[Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat credeti ca va obtine Stiinta?

Poll ended at 22 Oct 2016, 18:13

Luam bataie
2
8%
Facem egal
5
21%
Castigam
17
71%
 
Total votes: 24

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 23 Oct 2016, 23:12

Ba, baieti, scuzati-ma, dar pt mine e clar ofsaid. As vrea si parerea lui Dark. Ca io oi fi mai ramolit, dar dupa ochii miei, su cata perspectiva mai zaresc, albanezul e in fata mingii. Dar l-as vrea la Craiova!
S-a rupt Brazda.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 23 Oct 2016, 23:33

DeuxEx scrie:@lordliv: nu, nu am nicio diploma in comunicare. Vorbeste personalitatea mea pozitiva in acest moment...
apropos de dat bir cu fugitii de pe un forum.tu de ce-ai fugit de pe onlinesport?! prea multe polemici cu adevaratii dusmani ai universitatii craiova?! :)( preferi sa stai aici linistit si sa dai sfaturi intelepte?

ps.a fost offside clar.numai fecesebisti feisbucisti sustin contrariu.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DeuxEx » 23 Oct 2016, 23:38

Pai cred ca ma confunzi... Pe onlinesport am postat de maxim 5 ori la viata mea!
Personal, nu mi se pare offside. Mingea e pasata in fata, cel care inscrie e cam la acelasi nivel cu mingea sau o idee mai in spate in momentul pasei. Oricum, am luat gol ca o echipa de liga a II-a.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DarkComy » 23 Oct 2016, 23:40

blixa scrie:Ba, baieti, scuzati-ma, dar pt mine e clar ofsaid. As vrea si parerea lui Dark. Ca io oi fi mai ramolit, dar dupa ochii miei, su cata perspectiva mai zaresc, albanezul e in fata mingii. Dar l-as vrea la Craiova!
Parerea mea dupa ce am vazut de mai multe ori reluarea este ca llullaku era cam pe linie cu cel ce i-a pasat

Va atasez poza in care am tras axele la punctul de fuga
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de blixa » 23 Oct 2016, 23:43

Multumesc pentru imagine. Mie trunchiul mi se pare in fata, chisherilii pa linie. Nu stiu ce se ia in consideratiune.
S-a rupt Brazda.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 23 Oct 2016, 23:45

DeuxEx scrie:Pai cred ca ma confunzi... Pe onlinesport am postat de maxim 5 ori la viata mea!
Personal, nu mi se pare offside. Mingea e pasata in fata, cel care inscrie e cam la acelasi nivel cu mingea sau o idee mai in spate in momentul pasei. Oricum, am luat gol ca o echipa de liga a II-a.
nu te confund.tocmai de aceea ti-am spus ca ai dat bir cu fugitii.pe atunci moderam dupa edmond, sectiunea universitatea .si stiu pe cine ma bazam. :)(
erau lupte dure intr-adevar.

mingea a fost sutata,nu pasata.iar albanezul ala era in fata mingii.
basca ca in prima faza cand 22 de la ei a aruncat mingea pe langa zlati,ala era in offside.si apoi s-a reactivat pozitia de offside.sovre este o oaie imputita.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 23 Oct 2016, 23:53

alextudi scrie:Poate voi aveti alt unghi mai bun insa din poza de acum doua pagini eu ved destul de clar ca jucatorul gazului e in spatele mingii. Pana mea, n am ochelarii la mine insa am apropiat telefonul cat am putut de mult :)) daca pentru tine persoanele cu pareri diferite de ale tale sunt fani fcsb inseamna ca ai o problema. Pana la urma e un punct in deplasare, singurul regret e ca s au incurcat oile iar si n am profitat, insa echipa a jucat bine.


Sent from my iPhone using www.- mobile app
nu maestre.dar nu mai sta claustrat doar pe maxima.mai iesi si tu in lume.si mai observa ca doar becalistii nenorociti sustin idiotenia cu ne-offsideul
dar as mai adauga si dupa cum observ pe aici si fani ai booveanului. :)(
sau dusmani declarati ai noii conduceri ai universitatii craiova!

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 24 Oct 2016, 00:05

alextudi scrie:Conducere care negociaza in "secret" revenirea alora care ne au injurat idolii? Sa-si vada de fotbal conducerea, ca doar acolo pare ca se pricepe.


Sent from my iPhone using www.craiova- mobile app
ah! am uitat! voi sunteti un club elitist.ca si jigodia aia de boovean doriti universitatea doar pentru voi. :))
universitatea craiova este echipa tuturor care o iubesc cu pasiune.
ps.daca iesi dupa echipa nu inseamna ca esti mai breaz ca unul care tine sus steagul universitatii craiova la un anumit nivel.de relatii...

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 24 Oct 2016, 00:12

alextudi scrie:Nivelul de moderator pe forumuri? :))))) deci aia care au zis, citez: "Craioveanu, **** Craioveanu" printre altele, iubesc Craiova cu pasiune? Ce dracu v-a spalat asta asa pe creier nu inteleg. Si eu il respect si pe el si pe nea gigi, sper din tot sufletul sa faca treaba buna, dar nu pun vere asa botul la orice zice. Ca si aia cu mesajul gresit intentionat.


Sent from my iPhone using www.craiova-maxima.ro mobile app
auzi bai smechere de hartie,eu zic sa stai la locul tau.
ca esti prea mic.doar faci zgomote de fond.aborale. :)(

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DarkComy » 24 Oct 2016, 00:20

tranquilo guys!!! :-D
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 24 Oct 2016, 00:30

alextudi scrie:Aoleu. Relatii. Doamna primar, dumneavoastra sunteti? Ca am vazut eu ca ea se stie bine cu Rotaru&co. Universitatea e a alora care chiar o iubesc si care fac sacrificii pentru ea(sau macar incearca). Faptul ca tu pretinzi ca ai relatii si vai doamne ce bine ca esti aici si ne mai dai cate o informatie nu te face mare suporter, te face doar ingamfat. Tine le pentru tine, nu le vrea nimeni. Nu iti permiti sa faci pe nimeni fcsb ist sau fc ist sau ce [****] mai zici pe aici doar pentru ca avem alte pareri si ca tu ai relatii. Ca de cand ai revenit din 5 mesaje, in 4 ne zici ca ai relatii in club, zici ca a coborat mesia pe pamanat. Nu aveam de gand sa intru in polemica cu tine, e de vina wizz air ul si intarzierea vietii. Eu spre deosebire de tine n am nimic personal cu nimeni, dar faptul ca te iei gratuit de toata lumea si ne dai lectii de moralitate si de cat de viteaz esti in lupta crunta de pe forumuri si ce suporteri slabi suntem noi ca nu te ajutam devine deranjant.


Sent from my iPhone using www.craiova-maxima.ro mobile app
bai [*****],cum ti-am spus.esti prea mic.patsreaza-ti defularile frustrante pentru cei de teapa ta.de mare guraliv.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 24 Oct 2016, 00:32

DarkComy scrie:tranquilo guys!!! :-D
moderatorule,cred ca ai putea sa renunti sa tot ii pui pe franari cand pe 2,cand pe 3.a ramas definitiva decizia cu penalizarea lor.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de DarkComy » 24 Oct 2016, 00:34

lordliv...sorry, n am inteles ce incerci sa zici
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 24 Oct 2016, 00:35

alextudi scrie::)) ce ban mi-ai da dar din pacate nu esti moderator :( aparent, tu esti frustrat, te aprinzi imediat. Nu ma impresionezi, o seara buna!


Sent from my iPhone using www.- mobile app
:lol: poate ti-a dat viata ban.si tu nu observi.si asta este o posibilitate.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: [Etapa 13] Gaz Metan Medias - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de lordliv » 24 Oct 2016, 00:39

DarkComy scrie:lordliv...sorry, n am inteles ce incerci sa zici
clasamentul nu va sare in ochi? mie imi sare.pana etapa trecuta cfr cluj era pe locul 2.acum am trecut noi.cum era normal.
cfr-ul are penalizarea aceea care este definitiva. nu a facut de data asta contestatie.nu are ce cauta cu punctajul trecut de voi.
ps.daca nu ma fac inteles nici acum.pot sa reformulez. :lol:

Închis