[Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce reusim?

Poll ended at 10 Sep 2016, 15:51

Nu ratam nici un penalty (3p)
10
56%
Ratam doar unul (1p)
5
28%
Le ratam pe toate (0p)
3
17%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 12 Sep 2016, 22:55

Eu nu mai vreau sa discut absolut deloc despre speța asta!Forza Ştiința! Să crape târfa aia indiferent dacă umblă pe la jucătorii noştri sau nu!
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 12 Sep 2016, 23:02

Ma, nu a venit niciunl concret cu o explicatie de genul: X, jucator impresariat de Y, a primit sugestii sa o lase mai moale cu jucatul, fiindu-i promisa marea cu sarea la o stana din Pipera. Dar X, care este jucator profesionist, si-a informat conducerea, prezentandu-le in acest sens si probe, gen print-screen-uri, inregistrari telefonice facute la convorbirile cu Y, etc.
In fapt, nimeni nu spune nimic, nici macar sub o forma voalata. Daca stiti ceva, spuneti!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

iuli

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 12 Sep 2016, 23:43

ideea e:familia regheton suge [cenzurat].dar atat timp cat nu ne afecteaza nu ne intereseaza.nu inteleg rostul pozitiilor de forta de pe aici.dxtr cere dovezi,altii se eschiveaza......vere da-i in mortii lor!pe noi ne intereseaza Stiinta si atat.speculatiile presedintelui impresar ar trebui procesate,nu luate ca atare......
sorialis i-a intreaba-l pe nea marcel cum sta treaba cu Draghici si impresariatul lui.....

DoRyN

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 13 Sep 2016, 07:43

Hai mai relaxat ca exista sanse sa ne salvam de la retrogradare.


Trimis de pe iPad folosind aplicatia #craiovamaximaro

Avatar utilizator
zschortau
suporter
suporter
Mesaje: 892
Membru din: 01 Dec 2015, 22:36

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de zschortau » 13 Sep 2016, 10:59

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
:hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai :hai
In sfarsit!
Armistitiu!
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu CAMPIOANA unei mari iubiri! usteag steagucv

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 13 Sep 2016, 15:39

Mai vreti sa citeasca cineva forumul asta? Mai lasati-o-n P.L.M. (Partidul Liberal Muncitoresc), ca atata batut apa in piua n-am vazut nici la [*****].
E simplu, e unul din multele cazuri de conflict de interese. Si daca organili nu se sesizeaza, mingea e in terenul clubului: sa nu accepte jucatori impresariati de cineva legat de un club rival si gata.
Nu sta Stiinta in Mateiu, chiar daca e un jucator bun pentru stadiul in care ne aflam acum. Dar pare ciudat ca asta sa fie motivul pentru care nu e jucat.
Deci clubul are din nou ocazia de a demonstra profesionalism. Sau nu...
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 13 Sep 2016, 15:42

nici macar nu e vreun conflict de interese
mateiu nu este impresariat de cineva
ca nu joaca este strict decizia antrenorului, oricare ar fi motivele sale
restul sunt interese si dezinformare + naivitate
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 13 Sep 2016, 15:52

@sorialis

Batrane, am si io o rugaminte. Fara nici o intentie de a o lua de la capat cu discutia asta. Dar data viitoare cand mai vorbesti cu MP, intreaba-l te rog in ce stadiu e si cu cererea suporterilor, aceea de a schimba denumirea inregistrata la FRF si LPF. Ca vad tu ai incercat sa faci ce ti-a cerut el (si de bine de rau, a aparut un material scris pe blog, ne ustura ochii pe toti de polemicile varsate de doua zile pe aceasta tema, etc). Ia vezi, el a facut ceva din ce i-am cerut noi suporterii? De curiozitate.
Multumesc.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 13 Sep 2016, 15:54

Habar nu am de ce nu joaca acum Mateiu, dar Prodanca a fost implicata atunci cind s-a facut transferul de la Brasov la Craiova. Si nu a fost singurul transfer al Craiovei in care Prodanca a fost implicata.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de dxtr009 » 13 Sep 2016, 16:20

imi vine foarte greu sa revad faza din 90
sunt droguri la PNT
si aproape nimeni nu si pune problema sa faca legatura de cauzalitate, dac o exista
in schimb, sunt suspiciuni ca de ce nu se sare in sus cand se pronunta "anamaria"
pai pt ca e ridicol daca nu se demonstreaza ceva, si pe sablonul asta de gandire va acuz si eu ca nu vreti sa mergeti la mitingul de saptamana viitoare impotriva impresarului lui mazarache
sau sa va acuz si eu ca va stiti cu paraschiv, stelistul care a vrut sa l duca pe ivan la fcsb
sper ca sesizati parabola si ironia
chiar asa, daca sorialis a sarit visceral cand a vazut articolul lui dantes si nici mkr nu a observat ca e o parere individuala, am dubii ca intelegem chestii mai de finete
suspendam discutia pana cand infantilii vin cu ceva solid, nu cu aratatul degetului catre drobul de sare
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 13 Sep 2016, 16:32

de acord! Imi pare rau ca s-au inflamat asa aiurea spiritele! Pana la urma ce droguri au fost la sediul PNT in ianuarie 1990?
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 13 Sep 2016, 16:33

@asterix: am si eu o rugaminte - frate, nu mai deschide topicuri pentru meciuri ca ajung astia sa-si dea in cap! :lol:
@Jianu_max: stie Iliescu :)(
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 13 Sep 2016, 17:00

iar
maşină de tipar bani de la peneleu
a ajuns la roty
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 13 Sep 2016, 17:17

dar cine-o detine cheile de la rezerva strategica de hartie? ca nu prea se-nvarte tiparnita.
S-a rupt Brazda.

DoRyN

Re: [Etapa 7] CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 13 Sep 2016, 19:09

Nu sunteti sanatosi ! De fapt cine e sanatos sa citeasca un forum de tz-spe ani cand exista cartea fetelor ?

Închis