[Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu moldovenii?

Poll ended at 15 Aug 2016, 16:49

Victorie, 3 puncte, baietii isi spala din pacate!
9
47%
Egal, 1 punct, iar o lalaim!
8
42%
Infrangere, 0 puncte, moldovenii isi doresc mai mult victoria!
2
11%
 
Total votes: 19

iuli

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de iuli » 16 Aug 2016, 12:00

n-am sesizat nimic la Kay,dar e incredibil cum pot fi injurati jucatorii nostri din tribuna.culmea e ca mereu o fac oamenii pe care ii vad prima data la stadion.Universitatea Craiova si eventuala revenire a ei in top la sta multora in gat la bucuresti.dar si la Craiova.cum era aia:mama prostilor e mereu insarcinata.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de jianu_max » 16 Aug 2016, 12:32

Exact la asta ma refeream si eu. Nu mai spun ca e greu sa mergi cu copilul la meci cand stai langa unul de 50 de ani care iti inspira retard mintal si injura ca la judet!
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de blixa » 16 Aug 2016, 12:48

mai nasol e ca unii din grobienii astia sunt cu proprii copii langa ei. dar asta e poporul... studiu de caz pentru socio, psiho, antropo si alti logi.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de DeuxEx » 16 Aug 2016, 13:09

La primul meci la care ajung, sa vezi show in tribune. Care injura, il spurc. Ma bag la T0, asa ca astept o bere de la baietii cantonati acolo.

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de sorialis » 16 Aug 2016, 13:20

DeuxEx scrie:La primul meci la care ajung, sa vezi show in tribune. Care injura, il spurc. Ma bag la T0, asa ca astept o bere de la baietii cantonati acolo.

Trimis de pe al meu LG-D802

Iti da Edmond sigur! :cool:
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de _T@V_ » 16 Aug 2016, 13:29

Adevarul e ca la noi a devenit o moda sa te "razboiesti" prin injuraturi cu proprii jucatori. T1 cel putin tot timpul are de impartit cu cineva cate ceva. Noroc ieri cu T2 ca s-au luat la injurat cu Dragomir, ca altfel...

Si culmea, la vociferari si injuraturi e inghesuiala. La incurajari si scandari se aude doar peluza.

In alta ordine de idei, nu ma mai satur sa ma uit la clasament. M-am uitat la goluri in comentariile gigiSport, apoi la Dolce, acum caut pe aia de la Look dar nu le gasesc.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de DeuxEx » 16 Aug 2016, 15:06

Nu-mi aduc aminte vreun campionat recent unde sa fi avut 9 puncte dupa primele 4 etape.

In alta ordine de idei: Dextere, hai cu topicul pentru meciul cu banatenii, ca norocul meu e limitat! :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de SLH » 16 Aug 2016, 16:33

Faza cu injuratul tine de fiecare si faptul ca unii sunt pur si simplu prost crescuti. Ma refer atat la fotbalisti cat si la spectatori. La unii jucatori, nu vreau sa dau nume, e evident ca nu poti sa ai alte asteptari in afara de joc. In 30 de secunde iti dai seama ca daca nu ar fi avut talentul asta ar fi ajuns in cel mai bun caz agricultori ratati, iar in unele cazuri maxim cersetori.
In ceea ce priveste injuraturile spectatorilor catre fotbalisti avem o traditie lunga, diferenta e ca pe Central/Oblemenco nu se aude ce le boraste creierul tuturor tampitilor, in schimb pe Extensiv se aude tot.

In rest, meci bun si poate cea mai frumoasa atmosfera in afara de meciurile cu secera si ciocanul.


Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de SLH » 16 Aug 2016, 19:24

Ce nu se vede la TV, tribuna 1 aproape plina.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de Florin-UCV » 16 Aug 2016, 22:50

DeuxEx scrie:Interesanta formula, dar sunt convins ca Ivan nu are ce cauta in primul 11... E iesit din forma, la fel ca Bancu. Din pacate, regula U21 da calculele peste cap.
Da-i Ivane peste bot!

sorin107

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de sorin107 » 16 Aug 2016, 22:56

Iar se aude prin presa ca ivan e dorit la oi. Sper ca nu e cazul si ca n-o sa plece.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de DeuxEx » 22 Noi 2016, 17:30

Pe asta tot eu l-am facut, romaad.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis