[Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

ne calificam in finala?

Poll ended at 18 Mai 2017, 16:03

da (in 90 de minute)
21
81%
da (dupa prelungiri)
3
12%
da (dupa loviturile de departajare)
2
8%
 
Total votes: 26

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 16 Mai 2017, 22:27

sau poate bagam un protesc in parcare cu totii :) cumparam biletele , trimitem copii

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 16 Mai 2017, 22:31

Dacă în sectorul oaspeților vor fi doar 100 de oameni ( el vând 600 locuri,spun unii , eu ştiam 800) şi în parcare alte câteva sute care nu au voie să intre va fi absolut penibil pentru Voluntari şi pentru FRF
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 16 Mai 2017, 22:36

se pune de o petrecere campeneasca in parc/parcare (sau mai e si un cimitir pe acolo:) ). important este sa venim cat mai multi. nu au ce sa ne faca...

Mada
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 17 Iun 2007, 18:50

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Mada » 16 Mai 2017, 23:36

Bilete la meci în campania Kaufland :


Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Florin-UCV » 17 Mai 2017, 00:04

Odios! Finu' cu nasu' conlucreaza intru propasirea spirituala a suporterilor din voluntari


JustME

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 17 Mai 2017, 02:29

Bobby scrie:
16 Mai 2017, 19:15
Ma gindesc daca zvonurile precum ca unii jucatori sint mai interesati intr-o vacanta prelungita, in loc de vacanta mai scurta plus un trofeu cistigat, sint adevarate...
in joc cica ar fi 10.000 de euro DE OM! nu stiu ce jucator zdravan la cap ar da cu piciorul la 10.000 de euro pentru o vacanta mai lunga. si asta cica ar fi doar prima pt calificarea in finala, practic un joc pe care oricum tre' sa il joace fie ca vor fie ca nu vor. daca vorbim de trofeu deja potul creste la 15.000. deci da-mi voie sa cred ca jucatorii ar prefera o vacanta mai scurta si macar 10.000 in buzunar decat o vacanta mai lunga.

mue pandele :-x

p.s. ma bucur sa vad atat de mult optimism, toata lumea a votat in chestionar ca ne calificam :)

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 17 Mai 2017, 04:25

Pai jucatorii cica aveau prima mare promisa si daca incurcau FCSB - s-a vazut cumva un efect de mobilizare la acel meci ?

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 17 Mai 2017, 09:04

Ipocrizie, dupa ce l-a facut becali sarac a spus ca ofera prima de 50.000 eur de om daca batem pe FC FCSB SRL.
De banii astia mai bine il cumparai pe Toto Tamuz nea sefu. Dai prima pentru un meci fara miza si fara logica, stupid.

Eu cred ca patronul nostru inca nu a inteles ca Universitatea Craiova nu este o simpla societate comerciala, nu este cofetărie. Sa fi patron la Universitatea iti aduce PUTERE. Trebuie sa stii sa te folosești de aceasta pozitie, nu poti sa fi pus la punct de Gageați sau mucoși cu carnet de partid.

Acțiunea cu biletele in meciul de cupa arata clar motivul pentru care fotbalul din Romania nu are spectatori. Liga de patronaj fotbalistic e condusa de parveniți care nu au înțeles de ce președintele Real Madrid Pérez si președintele Barcelona Bartolomei stau in aceeași loja.
Tiganie tipica fc rapid

Nu trebuie sa ne lasam manipulati, nu trebuie sa renuntam sa existam, sa #rezistam ! S-a pierdut ambitia olteneasca ?

Calancea - Briceag, Dumitras, Kelic, Dimitrov - Screciu Mateiu Zlatan - Balula, Ivan, Bancu
1-3

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de mihu » 17 Mai 2017, 09:41

cortinadampezzo scrie:
17 Mai 2017, 09:04
Ipocrizie, dupa ce l-a facut becali sarac a spus ca ofera prima de 50.000 eur de om daca batem pe FC FCSB SRL.
De banii astia mai bine il cumparai pe Toto Tamuz nea sefu. Dai prima pentru un meci fara miza si fara logica, stupid.

Eu cred ca patronul nostru inca nu a inteles ca Universitatea Craiova nu este o simpla societate comerciala, nu este cofetărie. Sa fi patron la Universitatea iti aduce PUTERE. Trebuie sa stii sa te folosești de aceasta pozitie, nu poti sa fi pus la punct de Gageați sau mucoși cu carnet de partid.

Acțiunea cu biletele in meciul de cupa arata clar motivul pentru care fotbalul din Romania nu are spectatori. Liga de patronaj fotbalistic e condusa de parveniți care nu au înțeles de ce președintele Real Madrid Pérez si președintele Barcelona Bartolomei stau in aceeași loja.
Tiganie tipica fc rapid

Nu trebuie sa ne lasam manipulati, nu trebuie sa renuntam sa existam, sa #rezistam ! S-a pierdut ambitia olteneasca ?

Calancea - Briceag, Dumitras, Kelic, Dimitrov - Screciu Mateiu Zlatan - Balula, Ivan, Bancu
1-3
Vezi ca ai 2 erori in echipa : Briceag si ancu sunt suspendati !!!
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 17 Mai 2017, 09:55

Dumitras e accidentat...

Legat de bilete, acestea s-au impartit gratuit in Voluntari, dar s-au dat pe baza seriei de la cartea de identitate.

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk


"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 17 Mai 2017, 10:22

din fanatik:
....Preşedintele lui FC Voluntari s-a inflamat apoi şi a început un război al declaraţiilor cu Marcel Popescu: „Ceauşescu dacă trăia nu ar fi făcut greşeala pe care a făcut-o Federaţia. Să vă dea loc direct în Divizia B. Dacă ar fi fost Craiova originală jucam pe Naţional Arena şi le dădeam 20.000 de bilete”

Leasa il cheama sau asa ceva...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

sorin107

[Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 17 Mai 2017, 10:52

Cred c-o sa jucam asa:

Calancea - dimitrov, kelic/barthe, screciu, petre/bucurica - mateiu, zlatan - gustavo, baluta, jazvic/burlacu - ivan




Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 17 Mai 2017, 11:46

Orice s-ar intampla cu biletele mergem toti la Chiajna si nu intra nimeni chiar daca are bilet pana nu facem o strategie la fata locului.

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 17 Mai 2017, 12:54

rupem portile ca la valcea in 2000 (parca...)
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Romaniei] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 17 Mai 2017, 14:29

Ar o actiune de imagine si impact extraordinare ca peste 1000 de fani ai Stiintei sa fie miine la stadionul din Chiajna...

Închis