Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Facem mai mult de 1 punct?

Poll ended at 03 Feb 2021, 15:53

3
13
65%
1
4
20%
0
3
15%
 
Total votes: 20

Avatar utilizator
_BGD_
senior
senior
Mesaje: 440
Membru din: 22 Iun 2018, 07:49

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de _BGD_ » 02 Feb 2021, 17:40

Oamenii cu vechime și adevărați valoroși pentru acest forum au fost banați doar pentru că și-au permis să își spună părerea personală (Bobby).

Și, între timp, asistații sociali ai lui mititelu își fac de cap pe aici.

Excelentă treaba de administrare a formulului, tovarășe! apld

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de Tony7 » 02 Feb 2021, 17:49

Bobby banat? Pai doar cu el mi-a facut placere sa ma contrazic pe forumul asta.

Dar pentru voi, ultimii doi, sa va fac o recapitulare: Nu sunt fan mititelu, nu sunt mititelu, nu am treaba cu familia mititelu etc. etc.

Prost nu pot sa ma cataloghez pentru ca sunt fanul unei anumite echipe de fotbal.
M-as fi simtit prost daca nu as fi avut scoala, daca as fi lucrat la stat, angajat de mama ca eu nu eram in stare de nimic altceva sau daca stateam la privat pe salariu minim, ca poate mai iau cativa bani pe sub mana.
Deci hai fara jigniri, ca nu ne cunoasteam.

In legatura cu Dragos Bon asta, m-am cam mirat asa. Va credeam mai cu principii.


Nota bene: Am fost si eu banat. Pe merit, cred. Sa nu faceti si voi greseala sa vorbiti despre politica.
Last edited by Tony7 on 02 Feb 2021, 17:52, edited 1 time in total.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de fabius_2014 » 02 Feb 2021, 17:52

Tony7 scrie:
02 Feb 2021, 17:27
Ma...din ce imi aduc eu aminte, mititelu jr era la fel de injurat.
Eu zic sa cautati video-uri. O sa va gasiti cu siguranta si actualul antrenor.

De grija? Eu rad de 2 ore in continuu. Nu ma puteam abtine.

Si cand ma gandesc ca prin octombrie eu va comentam ca o sa se bucure Olguta cu titlul vostru.
Ce titlu...ca Rotaru tot cu Steaua zici ca trage. Ma rog, Faci Ce Spune Becali.
Te doare sufletul sa spui FCSB ?
Cel mai mari lingai ai lui Becali si MM sunt Mititelu si Mititelu Jr.. Vezi cum Aditza Jr. ii lustruieste fundul lui MM pe Facebook si apoi razi ca ai de ce.
Uita-te cum vorbeste cocalarul de Mititelu Jr. si-o sa razi pana nu o sa mai poti.
Pe Olguta, stapanul tau a ajutat-o sa devina primar. Mititelu si galeria lui au sustinut-o in alegeri. Razi ca ai de ce.
Sa-l bagam in seama si pe turbatul de Gogoasa ca sa razi in continuare.
Razi ca i-ati urat de bine lui Rotaru si uite cum va este acum.
Razi ma, razi !

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de Tony7 » 02 Feb 2021, 17:55

@fabius_2014: Multumesc ca m-ai adus cu stirile la zi.
Acum sincer, pe voi chiar va intereseaza de viata lui Becali, MM, mititelu? Ii urmariti pe facebook?

Va rog eu, nu mai urmariti nulitatile si nu va mai uitati la emisiuni pe A1, A3, Kanal D etc.
Si nu mai dati click pe toate stirile care va atrag cu clickbait-uri.

Faceti asta si orasul asta poate o sa aibe o speranta in viitor. Faceti ceva mai bun.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de fabius_2014 » 02 Feb 2021, 18:32

@Tony7 : Daca esti asa neinteresat, ce cauti aici ?
Asta este un forum al suporterilor Universitatii Craiova, a veni aici si a incepe sa faci misto nu inseamna neaparat ca esti prost, dar sigur inseamna ca nu esti elegant, asta ca sa nu jignesc.

Cand o sa intelegi ca este bine sa-ti mai pui niste semne de intrebare inainte de a emite judecati de valoare, atunci o sa ai o speranta in viitor.
Exemplu de manipulare :
Angajatii de la stat versus angajatii din privat. Manipulare tip Basascu atunci cand avea nevoie de sprijinul unei parti a populatiei pentru a taia niste salarii.

Ne tot spui de Olguta, dar nu vezi ca aici nimeni nu e fan Olguta. Ori nu intelegi exact realitatea, ori esti manipulat de GSP ( un fel de Romania TV in sport).
Singurul care a ajutat-o, pe fata pe Olguta, a fost Mititelu.

Tine minte, toate posturile de televiziune fac politica impusa de cei care platesc. Singura deosebire este ca unii manipuleaza mai subtil si altii mai din topor.

Nu este o dovada de inteligenta cand votezi cu un anume partid, nu este o dovada de inteligenta cand privesti doar la anumite posturi de televiziune.
Din tot ce ai scris rezulta doar ca esti foarte mandru de tine si te crezi superior, iar asta e o dovada ca mai ai mult de lucru cu...tine.

Tony7
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 15 Oct 2020, 18:45

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de Tony7 » 02 Feb 2021, 18:47

Nu ma intelege gresit. N-am facut o comparatie stat vs privat. Am spus exact ce categorii de la stat si ce categorii de la privat incadez eu la "prost". N-am vorbit de vreo rivalitate intre cele doua.
Nu cred ca am mai mentionat-o pe Olguta. Sa fie sanatoasa.
Da, stiu foarte bine cine i-a facut campanie electorala cand a devenit prima oara primar.
La fel de bine, stii si tu cine a facut campanie electorala impotriva tuturor adversarilor Olgutei la ultimele alegeri.

Nici cu posturile de televiziune in sine nu am o problema. Poti sa gasesti programe ok la cele mentionate de mine. Am facut referinta la anumite emisiuni care in general se gasesc la posturile respective.

GSP e o mizerie. La fel e si Romania TV. De astea doua pot sa spun ca sunt 100% mizerii.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de fabius_2014 » 02 Feb 2021, 18:53

Tony7 scrie:
02 Feb 2021, 18:47
Nu ma intelege gresit. N-am facut o comparatie stat vs privat. Am spus exact ce categorii de la stat si ce categorii de la privat incadez eu la "prost". N-am vorbit de vreo rivalitate intre cele doua.
Nu cred ca am mai mentionat-o pe Olguta. Sa fie sanatoasa.
Da, stiu foarte bine cine i-a facut campanie electorala cand a devenit prima oara primar.
La fel de bine, stii si tu cine a facut campanie electorala impotriva tuturor adversarilor Olgutei la ultimele alegeri.

Nici cu posturile de televiziune in sine nu am o problema. Poti sa gasesti programe ok la cele mentionate de mine. Am facut referinta la anumite emisiuni care in general se gasesc la posturile respective.

GSP e o mizerie. La fel e si Romania TV. De astea doua pot sa spun ca sunt 100% mizerii.
Ne intelegem. apld
Hai Universitatea Craiova !
ucv ucv ucv

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de dorumihnea2 » 02 Feb 2021, 19:11

Să mai vorbim și de meci totuși..... Iași au 8 jucători indisponibili printre care și Frasinescu, Cristea și De Iridondo ăștia știu că erau titulari nu știu restul....

Iaurgiu
membru
membru
Mesaje: 250
Membru din: 19 Noi 2020, 15:41

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de Iaurgiu » 02 Feb 2021, 19:21

e totusi cea mai slaba echipa din campionat ... numai Papura a mai reusit sa ia bataie de la ei in conditiile astea
I-mi pare r-au c-a lam jignit pe cel mai iubit portar d-in galaxie. Ierta-tima, tovarasi!!

Iaurgiu
membru
membru
Mesaje: 250
Membru din: 19 Noi 2020, 15:41

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de Iaurgiu » 02 Feb 2021, 19:29

ah, l-a scos pe Mamut din echipa de start. Nu e rau
I-mi pare r-au c-a lam jignit pe cel mai iubit portar d-in galaxie. Ierta-tima, tovarasi!!

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de R.E.N. » 02 Feb 2021, 20:40

Cam asta ar trebui sa fie primul 11 pana facem ceva transferuri.

Astia sunt un fel de partener de antrenament, dar am atacat frumos. Bancu este fundatia echipei asteia. Pe Baiaram as vrea sa-l vad titular pe partea aia, mi se pare mai bun decat Ofosu oricand si are doar 18 ani. Si il ajuta mult sa fie pe partea lui Bancu.

Era sa uit :bad: familia metetelu si fanilor ei.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de fanucrv » 02 Feb 2021, 20:50

Mateo Fedele se întoarce in Romania. La Poli Iași !!!!
https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/exclus ... 22655.html

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de malus dacus » 02 Feb 2021, 20:53

Nu ma entuziasmez pt. ca nu e cazul, tinand cont de adversar. Dar, chiar si asa, parca se vede un alt joc. Sper sa nu facem vreo prostie dupa pauza si sa ne marim avantajul. Pt. moral, orice victorie cu orice echipa e buna. Hai Craiova!

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de u2blue » 02 Feb 2021, 20:58

Primul meci pe care-l vad de 5 etape. Altceva.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 21. Poli Iasi - Universitatea

Mesaj de manex » 02 Feb 2021, 21:17

Parca jucam altceva. Parca. Ii vezi zambind., dezinvolti. Bravo!

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Închis