Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce credeti ca vom face impotriva Viitorului?

Poll ended at 07 Mai 2017, 23:19

pierdem
11
44%
ii spulberam cu o tripa a lui Fajic
4
16%
2-0 la pauza dupa care spectacol
10
40%
 
Total votes: 25


Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de SLH » 08 Mai 2017, 19:16

Nu-mi vine sa cred ca voiam sa batem Viitorul. Suntem cei ma prosti daca nu adunam probe de pe toate canalele pe care ne-au acuzat ca sa-i dam in judecata. In plus ar trebui adunate si toate blaturile lor cu botosani, viitorul, voluntari, etc si toate meciurile de anul asta in care i-au ajutat arbitrii pe fata. Trebuie sa purtam un razboi deschis cu becali ca se ne pozitionam clar in antiteza cu tot ce inseamna steaua/fcsb.

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de LiviuB » 08 Mai 2017, 19:20

JustME scrie:
08 Mai 2017, 18:19
e jale mare la palat :) e panica in presa centrala ca la Craiova nu se mai raspunde la comenzi, nu mai sunt titluri trimise plocon la buCUResti, nu mai sunt trimise vagoane de jucatori in buCUResti. sunt disperati ca la Craiova se urmaresc interesele echipei si nu interesele altora. ciobanul tuna si fulgera ca la Craiova nu se mai face "niste lobby" pt el si pentru echipa lui de [cenzurat].

trebuie toti actionati in judecata incepand cu ciobanul din pipera si terminand cu lacheii sai din presa. timpul vorbelor a trecut, e vremea sa trecem la fapte. trebuie sa le aratam acestor personaje de trista amintire ca amenintarile lor penibile nu sperie pe nimeni. aproape ca-mi doresc sa jucam cu titularii meciul cu oile si sa ne dam viata pe teren pt a-i incurca si a le lua chiar si locul 2 insa trebuie sa ramanem lucizi si sa ne urmarim interesul.

mare, mare pacat ca avem meciul de cupa atat de aproape de meciul cu fecesebistii melinosi. ce mult mi-ar fi placut sa ne pisam pe ei si sa le suflam de sub [cenzurat] chiar si locul 2. poate imi face Sumudica o bucrie diseara, DOAMNE AJUTA! :ruga
perfect de acord!

Avatar utilizator
valentin0001
suporter
suporter
Mesaje: 856
Membru din: 12 Mai 2011, 20:27

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de valentin0001 » 08 Mai 2017, 19:21

SLH scrie:
08 Mai 2017, 19:16
Nu-mi vine sa cred ca voiam sa batem Viitorul. Suntem cei ma prosti daca nu adunam probe de pe toate canalele pe care ne-au acuzat ca sa-i dam in judecata. In plus ar trebui adunate si toate blaturile lor cu botosani, viitorul, voluntari, etc si toate meciurile de anul asta in care i-au ajutat arbitrii pe fata. Trebuie sa purtam un razboi deschis cu becali ca se ne pozitionam clar in antiteza cu tot ce inseamna steaua/fcsb.
Tot ce inseamna FCSB decat, ca aia care reprezinta steaua sunt oameni calumea.
ucv ucv ucv ucv usteag ucv ucv ucv ucv

JustME

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de JustME » 08 Mai 2017, 19:54

incercai sa fac un articol pe prima pagina despre tupeul ciobanului, tupeul pandarului sef de la npg si tupeul Stiintei de a sfida intreaga suflare becaliota la meciul cu Viitorul. practic sa pun in antiteza cele doua forme de tupeu. nu-mi placu versiunea finala asa ca abandonai insa cineva mai talentat (Jianu, Bobby) ar trebui sa faca un articol pe tema asta. macar noi suporterii sa nu ne lasam calcati in picioare de acesti indivizi.

sper totusi ca si clubul sa aiba o reactie vis a vis de pandarii de la npg (macar acum in al 12-lea ceas) si sa raspunda si amenintarilor fostului puscarias de la Poarta Alba pe masura.


Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Jimmy Darmody » 08 Mai 2017, 20:04

Fmm d cioban! Tare imi e frica ca se pune capra CFR si bate Viitorul pt. cioban...

JustME

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de JustME » 08 Mai 2017, 20:07

ce argumente de gaga aduce acest individ rizibil :) auzi vere cica pustanii aia nu au fost niciodata pe banca de rezerve hahahaha. adevarul e ca asta e un criteriu extrem de serios :lol: ce clovn :lol:

culmea e ca nici judecat dupa acest argument penibil nu-i iese pasenta fostului puscarias deoarece din cei 4 jucatori vizati de el Vlad, Birzan, Petre si Popescu doar Popescu nu a fost pana acum rezerva la echipa mare. Birzan, Petre chiar au intrat etapa trecuta din postura de rezerve iar Vlad a fost, tot etapa trecuta, rezerva lui Mingote. posibil ca si Alex Popescu sa fii fost rezerva in trecut, nu m-am documentat, mai ales tinand cont ca pustiul e om de baza la echipa a 2-a si a fost cu noi si in cantonament in iarna.

dar in fine, aberatiile ciobanului cu "n-au fost rezerve" pot sa fie demontate in secunda doi. daca pe asta se va baza celebra "intampinare" pe care vrea sa o faca si sa o trimita la FRF si UEFA atunci poate sa se steaga cu ea la c u r :lol: e absolut ciudat cum un individ atat de rudimentar si neinformat a ajuns sa aiba milioane de euro.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Bobby » 08 Mai 2017, 20:14

Declaratie de oier nebun - am ris cu hohote :

"”Dă-l încolo de meci cu Astra, nu contează ce mai facem noi. Nici nu mă mai interesează ce mai facem, deși cred că tot noi vom fi campioni. Nu m-a mai interesat, le-am spus ’faceți ce vreți!’ Pe mine mă interesează acum să fac ordine cu Craiova”, "

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Bobby » 08 Mai 2017, 20:16

JustME scrie:
08 Mai 2017, 19:54
incercai sa fac un articol pe prima pagina despre tupeul ciobanului, tupeul pandarului sef de la npg si tupeul Stiintei de a sfida intreaga suflare becaliota la meciul cu Viitorul. practic sa pun in antiteza cele doua forme de tupeu. nu-mi placu versiunea finala asa ca abandonai insa cineva mai talentat (Jianu, Bobby) ar trebui sa faca un articol pe tema asta. macar noi suporterii sa nu ne lasam calcati in picioare de acesti indivizi.

sper totusi ca si clubul sa aiba o reactie vis a vis de pandarii de la npg (macar acum in al 12-lea ceas) si sa raspunda si amenintarilor fostului puscarias de la Poarta Alba pe masura.

Cred ca astea sint 2 subiecte separate. Pot sa scriu ceva daca exista interes de la sefi :-)

DoRyN

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de DoRyN » 08 Mai 2017, 20:20

JustME scrie:
08 Mai 2017, 20:07
posibil ca si Alex Popescu sa fii fost rezerva in trecut, nu m-am documentat, mai ales tinand cont ca pustiul e om de baza la echipa a 2-a si a fost cu noi si in cantonament in iarna.
Alexandru Popescu a făcut în această iarnă saltul la echipa mare și a deschis seria golurilor în stagiul din Malta, marcând în amicalul cu Fortuna Dusseldorf.

Avatar utilizator
valentin0001
suporter
suporter
Mesaje: 856
Membru din: 12 Mai 2011, 20:27

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de valentin0001 » 08 Mai 2017, 20:23

In cautarea primului trofeu dupa aproape 3 decenii, oltenii spera sa intoarca rezultatul din Cupa Romaniei cu FC Voluntari (0-1 in tur). Acestia au starnit si un scandal urias in urma deciziei de a menaja mai multi titulari la meciul cu Viitorul.

Pentru actuala conducere tehnica a Craiovei, Cupa ar reprezenta o performanta uriasa, insa aceasta ar fi si...ultima!

www.sport.ro a aflat ca seful Universitatii Craiova, Mihai Rotaru, are un plan surprinzator pentru sezonul urmator.

Rotaru doreste sa schimbe conducerea administrativa, dar si pe cea tehnica. Acesta incearca sa il convinga pe Gica Popescu sa accepte functia de presedinte executiv.

Pentru banca tehnica, la Craiova este chemat Dan Petrescu, fost campion al Romaniei cu Unirea Urziceni. Acesta activeaza in prezent in Golf, dupa ce in urma cu doi ani a cucerit Supercupa Romaniei cu ASA, la singurul meci al sau pe banca echipei muresene.
ucv ucv ucv ucv usteag ucv ucv ucv ucv

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de sorin107 » 08 Mai 2017, 20:26

si popescu a mai fost rezerva. cel putin la cluj sigur a fost.

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de florinkeke » 08 Mai 2017, 20:34

valentin0001 scrie:In cautarea primului trofeu dupa aproape 3 decenii, oltenii spera sa intoarca rezultatul din Cupa Romaniei cu FC Voluntari (0-1 in tur). Acestia au starnit si un scandal urias in urma deciziei de a menaja mai multi titulari la meciul cu Viitorul.

Pentru actuala conducere tehnica a Craiovei, Cupa ar reprezenta o performanta uriasa, insa aceasta ar fi si...ultima!

www.sport.ro a aflat ca seful Universitatii Craiova, Mihai Rotaru, are un plan surprinzator pentru sezonul urmator.

Rotaru doreste sa schimbe conducerea administrativa, dar si pe cea tehnica. Acesta incearca sa il convinga pe Gica Popescu sa accepte functia de presedinte executiv.

Pentru banca tehnica, la Craiova este chemat Dan Petrescu, fost campion al Romaniei cu Unirea Urziceni. Acesta activeaza in prezent in Golf, dupa ce in urma cu doi ani a cucerit Supercupa Romaniei cu ASA, la singurul meci al sau pe banca echipei muresene.
Ar fi ceva de vis...insa nu cred

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Masive

Re: Universitatea Craiova - Viitorul Ovidiu

Mesaj de Masive » 08 Mai 2017, 20:55

Sper ca Multescu sa pregateasca bine meciul si sa nu ne bage cu curu in poarta. Oile sunt turbate, mai ales daca viitoru o sa deschida scoru repede o sa caute sa ne macelareasca la cat sunt de ofticati pe noi.

Închis