[Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Discutii despre meciurile disputate in sezonul 2019-2020

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte castiga Știința la primul meci pe noul gazon?

Poll ended at 23 Noi 2019, 22:14

3 puncte
20
87%
1 punct
1
4%
0 puncte
2
9%
 
Total votes: 23

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de DeuxEx » 27 Noi 2019, 21:07

Eu as prefera sa ne zica, cu dovezi (poze, filmari, etc), unde, cand si cu cine a baut Mateiu. Ca, pana la proba contrarie, sunt doar zvonuri ...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

LiviuB

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de LiviuB » 27 Noi 2019, 21:11

eu zic ca nu ii facem bine nici lui Mteiu daca insistam pe acest subiect. eu sunt convins ca a inteles, imi doresc sa se pregateasca f bine si sa il oblige pe Piturca sa il bage inapoi in echipa

sorin107

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de sorin107 » 28 Noi 2019, 06:01

DeuxEx scrie:Eu as prefera sa ne zica, cu dovezi (poze, filmari, etc), unde, cand si cu cine a baut Mateiu. Ca, pana la proba contrarie, sunt doar zvonuri ...
Tu vorbesti serios?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de DeuxEx » 28 Noi 2019, 11:18

sorin107 scrie:
DeuxEx scrie:Eu as prefera sa ne zica, cu dovezi (poze, filmari, etc), unde, cand si cu cine a baut Mateiu. Ca, pana la proba contrarie, sunt doar zvonuri ...
Tu vorbesti serios?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vorbesc la modul cel mai serios. Si eu m-am intalnit cu Mateiu la un bar, si era cu berea in față, dar asta nu il face un bețivan, cum lasa respectivul sa se inteleaga. A baut o bere, a fumat o țigară si a plecat.

Redmi Note 7 (Tapatalk)

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de sorin107 » 28 Noi 2019, 11:50

DeuxEx scrie:
28 Noi 2019, 11:18
sorin107 scrie:
DeuxEx scrie:Eu as prefera sa ne zica, cu dovezi (poze, filmari, etc), unde, cand si cu cine a baut Mateiu. Ca, pana la proba contrarie, sunt doar zvonuri ...
Tu vorbesti serios?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vorbesc la modul cel mai serios. Si eu m-am intalnit cu Mateiu la un bar, si era cu berea in față, dar asta nu il face un bețivan, cum lasa respectivul sa se inteleaga. A baut o bere, a fumat o țigară si a plecat.

Redmi Note 7 (Tapatalk)
profesionist, ce [cenzurat] lui.

pai nu l-ai vazut tu, cristi, dar l-au vazut altii. crezi ca-s povesti astea cu bautul, serios? sau crezi ca de la o bere i se trage?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de DeuxEx » 28 Noi 2019, 11:57

Eu cred ca i se trage, in primul rand, de la faptul ca a comentat atunci cand nu a fost cazul.

Redmi Note 7 (Tapatalk)

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de SLH » 30 Noi 2019, 13:02

Mie mi se pare ca suntem prea tzatze dipserate dupa orice detaliu. Chiar nu e nevoie sa se stie toate lucrurile, mai ales de oameni care nu pot sa influenteze in niciun fel situatia. Cu ce va ajuta pe voi ca stiti ca Mateiu a facut sau n-a facut nu stiu ce in nu stiu ce noapte sau zi?

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: [Etapa 17] Universitatea Craiova - FC Hermannstadt

Mesaj de fabius_2014 » 30 Noi 2019, 16:46

Pe noi nu prea ne ajuta, in schimb pentru presa ar fi un os de mancat, vreo 2 luni.

Închis