest jucator.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de blixa » 01 Mai 2016, 20:40

Nu-mi place cum vorbiti in ziua de Paste. Fiti mai ingaduitori. Ce, voi n-ati fost convinsi ca ati ales cel mai tare ou, care bate tot, si ati pierdut? Asa e si cu Mazarache.
S-a rupt Brazda.

sorin107

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de sorin107 » 01 Mai 2016, 21:00

Ati citit stirea de pe gsp cum ca l-am vrea pe edi iordanescu de la vara? De unde zvonurile astea?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de DeuxEx » 01 Mai 2016, 21:21

Poti sa aduci si pe Guardiola antrenor - daca nu ii pui la dispozitie un lot complet, de 25 de jucatori, tot degeaba. Nu poti sa faci performanta cu 12-13 jucatori, 3 mascarici si 3 juniori.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de andyucv » 01 Mai 2016, 21:32

Cand il vezi pe Mazarache te ingrozesti gandindu-te la faptul ca noi la vara avem voie sa aducem doar jucatori liberi, adica Felix o sa-si faca iar de cap si o sa ne aduca nisite mazaraci.

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de OVI2806 » 01 Mai 2016, 22:47

Chiar daca m-am bucurat azi ca a castigat Craiova, cea mai mare bucurie mi-au facut o Pandurii pentru ca a castigat Astra campionatul in dauna oierilor. Felicitari lui Sumudica, un om care s a luptat cu toata lumea inclusiv cu presa becalista, dintr un om care nu l suporta pe Sumi am devenit suporterul lui nr. 1. Un asemenea OM as vrea la Craiova, un om cu [cenzurat]. **** FCSB!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8092
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de Bobby » 02 Mai 2016, 03:33

Felicitari Craiovei si felicitari lui Sumudica, omul care s-a luptat de unul singur cu obsesia nationala FCSB ! Craiova are nevoie de un nebun precum Sumi - ca antrenor, presedinte, sau manager. Audienta echipei va creste cu 30-40 % daca ar exista o voce publica puternica pro Craiova. Sper ca actionarii echipei vor intelege asta.

P.S. O definitie culeasa de pe net (nu imi apartine) : "Fcsb = faci ce spune becali" apld

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de DeuxEx » 02 Mai 2016, 11:24

Sumudica a aratat ca se poate, daca se vrea...

Trimis de pe LG G2
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Masive

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de Masive » 02 Mai 2016, 12:17

Degeaba va bucurati, noi tot in mana am laut-o.

andyucv
suporter
suporter
Mesaje: 589
Membru din: 12 Iul 2015, 19:22

Re: RE: Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de andyucv » 02 Mai 2016, 13:02

Bobby scrie:Felicitari Craiovei si felicitari lui Sumudica, omul care s-a luptat de unul singur cu obsesia nationala FCSB ! Craiova are nevoie de un nebun precum Sumi - ca antrenor, presedinte, sau manager. Audienta echipei va creste cu 30-40 % daca ar exista o voce publica puternica pro Craiova. Sper ca actionarii echipei vor intelege asta.

P.S. O definitie culeasa de pe net (nu imi apartine) : "Fcsb = faci ce spune becali" apld
Eu cred ca tu glumesti. Sumudica este un mizerabil care in orice tara cu fotbal civilizat nu ar antrena, fix in acceasi categorie intra si libidionosii de la stana. Chiar cred si sper ca oamenii din Craiova au asteptari inalte si doresc normalitate, civilizatie, nu grobieni si taranoi imputiti pe banca care baga la pariuri, asta nici nu mai trebuia sa fie in fotbal la ora actuala, dar la noi se poate ca sa joci la pariuri si sa te suspende sezonul viitor, caterinca maxima.

Titlul castigat de Astra e genial in special ca l-au castigat in fata oilor care erau toate excitate ca joaca in UCL, iar acum o sug la rece. Insa de departe Astra a fost echipa cu cel mai bun 11 din acest sezon, cu cel mai bun atacant din romania, cel mai bun fundas central din acest sezon (Gaman) cel mai bun portar si probabil unul dinte cei mai buni mijlocasi asa ca e un titlu mai mult decat meritat castigat de o echipa foarte valoroasa.


PS daca se cauta modele de antrenori pentru Stiinta, genul lui Rednic este cel mai bun, spre asa ceva trebuie sa ne uitam, nu la cocalari, tarani, libidinosi si grobieni ca Sumudica si manelarul de la Stana.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de DeuxEx » 02 Mai 2016, 15:28

Rednic?! Stai jos, esti prost! Asta a fost picatura care a umplut paharul!
Pai cum sa-l aduci, mah, pe Rednic? Sa se bata cu Fericitu' pe comisioane la transferuri? Vai de capul tau!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Mantzy
senior
senior
Mesaje: 498
Membru din: 25 Apr 2014, 14:36

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de Mantzy » 02 Mai 2016, 15:35

Bă, dar penibilul ăla semiagramat de BluBoy nu mai ia nici o poziție, mânca-mi-ar cratimele de mare suporter care e el suporter? Euro-DA, ceva, maestre?

PS - Măzărache e fotbalist.

PPS - se negociază cu un cumnat celebru, care are două oferte: de la noi și de la cumnatu-su. A promis că se gândește. Problema ar fi că-i e cam dator cumnatului, că altfel ar fi zis ”da” deja. Acum, că v-am spus asta,pot să vă mai înjur până la final de playout, sper :-x

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de DeuxEx » 02 Mai 2016, 15:40

EURO-PA, mah, "mare" ziarist! Uiti ca mai avem meciuri cu Botosaniul si cu principala contracandidata, Iasul?
Iar Mazarache da, este un mare fotbalist - la Fifa 2016! In lumea virtuala! Ca pe terenul de fotbal e mai slab decat copii de mingi!

Adevarul e ca ala e mare fotbalist la fel cum si tu esti un mare ziarist :-x

PS: nu avem nevoie de rubedenii, ci de profesionisti...
PPS: inca o dezinformare a lui rotaru prin trompeta mantzy... :-x
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Play-out, etapa 9] Universitatea Craiova - Concordia Chiajda

Mesaj de DarkComy » 02 Mai 2016, 16:10

Mantzy scrie: PS - Măzărache e fotbalist.
shit [smile84]

cred ca ai uitat sa scrii "de liga a IV-a din Romania" :)-
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis