[Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu moldovenii?

Poll ended at 15 Aug 2016, 16:49

Victorie, 3 puncte, baietii isi spala din pacate!
9
47%
Egal, 1 punct, iar o lalaim!
8
42%
Infrangere, 0 puncte, moldovenii isi doresc mai mult victoria!
2
11%
 
Total votes: 19

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de romaad » 15 Aug 2016, 23:53

acu ceva vreme ajunsei acasa de la meci. O sa bag ceva impresii maine, pana atunci zic doar ca din punctul meu de vedere, asta e al doilea cel mai bun meci decand suntem in prima liga, dupa ala cu Dinamo de anul trecut. Determinare si efort din minutul 1 pana in min 94 in fata unei echipe pe care o credeam mai buna.
PS - voi sunteti siguri ca kaki ala asta e skeke? Nu de alta dar ala parea oleaca mai cu neuronii acasa...

JustME

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de JustME » 16 Aug 2016, 00:01

romaad scrie: PS - voi sunteti siguri ca kaki ala asta e skeke? Nu de alta dar ala parea oleaca mai cu neuronii acasa...
cred l-a marcat mult banul primit d-aia pare chiar mai "afectat" decat de obicei.

@keke

aia cu Multescu a fost cam singurul lucru partial inteligent pe care l-ai spus de cand ti-ai facut cont pe forum insa ma tem ca a fost pur si simplu nimereala. pana si un ceas stricat arata la un moment dat ora corecta deci te bucuri degeaba :-)

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de blixa » 16 Aug 2016, 00:29

Ma tot gandesc la meciul cu Pandurii. Ce-ar fi fost sa avem 4 victorii... Dar era f. posibil si sa ni se urce la cap o victorie la Severin si sa o balarim ulterior. Sper sa jucam frumos si sa ajungem in poff.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de jianu_max » 16 Aug 2016, 00:44

Batem si la Timisoara la fel de frumos, Hagi nu ne bate.
Azi am tras in sfarsit o concluzie: sunt extrem de multi oligofreni in tribune!
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Kellogg
membru
membru
Mesaje: 252
Membru din: 26 Noi 2015, 22:11

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de Kellogg » 16 Aug 2016, 01:46

Eheee,si inca cati ...
Jurnaliștii incită la violență / Forumurile plesnesc de «potență» / Dar la meci... p**a prezență

Avatar utilizator
blue ray
suporter
suporter
Mesaje: 508
Membru din: 12 Apr 2009, 21:24

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de blue ray » 16 Aug 2016, 02:03

Apropos de tribune, dacă e să fac o comparație între ce oameni populau Centralul în anii 90 și ce avem acum pe Extensiv, mă apucă scârba. Se-njura și pe-atunci, nu zic, dar se-njura cu motiv (când ne fura arbitru', ori rata al nostru, etc.). În ultimii ani, pe Extensiv, am avut pe lângă mine la câteva meciuri niște indivizi care au înjurat vreo 80 de minute din 90. Probabil le plăcea fie auziți înjurând. Și nu erau puștani

Augustus Caesar
membru
membru
Mesaje: 255
Membru din: 16 Aug 2015, 06:46

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de Augustus Caesar » 16 Aug 2016, 06:13

Bravo baietilor ! In acest moment podiumul arata ca-n vremurile frumoase ! Ar putea arata si mai bine... pentru noi !
''Priviti aceasta sacra frumusete:
Oltenia pamant de oameni buni
Si pumn pedepsitor cu cinci judete,
Caus al palmei vechilor taciuni ''

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de _T@V_ » 16 Aug 2016, 08:19

Ba baete, da' ce-am jucat. Foarte bun meci. Au fost cateva greseli pe care moldovenii nu le-au fructificat (apropo, cand o sa gasim ma nene si noi un fundas care s-o dea in aut! atat ba nene, fara complicatii sa ne sara inima din gat, s-o impinga nene simplu in aut), dar in rest echipa a aratat foarte bine. Bezme a fost peste tot si pe nicaieri, dar chiar si in haosul in care joaca, tot a fost printre cei mai buni de pe teren.
S-a trezit si Ivan. Sper ca neconvocarile astea la nationala sa le prinda bine. Daca ne raman la lot cati mai multi sa aiba Multescu pe cine antrena doua saptamani, tot raul spre bine.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de DeuxEx » 16 Aug 2016, 08:46

I-a trezit meciul ala cu bozgorii...

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de sorin107 » 16 Aug 2016, 08:52

pe mine ma ingrijoreaza cacaturile si vociferarile astea. intai mazarache la suporteri, acum ivan tot la suporteri. dar kay ce are si cu cine? acum aud si despre bancu. sper sa nu fie un deja-vu a la multescu, ar fi nasol.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de sorialis » 16 Aug 2016, 08:59

In momentul in care esti facut prost, *****, "da-l ba afara, e praf", din minutul 1, sau la prima nereusita(preluare gresit, etc), iti cam vine sa-ti bagi ceva in ei de taranoi prosti din tribune, nu?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

LiviuB

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de LiviuB » 16 Aug 2016, 09:04

ai dreptate Sorin, jucatorii ar trebui sa aiba mai multa grija la aceste gesturi. nu cred ca ar strica o discutie intre rotaru/m popescu si jucatori pentru ca e pacat sa stricam ce s-a construit in aceste prime etape. si daca o sa ne mentinem acolo sus o sa inceapa presa sa speculeze orice astfel de moment ca sa strice atmosfera (anul asta e clar ca nimeni nu are voie sa o deranjeze pe steaua la castigarea campionatului). deja incepuse naum sa bata apa in piua cu gestul lui Kay.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de DeuxEx » 16 Aug 2016, 09:51

Sunt unii pe care nu prea ii duce capul. Cred ca ar trebui bagati in sedinta si invatati sa deosebeasca aceste gesturi. Caz de studiu: Mazarache. Gesturile de la primul gol vs gesturile de la al doilea gol!

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de blixa » 16 Aug 2016, 10:01

Kay i s-a adresat lui Napoli. I-a spus: "Asta e Craiova, macaronare!". Restul nu poate fi reprodus.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 4] UNIVERSITATEA CRAIOVA - CSM Poli Iasi

Mesaj de DeuxEx » 16 Aug 2016, 10:10

Bine ar fi, desi nu cred!

Trimis de pe al meu LG-D802
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Închis