Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Isi va reprosa ceva Papi dupa meci ?

Poll ended at 27 Ian 2021, 22:08

Victoria
7
39%
Infrangerea
3
17%
Egalul
8
44%
 
Total votes: 18

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Dany » 26 Ian 2021, 19:48

Papură zice ca am avut 3, 4 ocazii in prima repriză...cred ca a vazut alt meci. Cel mult putem spune câteva șanse de poarta. Nu am făcut un meci bun, dar cred ca va trebui sa schimbam antrenorul. Am luat-o la vale de cand a revenit Papură.

Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 26 Ian 2021, 19:48

eu cred ca jegul asta vrea sa vanda ce mai e de vandut si sa cam dea cu cheia la vara, asa sa ne ajute Dumnezeu!

ElStef
membru
membru
Mesaje: 188
Membru din: 15 Sep 2020, 11:41

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de ElStef » 26 Ian 2021, 19:49

Iar Papura nu își dă demisia :(((

Avatar utilizator
zeddDarko
suporter
suporter
Mesaje: 564
Membru din: 15 Sep 2018, 02:46

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de zeddDarko » 26 Ian 2021, 20:24

Echipa mai pacifista ca asta n-am vazut in viata mea, nu pierdem, da nici nu batem pe nimeni.Oleeeee

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 26 Ian 2021, 20:28

Tind sa cred in aparitia unei cooperative mai puternice decat pe vremea lui Tata Jean .

In conditiile astea probabil ca Rotaru stie cine trebuie sa castige campionatul anul asta si atunci mai bine il tine pe Papi pe 5000 pe luna.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de malus dacus » 26 Ian 2021, 20:37

Imi placu de el la interviu cand il intreba fatuca aia daca le-a tinut un discurs mobilizator baietilor. Raspunsul lui fu ca cica trebuie sa marchezi cand ai ocazii.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 26 Ian 2021, 20:54

Aproape 1300 de comentarii pe facebook din care 99% ii critica pe Papura si Rotaru. Daca nici acum nu e schimbat Papura inseamna ca e altceva la mijloc. Nu poti sa ignori toti suporterii fara un motiv bine intemeiat.

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 26 Ian 2021, 23:01

Cred ca cu obsesia de 433 o luam ușurel la vale, de la mângia încoa doar asta jucam.... Tare as fi curios ce a zis Bergodi la plecare, care au fost toate neintelegerile, cu staful clar au fost..... după accidentarea lui koljic sistemul nu mai merge deloc la fel ca după după plecarea lui Suarez de la barca, păstrând proporțiile.

cu Papura nu merge niciodată oricum, fac abstracție de el, nici nu ma gândesc ca va mai fi mult timp antrenor.. acum e momentul pentru Gicanu, mai jos de atât e greu, sezonul e compromis și ar merita o sansa

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de dorumihnea2 » 26 Ian 2021, 23:15

Toată această mascaradă cu Papură în balanță cu ascensiunea în Liga 1 a fomistilor mititelieni nu o văd bine pentru suporterii neutri din Craiova. Rotaru ar trebui să se gândească foarte bine la câtă răbdare mai are suporterul craiovean. Din punctul meu de vedere e clar,, mititelu mi a produs una din dezamăgirile vieții și nu există cale de mijloc,,. Poate greșesc în această ipoteză nefiind din Craiova.

Augustus Caesar
membru
membru
Mesaje: 255
Membru din: 16 Aug 2015, 06:46

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Augustus Caesar » 27 Ian 2021, 05:48

Cu greu m-am abtinut aseara sa nu intru aici si sa-mi vars amarul ca voi toti; e fantastic cat de mult am scazut in calitate, va spun sincer dintr-un suporter care abia asteptam meciurile echipei noastre si stateam cu ochii beliti 90 de minute si inca 2 ore la analize dupa meciuri abia am ajuns aseara de am vazut (legat) din meciul asta cred ca, nu exagerez, 15 de minute. Si evident nu m-a mai interesat nici o analiza pentru ca nu ai ce analiza. E un chin sa te uiti la jocul Stiintei acum. Sincer, daca in acest moment s-ar da drumul la accesul spectatorilor in stadion, echipa asta nu cred ca mai aduna 300 de platitori de bilete in tribune. In ritmul acesta si in aceasta formula se vede playout-ul daca nu chiar mai rau. Pentru ca nu cred ca-si inchipuie cineva ca revenirea lui Koljic va insemna si revirimentul nostru; va dura pana ce acesta va intra in ritm de competitie cateva luni bune- si de ce sa nu o spunem, exista probabilitatea si ca acesta sa nu mai revina la potentialul dinaintea accidentarii. E drept ca ofensiv am pierdut imens de mult odata cu plecarea lui Mihaila si accidentarea lui Koljic dar am tot sperat si in sensul acesta nu am marjat deloc pana acum in a face declaratii rautacioase la adresa lui papura, m-am tot gandit ca asta nu-i decat o mantie de vreme rea si ca Rotaru il va inlocui imediat ce va avea o varianta buna. Mi-am dat seama ca papura este incapabil sa inventeze ceva in jocul Stiintei, sa produca o emulatie in jurul echipei si este chiar cea mai buna varianta a noastra... pentru a retrograda. Imi pare rau sa o spun dar pana cand nu se vor schimba oamenii din conducerea tehnica incepand cu papi, eu refuz sa mai pierd timpul uitandu-ma la chinurile Stiintei.
''Priviti aceasta sacra frumusete:
Oltenia pamant de oameni buni
Si pumn pedepsitor cu cinci judete,
Caus al palmei vechilor taciuni ''

Avatar utilizator
BadBoysBlue
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 11 Sep 2005, 14:47

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de BadBoysBlue » 27 Ian 2021, 08:05

Cea mai tare faza de aseară....
La momentul schimbării lui Bărbuț cu Mamut, pe tabela cu numere de jucători a apărut : 0 - 0. Adică iese 0 și întra 0. Asta a fost concluzia meciului de aseară....

Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

ucv Cand altii rad de raul altora, unii isi vad de treaba si au de castigat! ucv

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de fanucrv » 27 Ian 2021, 09:23

Eu cred ca se-ntâmplă ceva la club. E foarte ciudat ca Papura sa compromita tot sezonul și nimeni sa nu aibă vreo reacție. Au fost antrenori cu rezultate mai bune si au fost înlăturați .

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 27 Ian 2021, 10:38

Surzenia lui Rotaru la criticile, privind jocul echipei, venite din toate partile si orbirea atunci cand se uita la meciuri dau de banuit. Si eu cred ca se intampla ceva la club. Rotaru si Papura or fi prieteni, dar " branza e pe bani " si clubul pierde bani cu Papura antrenor si cel mai grav este ca pierde suporteri. Toata munca depusa de Multescu si Mangia de a aduce suporteri se duce de rapa cu Papura. Trist.

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de malus dacus » 27 Ian 2021, 16:59

I.auzi si la ala cu "suporteri neutri" si cica sa nu.ti vina dreacu sa.ti iei campii cand auzi pe.aici asemenea ineptii! Ce se inseamna mah 'suporter neutru'? Tu esti neutru, de ex.? Ce dreaqu suporteresti in calitate de 'suporter neutru'?

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Etapa 19. Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 27 Ian 2021, 17:39

fabius_2014 scrie:
27 Ian 2021, 10:38
Surzenia lui Rotaru la criticile, privind jocul echipei, venite din toate partile si orbirea atunci cand se uita la meciuri dau de banuit. Si eu cred ca se intampla ceva la club. Rotaru si Papura or fi prieteni, dar " branza e pe bani " si clubul pierde bani cu Papura antrenor si cel mai grav este ca pierde suporteri. Toata munca depusa de Multescu si Mangia de a aduce suporteri se duce de rapa cu Papura. Trist.
Se întâmplă ca Rotaru nu mai vrea sa bage bani si antrenor mai ieftin ca voda papura nu cred ca exista in momentul de fata.
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Închis