[Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca va face Stiinta in ultimul meci al sezonului regulat?

Poll ended at 04 Mar 2017, 14:07

Batem, intram in play-off!
24
65%
Egal, bun si ala!
3
8%
0 puncte -> demiterea lui Multescu!
10
27%

Total votes: 37

DeuxEx
fanatic
fanatic

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de DeuxEx » 01 Mar 2017, 09:27

Sorialis, pai cred ca pana la ora asta textul a fost deja citit de cel putin 3 jucatori. 3 stiu eu care intra pe aici zilnic sa citeasca parerile suporterilor

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorialis
fanatic
fanatic

Mesaj de sorialis » 01 Mar 2017, 09:32

ok, ai dreptate.... :)

deci poate fi trimis fara probleme...

merci, Deux, pentru observatie.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

gogu2005
fanatic
fanatic

Mesaj de gogu2005 » 01 Mar 2017, 09:55

DeuxEx scrie:Sorialis, pai cred ca pana la ora asta textul a fost deja citit de cel putin 3 jucatori. 3 stiu eu care intra pe aici zilnic sa citeasca parerile suporterilor Imagine

cei 3 sper sa inteleaga ca nimeni nu-i critica gratuit. usteag
CRAIOVA NESUPUSA

LiviuB
fanatic
fanatic

Mesaj de LiviuB » 01 Mar 2017, 10:19

superb Dantes, mi s-a furnicat pielea... nu mai am rabdare, nu ma mai pot concentra la nimic la munca, ma gandesc doar la meci... si azi-noapte am adormit greu... tot cu gandul la meci.
hai Craiova!!! hai baietii!!!
Stiinta e bine, traieste, renaste... Suntem cu ea

DeuxEx
fanatic
fanatic

Re: RE: Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de DeuxEx » 01 Mar 2017, 10:23

gogu2005 scrie:
DeuxEx scrie:Sorialis, pai cred ca pana la ora asta textul a fost deja citit de cel putin 3 jucatori. 3 stiu eu care intra pe aici zilnic sa citeasca parerile suporterilor Imagine

cei 3 sper sa inteleaga ca nimeni nu-i critica gratuit. usteag
Pai insusirea criticilor si corectarea lor (in general) ati observat-o fiecare. Sau sunt singurul care are impresia ca Baluta a evoluat ca fotbalist de cand a ajuns la noi acum 3 ani? Imagine

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007

dantes
Site Admin
Site Admin

Mesaj de dantes » 01 Mar 2017, 10:46

Desi n-am facut decat sa dau copy-paste unui document in posesia caruia am ajuns pe cai oculte, sunt coplesit de aprecierile voastre si nu mai satur citindu-le (pe bune :). Imi dau seama de uriasul capital de simpatie si apreciere de care dispun acum si nu stiu ce sa fac cu el. Sunt constient de existenta detractorilor de pretutindeni (ai lui Trump sau ai lui [miti] ) care se vor grabi sa mi-l spulbere, acuzandu-ma de raspandirea de fake news. Asa ca am decis sa-l consum eu repede si aproape complet, rugandu-va pe toti sa-l lasati pe danielC (fie si numai pentru efortul de a gasi tot felul de nume sub care sa-si spuna parerea) sa se exprime in voie pe acest site.
Si, ca sa raman de tot la zero, o sa-i spun si lui DanielC ceva. Daca nu-ti place sa-ti bage altii pumnul in gura, fa-o tu singur, din cand in cand macar. Nu-mi raspunde, stiu cat e de greu.

Nea Marin
fanatic
fanatic

Mesaj de Nea Marin » 01 Mar 2017, 11:19

Ba tocmai jucatorii ar trebui sa-l citeasca si sa-l inteleaga! Apropo de durerea de suflet a lui Baluta dupa meciul cu javrele comparativ cu durerile peniene ale lui Acka, Rocha si probabil Kelic.
Daca nu intram in play off (ceea ce totusi nu cred), singurul vinovat nu poate fi Multescu.

Cu atat mai bine daca unii jucatori citesc pe aici.
Treziti-va, bah, ca sunteti la Universitatea Craiova! Echipa lui Oblemenco, Crisan, Negoro, Tilihoi, Balaci, Craioveanu, Sava etc si a miilor si miilor de suporteri care isi toaca nervii, timpul, banii si sanatatea pentru clipele frumoase pe care voi le puteti oferi pe teren si pentru ceea ce reprezinta acest club: libertate, pasiune, talent, ambitie, onoare!
Vreti sa fiti tinuti minte si pomeniti si iubiti si de generatiile viitoare ca ei sau vreti sa fiti uitati maine ca niste manelari ahtiati dupa banii prezentului si care joaca la alibi?
STIINTA SUNTEM NOI !

P_Alex
nou pe forum
nou pe forum

Mesaj de P_Alex » 01 Mar 2017, 11:50

Buna ziua tuturor, revin pe forum deși urmăresc totul de ani de zile. Universitatea este azi intr un moment de cumpana și nu datorită lipsei de valoare . O echipa trebuie antrenata și mental nu doar fizic iar din păcate Multescu nu știe . Încă nu totul e pierdut dacă pana la meci jucătorii vor fi antrenați mental de un psiholog , nu e greu e simplu. Oare MP nu știe asta? Nu e acceptabil sa intri pe teren tu LEU și sa ti tremure chilotii in fata unor oi sau potai . Alooo conducerea faceți ceva ca altfel pierdem tot

Trimis de pe iPhone folosind aplicatia #craiovamaximaro

P_Alex
nou pe forum
nou pe forum

Mesaj de P_Alex » 01 Mar 2017, 11:57

Cum este posibil ca o echipa valoroasa ca a noastră sa se comporte in meciurile cu miza asa? Se vede din avion ca psihologic echipa e zero și știu ce spun . Garantez tuturor ca dacă conducerea face ceva cu mentalul echipei , găsesc un psiholog bun , putem șterge pe jos cu oricine, avem tehnica știm cu mingea , dar tupeu, lupta , suntem zero

Trimis de pe iPhone folosind aplicatia #craiovamaximaro

dxtr009
fanatic
fanatic

Mesaj de dxtr009 » 01 Mar 2017, 12:28

pai cum, mah, n a rezolvat nea marcel sa jucam la severin ? eminenta cenusie care se lauda in privat pe la unii suporteri cum a aranjat el piesele din puzzle la club si ce salt calitativ s a reusit fata de sezonul trecut?
nu mai suntem nici cu emotia pe fb clubului, duhul lu amza pellea, spiritul stramosilor care ne imping sa fim lei..offf
hai la meci oriunde s ar juca, avem echipa de Europa !!!
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Fan Alb - Albastru
suporter
suporter

Mesaj de Fan Alb - Albastru » 01 Mar 2017, 12:52

Uitati fratilor cum sufereau cocotieri nostri dupa infrangerea cu Danonino

http://www.cancan.ro/brigada-rocha-chef ... o-16815861
Cât cerul este albastru suntem deasupra tuturor usteag ucv

Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 01 Mar 2017, 13:26

Fan Alb - Albastru scrie:Uitati fratilor cum sufereau cocotieri nostri dupa infrangerea cu Danonino

http://www.cancan.ro/brigada-rocha-chef ... o-16815861

Madson si Rocha se distrau copios si la incalzire la 2-0 pt caini.

Duca-se.

DeuxEx
fanatic
fanatic

Mesaj de DeuxEx » 01 Mar 2017, 13:48

Pai Gustavo e cam singurul care merita sa faca o iesire relaxanta dupa meciul cu javrele.

Din jijisport:

Răsturnare de situaţie în cazul celor două partide programate duminică, de la aceeaşi oră, 20.30, şi pe care cele două gazde ar fi dorit să le dispute pe acelaşi stadion, Municipalul din Drobeta Turnu Severin.
Pandurii - Dinamo va fi meciul care va avea loc la Turnu Severin, în timp ce partida CS Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaş va avea loc, cel mai probabil, la Piteşti.
Gorjenii au avut întâietate în faţa celor de la Craiova în privinţa arenei din Mehendinţi deoarece au fost primii care au închiriat stadionul din Drobeta Turnu Severin.
Cei de la Pandurii au disputat toate partidele din acest sezon, de pe teren propriu, la Severin, din cauza lucrărilor de construcţie a noii arene din Târgu Jiu. CS Universitatea Craiova a jucat în reşedinţa judeţului Mehedinţi doar jocurile pe care a fost nevoită să le dispute în nocturnă, din cauza faptului că arena Extensiv, pe care îşi dispută meciurile până la finalizarea noului stadion, nu dispune de instalaţie de nocturnă.
O comisie din partea LPF se află la stadionul Nicolae Dobrin din Piteşti pentru a omologa arena pentru găzduirea partidei dintre CS Universitatea Craiova şi Gaz Metan. Steaua e ultima echipă care a găzduit câteva partide din Liga 1 pe arena argeşeană, în 2015 şi 2016.
Pandurii - Dinamo şi CS Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaş au loc în acelaşi timp pentru că trei dintre cele patru echipe, Dinamo, Craiova şi Gaz Metan, sunt în luptă directă, înaintea ultimei etape din sezonul regulat, pentru un loc în play-off-ul Ligii 1.
Bill Shankly
EX-Cristi007

SergyuR
fanatic
fanatic

Mesaj de SergyuR » 01 Mar 2017, 13:53

Pai eu nu il vad pe Gustavo acolo. Mi se pare ca e tot Rocha cand il mentioneaza aia.

LE: Ala de langa Rocha imi pare prea inalt pentru a fi Gustavo
Alaturi de gloriile noastre! Alaturi de Stiinta!

sorin107
fanatic
fanatic

Mesaj de sorin107 » 01 Mar 2017, 14:41

ala nu-i gustavo niciodata.
Sorinel

Închis