Postere si afise cu Craiova-Maxima!

Cauti ceva legat de Stiinta si nu gasesti? Doresti sa vinzi/cumperi/schimbi obiecte promotionale, vechi sau noi, bilete de meci, etc.? Aici e locul unde poti ajuta sau fi ajutat.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Postere si afise cu Craiova-Maxima!

Mesaj de baggio » 01 Oct 2005, 01:24

As dori sa stiu daca detine cineva postere sau afise scanate cu Craiova-Maxima in format mare.Vreau sa imprim cateva asemenea de postere pe care apoi sa le pun in rama si sa decorez camera cu asa ceva :)( De preferat poze si postere cu Craiova-Maxima (echipa, jucatorii, faze din meciuri, etc.) Nu vreau jucatori din ultimii ani, sau cei actuali fiindca cei din ultimii ani nu mai reprezinta Craiova nici macar 1% iar cei de acum nu se stie ce se va intampla cu ei in viitor!Craiova-Maxima reprezinta o pagina de istorie care nu poate fi schimbata de nimeni!Multumesc anticipat!Astept raspunsuri!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 08 Mar 2006, 14:32

du-te si fa-ti singur ca nu iti va da nimeni .. eu mi-am facut singur :)(

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 08 Mar 2006, 14:46

sezione scrie:du-te si fa-ti singur ca nu iti va da nimeni .. eu mi-am facut singur :)(
sezione normal ar fi sa avem si noi un magazin al suporterilor de unde sa potzi cumpara postere si imagini cu echipa din anii de glorie.Din pacate nu avem privilegiul asta! :( :( :( :(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 08 Mar 2006, 15:40

multe nu sunt normale in Craiova :) :laughing: (..vezi ce zice Che)

Scrie răspuns