Fular Craiova

Cauti ceva legat de Stiinta si nu gasesti? Doresti sa vinzi/cumperi/schimbi obiecte promotionale, vechi sau noi, bilete de meci, etc.? Aici e locul unde poti ajuta sau fi ajutat.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
DjBOBO
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 7
Membru din: 31 Aug 2009, 22:02

Fular Craiova

Mesaj de DjBOBO » 04 Sep 2009, 20:57

Salutare. Urmatorul mesaj este adresat doar celor care vor face deplasarea la IASI.

As dori ca la meciul de saptamana viitoare sa fac schimb de fulare cu un craiovean. FULARUL U Craiova a ramas printre singurele fulare pentru care colectia mea sa fie completa cu cele din Liga I.
Sau ar mai fi varianta sa imi cumpere cineva un fular de la stadion si sa mi-l dea contra-cost la stadion.

Va rog sa dea Reply doar cei care vin in IASI si sunt dispusi sa faca acest lucru.

Mersi!

DoRyN

Re: Fular Craiova

Mesaj de DoRyN » 05 Sep 2009, 11:48

Poate ar fi mai bine sa scrii pe topicul meciului, e mai vizibil acolo si sansele mai mari. Poti da eventual detalii mai multe pentru a se evita interpretarea acestei dorinte drept o provocare.

DjBOBO
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 7
Membru din: 31 Aug 2009, 22:02

Re: Fular Craiova

Mesaj de DjBOBO » 05 Sep 2009, 15:33

DoRyN scrie: Poti da eventual detalii mai multe pentru a se evita interpretarea acestei dorinte drept o provocare.
:lol: Pai schimbul il facem pe stadion, ca ne desparte doar un gardulet mobil, de 1 metru inaltime cu cativa jandarmi.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Fular Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 06 Sep 2009, 19:09

sa-l arunci tu primu` ca sa-ti iei teapa :laughing: :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Scrie răspuns