CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pronostic

Poll ended at 30 Apr 2017, 22:49

Manita
10
53%
x
4
21%
2
5
26%
 
Total votes: 19

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 27 Apr 2017, 22:49

Imagine

Duminică, 30 Apr 2017
20:30

FC CFR 1907 Cluj vs Universitatea Craiova 1948
"Dr. Constantin Rădulescu"
Cluj-Napoca, România
Liga 1 PlayOff
DigiSport 1, Dolce Sport, Look TV

Avatar utilizator
danielC
senior
senior
Mesaje: 322
Membru din: 03 Dec 2016, 21:07

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de danielC » 27 Apr 2017, 22:52

Un meci greu, doar o minune facuta de Nea Gigi si talentul sau fantastic de pregati meciurile.

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 27 Apr 2017, 22:56

meciul asta efectiv nu ma intereseaza. exceptandu-i pe Maza, Fajic si Jazvic nu as baga niciun titular care a jucat azi. sa bagam frate echipa a 2-a, juniorii U 19. efectiv pana la meciul retur cu Voluntari playofful NU MA INTERESEAZA!

e ca-n filmele cu prosti, ne vaitam de subtirimea lotului si oboseala dar noi fortam jucatorii intr-un [cenzurat] de playoff care nu mai are nicio relevanta pentru noi!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 27 Apr 2017, 22:58

Ma simt increzator cu privire la acest meci. Cred ca scapam cu maxim 5 goluri luate :)- :)- :)-

Orice antrenor cu capul pe umeri s-ar duce acolo cu juniorii. Dar sunt 100% convins ca Multescu se va duce cu cel mai bun prim 11 aflat la dispozitie, ca sa poata motiva ulterior faptul ca jucatorii au fost obositi.

Personal, astept demisa lui! Sau demiterea! Dar cred ca in vara va semna prelungirea contractului, la ce conducere avem! :lol: :lol: :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 27 Apr 2017, 23:09

Mingote (nu-l halesc pe Vlad ala)
Vladoiu, Dumitras, Hreniuc, Bucurica
Screciu
R. Petre, Baluta, Birzan, Jazvic
Alex Popescu/Maza

daca nea Gigi baga iar prima echipa inseamna ca nu e zdravan la cap. sper totusi sa nu-l mai prinda meciul cu CFR pe banca.

iuli

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 27 Apr 2017, 23:12

Hreniuc e rupt,intindere.

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 27 Apr 2017, 23:15

ah, scuze atunci Hodea. sau oricine altcineva de la echipa a 2-a. nici nu trebuie sa fie neaparat fundas central :)

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 27 Apr 2017, 23:16

Hreniuc e rupt din toate punctele de vedere.

Just...eu n-as mai incerca nici macar cu Jazvic si Maza.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

sorin107

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 27 Apr 2017, 23:18

e ok echipa ta, just me, doar ca e cam exagerata pe de-o parte si niste maini moarte pe de cealalta parte:)

eu as juca asa:

calancea - dumitras/vladoiu, kelic, barthe, briceag - screciu, zlatinksi - petre, gustavo/barzan, baluta - ivan

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 27 Apr 2017, 23:18

@Comy

ba sincer i-as baga sa alerge ca bezmeticii. n-as baga foarte multi juniori ca sa nu ne dea aia 5 si sa le distrugi increderea. mai bine asa copii amestecati cu bezmetici, nu de alta dar ca sa putem sa dam vina pe bezmetici dupa ce pierdem. cam asta e una din putinele lor utilitati. e cinic dar si ei ne-au chinuit prea mult cu prestatiile lor lamentabile.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 28 Apr 2017, 00:03

Eu nu mai vreau sa-l vad pe Dimitrov asta vreo citeva meciuri. N-are fata de Craiova - e jucator de Botosani, la fel ca Dumitras. I-au mai facut si contract pe multi ani...Sa joace pe dreapta cu altii - nu cu Dimitrov.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 28 Apr 2017, 22:05

Dimitrov e chiar bun pt nivelul la care suntem acum, dar a fost fortat prea mult de maretii nostri strategi.

La Cluj o sa luam multe, nu va faceti iluzii. Macar de ne-am califica printr-o minune in finala cupei.

Nea Gigi, da-l in ma-sa de campionat ca e degeaba acu, baga echipa a doua! Nu conteaza ca ne facem de ras la Cluj, trebuie sa jucam finala cupei!!!

La titulari fa-le injectii cu zeama de varza sa ne calificam in FINALA CUPEI! Ala e unicul obiectiv acum!!!
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Florin-UCV » 28 Apr 2017, 22:49

Sunt suficiente 8 zile de pauza de la meciul anterior, cat sa ii mai odihneasca? Nu s-au odihnit aseara pe teren? Daca se simt obositi, sa isi bage cerere de concediu. Concediu fara plata.

JustME

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 29 Apr 2017, 02:11

fiecare cu parerea lui dar, din punctul meu de vedere, daca la meciul asta Multescu nu odihneste o serie de jucatori (Dimitrov, Kelic - iesit usor accidentat joi, Ivan, Bancu) inseamna ca nu e sanatos la cap. singurul obiectiv al nostru este finala cupei, atat.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 29 Apr 2017, 08:01

Nu stiu cine e accidentat si cine poate juca, dar sper sa vad citiva copii in primul 11 : Petre, Screciu si Birzan. Manea a avut ceva sanse in acest campionat - dar nu cred ca baiatul asta poate mai mult. Ori poate Multescu nu i-a gasit partitura potrivita ?

Închis