Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ii dam peste bot croitorasului ?

Poll ended at 10 Mai 2021, 17:49

0
3
38%
3
5
63%
=
0
No votes
 
Total votes: 8

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Jimmy Darmody » 10 Mai 2021, 17:29

_BGD_ scrie:
09 Mai 2021, 19:53
Cu ce casa de pariuri au contract Vatajelu și Pigliacelli?
Nu exista asa ceva :lol: :lol: mi-au mai bagat si mie ceva in cont dupa meciul de aseara ,tot sa pui bani multi pe Craiova cand au adversarii cota mare usteag ucv bine ca sunt salariati, ca daca erau fotbalisti poate derapau si castigau.... ucv usteag ucv usteag apld

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de malus dacus » 10 Mai 2021, 17:48

gogu2005 scrie:
10 Mai 2021, 16:37
@malus dacus


Da mă, avem nevoi de mai mulți ca Cristescu, pt că fără astfel de oameni care sar pt echipa lo,r am ajuns să ne dea **** croitoru și alți nespălați de prin studiouri tv care nu știu decât sa-i lingă chiloții lui becali, arbitrii se pisā pe noi cu boltă pt că nimeni nu face la noi atmosferă. Ăia la cfr aveau filmele pregătite și nici nu se terminase meciul și deja rulau la tv. Noi suntem gentelmani în junglă.
Avem nevoie de jucători precum Bădiță si Cristescu care își călcau adversarii pe cap la propriu. Acum ne-au rupt sepsi și botosani 4 oameni pt că noi suntem respectuoși ce [****].
Pai si asa intelegi tu sa combati mizeriile altora, agitand pumnii in aer cu spume la coltul gurii? Da, ne-ar trebui fotbalisti ca Cristescu. Dar conducători, scuza-ma! Ce a rezolvat cu faza aia, in afara de faptul ca am aparut la tv. in toata tara cu scene demne de bodega din fundul satului?

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de cortinadampezzo » 10 Mai 2021, 18:13

Ma intreb asa, supozitie

Daca se stia ca meciul asta nu ar fi ceea ce trebuie, si dupa prima repriza era acelasi rezultat cu offside si penalty neaccordat. Dar echipa era FC Craiova.
Oare in fata stadionului se strangeau 10-100-1000 de cristescu din SUD si spargeau autocarul moldoveniilor ?

Eu cred ca asta este cheia, daca ma avea 1000-2000 de cristescu la tribuna 1, ma indoiesc ca va mai avea cineva tupeu sa faca vreun gest pe Oblemenco

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 10 Mai 2021, 18:19

Cristescu a exagerat rău de tot, se vede cum înjura rău de tot, nu da bine asta orice ai face... Acum se vede din avion ca sclavii oierului au avut prea mare tupeu pe fondul lipsei de spectatori în tribuna plus ca ne-au curentat arbitrii de m-am saturat și arunci e greu sa ramai zen când ești implicat direct (eu ma agit la TV dar acolo)

Croitoru e doar pe șmecherie, se lauda ca trimite contracte doar în alb(cum vrea stăpânul sa auda) , anul trecut se dădea mare antrenor de începuse sa deranjeze pe toți, se baga în combinații de transferuri, se crede cineva, înjura cand vrea și a început sa se arunce pe iarba mai rău ca Dan Petrescu.. doar ca nu are nici trecut în spate și cred eu ca nici viitor

Pe fond fotbalistic eu prefer sa fie nerv în teren și sa ia rosu decât sa ii vad indolenți ca în Georgia, plus ca vroiam victoria și atunci îți asumi riscul..o leaca mai inteligenți nu ar fi stricat, aveam pretenții de la Vatajelu după meciul cu fcsb, dar acum nu mai am

Problema nu e de meci pierdut, e posibil sa pierdem antrenorul când totul părea bine acum 3 meciuri și ne dădea speranțe de consecventa, cel puțin asa vad eu...3 meciuri consecutive pierdute cu perspectiva de încă 2 nu pare bine pt Ozunidis ori cât de subiectiv as fi

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de malus dacus » 10 Mai 2021, 18:25

^imi place cum gandesti, bosule. Si niste pesteri ar fi bune prin preajma, sa ne mutam in ele si sa iesim doar cand trebuie sa dam in cap. Ca civilizatia asta nu e buna de nimic.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de cortinadampezzo » 10 Mai 2021, 18:36

Bun esti civilizat, dar cum combati gesturile necivilizate ale oaspetilor? Ignoranta ? in Romania, ignorant inseamna fraier

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de gogu2005 » 10 Mai 2021, 18:44

malus dacus scrie:
10 Mai 2021, 17:48
gogu2005 scrie:
10 Mai 2021, 16:37
@malus dacus


Da mă, avem nevoi de mai mulți ca Cristescu, pt că fără astfel de oameni care sar pt echipa lo,r am ajuns să ne dea **** croitoru și alți nespălați de prin studiouri tv care nu știu decât sa-i lingă chiloții lui becali, arbitrii se pisā pe noi cu boltă pt că nimeni nu face la noi atmosferă. Ăia la cfr aveau filmele pregătite și nici nu se terminase meciul și deja rulau la tv. Noi suntem gentelmani în junglă.
Avem nevoie de jucători precum Bădiță si Cristescu care își călcau adversarii pe cap la propriu. Acum ne-au rupt sepsi și botosani 4 oameni pt că noi suntem respectuoși ce [****].
Pai si asa intelegi tu sa combati mizeriile altora, agitand pumnii in aer cu spume la coltul gurii? Da, ne-ar trebui fotbalisti ca Cristescu. Dar conducători, scuza-ma! Ce a rezolvat cu faza aia, in afara de faptul ca am aparut la tv. in toata tara cu scene demne de bodega din fundul satului?
Adevărul e că până acum ne iubeau ăștia la tv de nu mai puteau. Mă fhut în el de tv. Foarte bine că a apărut cu scenele astea, să știe ca nu ești intangibil când vii la Craiova și vrei să-ți faci de cap.
CRAIOVA NESUPUSA

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de malus dacus » 10 Mai 2021, 19:02

Cu echilibru, cu moderatie, cu diplomatie si niciun caz tarand clubul pt. care lucrezi in micile tale razboaie personale. Acum, eu n.am fost acolo sa stiu clar ce s.a intamplat si cum au decurs lucrurile. Comentez pe ce se vede. N.am vazut imagini cu degetul mijlociu sau ce zice Cristescu, n.am auzit nici replicile de dinaintea degetului mijlociu, dar ceea ce a rezultat si s.a vazut la televizor nu da bine de nicio culoare pt. imaginea clubului. Eventual, daca tot esti smardoi cu pieptul dezvelit si ai fost jignit de nu poti sa suporti, te duci, cauti croitorasu pe persoana fizica, in afara programului cum ar veni si rezolvi cu el. Nu circ ieftin pe Oblemenco, tine.ma ca.l omor.

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de dorumihnea2 » 10 Mai 2021, 19:20

Deci ce se înțelege.... Ce bine că nu ne lăsăm călcați în picioare și am sărit pe teren să îi batem și să luăm roșu iar în tribună le-am luat morții.... Fraților mai aveam șanse să ne batem la campionat, adversarul era slab și meciul la mâna noastră, locul 3 cel puțin era securizat, după victoria asta altfel ne uitam la meciurile cu primele doua clasate așa ce avem..... Nimik.... Le-am dat satisfacție la țăranii din Botoșani, fanii cfr și fcsb râd de noi și avem emoții cu locul 3....dar le-am arătat noi....

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de fabius_2014 » 10 Mai 2021, 19:26

Cand treaba nu merge bine, noi, in loc sa strangem randurile, ne luam la cearta.
Malus, Gogu aveti dreptate amandoi. Silvian ca si oficial nu avea voie sa se comporte asa, dar pe de alta parte, jigodiile astea de la Botosani, au depasit orice urma de nesmtire si de neamprostire. Botosani este un fel de Bistrita, cu deosebirea ca astia vor sa-i creada lumea curati. Sincer, si eu i-as fi injurat de toate femeile din neamurile lui Croitoru si Ieftinmie.
Mi-e teama ca Mishu pregateste debarcarea lui Marinos si asta inca de cateva saptamani. Poate ca sunt eu mai paranoic, dar dupa tampeniile facute de Vatajelu si Bancu, nu stii ce sa mai crezi.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de fabius_2014 » 10 Mai 2021, 19:29

dorumihnea2 scrie:
10 Mai 2021, 19:20
Deci ce se înțelege.... Ce bine că nu ne lăsăm călcați în picioare și am sărit pe teren să îi batem și să luăm roșu iar în tribună le-am luat morții.... Fraților mai aveam șanse să ne batem la campionat, adversarul era slab și meciul la mâna noastră, locul 3 cel puțin era securizat, după victoria asta altfel ne uitam la meciurile cu primele doua clasate așa ce avem..... Nimik.... Le-am dat satisfacție la țăranii din Botoșani, fanii cfr și fcsb râd de noi și avem emoții cu locul 3....dar le-am arătat noi....
Scuza-ma, dar nu aveam nicio sansa la campionat si asta demult. Ca ne place noua sa visam e altceva, dar sanse nu aveam. Subteranele ne-au tocat si apoi am gresit si noi. Ordinea poate fi schimbata.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de cortinadampezzo » 10 Mai 2021, 19:46

Sespi vine la un punct de noi, are 1-0 la pauza cu CFR

ElStef
membru
membru
Mesaje: 188
Membru din: 15 Sep 2020, 11:41

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de ElStef » 10 Mai 2021, 19:54

E că și pierdut locul 3. Cupa este singura salvare

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de FreakBoy » 10 Mai 2021, 20:07

gogu2005 scrie:
10 Mai 2021, 16:37
@malus dacus


Da mă, avem nevoi de mai mulți ca Cristescu, pt că fără astfel de oameni care sar pt echipa lo,r am ajuns să ne dea **** croitoru și alți nespălați de prin studiouri tv care nu știu decât sa-i lingă chiloții lui becali, arbitrii se pisā pe noi cu boltă pt că nimeni nu face la noi atmosferă. Ăia la cfr aveau filmele pregătite și nici nu se terminase meciul și deja rulau la tv. Noi suntem gentelmani în junglă.
Avem nevoie de jucători precum Bădiță si Cristescu care își călcau adversarii pe cap la propriu. Acum ne-au rupt sepsi și botosani 4 oameni pt că noi suntem respectuoși ce [****].
Și am avea nevoie de câțiva și în echipă... Băgați așa prin minutul 70, la nevoie...
I N I M I T A B I L I

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Playoff. Etapa 7: Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de FreakBoy » 10 Mai 2021, 20:09

Jimmy Darmody scrie:
10 Mai 2021, 17:29
_BGD_ scrie:
09 Mai 2021, 19:53
Cu ce casa de pariuri au contract Vatajelu și Pigliacelli?
Nu exista asa ceva :lol: :lol: mi-au mai bagat si mie ceva in cont dupa meciul de aseara ,tot sa pui bani multi pe Craiova cand au adversarii cota mare usteag ucv bine ca sunt salariati, ca daca erau fotbalisti poate derapau si castigau.... ucv usteag ucv usteag apld
Jimmy, prietenul jandarmilor ia un ban permanent.
I N I M I T A B I L I

Închis