Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Câte puncte crezi că luăm de la echipa patronată de Hagi?

3
19
76%
1
4
16%
0
2
8%
 
Total votes: 25

Preator12
junior
junior
Mesaje: 65
Membru din: 12 Iun 2018, 15:48

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de Preator12 » 15 Sep 2020, 00:15

Sigur,avem motive sa fim entuziasti,am vazut si lucruri bune.Insa astazi parca s-au evidentiat mai mult momentele slabe.
La cum s-a prezentat Viitorul,azi am jucat cu echipa favorita la retrogradare.Cu toate astea nu am putut sa nu remarc lipsa totala din joc a lui Mihaila(Modesta si finalizarea la singura faza din meci in care s-a evidentiat).
Cu tot respectul pentru Il Capitano - avem nevoie de fundasi laterali !
Vladoiu depasit cu usurinta in 2 randuri iar Bancu pase simple,de 2 metri,nereusite.
Ma bucur totusi ca am castigat,ne da un moral bun.
Odata ce vor fi puse la punct si schemele de joc,sunt convins ca vom arata mai bine.

Forta Stiinta !

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 15 Sep 2020, 01:12

FreakBoy scrie:
14 Sep 2020, 22:59
BiancoAzzurro_AS. scrie:
14 Sep 2020, 22:42
BiancoAzzurro_AS. scrie:
14 Sep 2020, 22:07
in 4 din 5 meciuri (de la cluj incoa) atitudinea e foarte slaba si in meciul cu astra atitudinea a fost asa dupa marea rusine, nu de la sine asa din mental ....sper sa vad atitudine , calitate avem cum se zice

cu bergodi nu o sa batem niciodata la 2 goluri diferenta , nu intra in principiile lui se pare, cu biciu nu da pt ca e prea politicos si nu il vad bine

sa vedem repriza a -2-a...
Inselam-as sa ma înșel asa mereu în situații din astea
Pai, fata de prima repriză, nu fu nimic altfel. Doar că intră golul.toate 3 chiar.
Păcat că nu dădu și Nistor sa se remarce, că ceilalți n-au fata de fotbal arab.
Bun Golic, Ivan munci destul, Vladoiu a vrut, Constantin e bătrân dar peste Bălașa. In rest, trebuie să își aducă iar aminte, toți, că sunt jucători de fotbal pentru că azi nu păreau că își dau seama. Atitudine eu am văzut, doar că cu pasa in spate.
de acord cu tine, doar ca atitudinea fu schimbata, recunoscura si ei pe la interviuri ca se pisara pe ei dupa ce dadura gol...in rest nu ma iau dupa aia de la digi fara sa rumeg informatia, spre exemplu e un labar acolo (nu ma strofoc sa retin nume de labari) care zice ca am castigat cu arbitrii cu astra si in repriza intai viitorul mai buna...cred ca habar nu are sa citeasca o statistica si se pare ca nici ochelarii care ii poarta nu il ajuta , ori a vazut alte meciuri si a confundat echipele

vladoiu vazui vreo 2 gesturi de vedeta pe la el si dupaia trecu de 2 ori pe langa el adversaru, e pusti si sper sa ramana concentrat si sa nu uite ca e fundas, centrari bune totusi astazi

bancu avu atitudine si in prima repriza, nu ma pot supara pe nimeni care vrea, e greu sa isi revina si el dupa ce toata lumea l-a criticat desi am castigat cu Austria (ciudata coincidenta odata cu treaba cu Camora, nu am vazut atatea critici dupa o victorie never ever)......asa ca de data asta imi place ca fu ironic, ca astia de la digi deja nu se mai poate cu ei, daca zic 2 acolo ceva, preiau in ziar si gata e verdict ce zic ei...de la digi , o singura exceptie pozitiva, e aproape imposibil sa il combati pe mister , dar e si cel mai elegant si obiectiv si chiar nu jigneste omul, plus ca a fost meserias in teren....si are acceasi abordare si in viata personala

in rest m.u.i.e digi care promoveaza COVID non stop si antiromanismul sub orice forma inclusiv in sport - exemplu cazul Camora , poze cu el ca e cetatean, sunat la tv dar protestu suporterilor cu "e Cam ora ....." nu apare niciunde pe digi ....atac la persoana non-stop pe orice domeniu,asta e reteta lor comunista/marxista..nu ma putui abtine sa o iau prin porumb

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de malus dacus » 15 Sep 2020, 14:23

Felicitari pt. 3 pct., scor si clasament. Raman la parerea ca Mister FelișitBaetziiAmReglatȘevaLaPauză e depasit.

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de fanucrv » 15 Sep 2020, 15:38

:laughing: :laughing: :laughing: usteag

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de fanUCV » 15 Sep 2020, 21:40

prea cârcotim, chiar și de pe primul loc .. dacă învingem Voluntari și batem la Pitești, ne băgăm în cărți destul de bine .. deși, parcă, jocul nu prea ..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de malus dacus » 15 Sep 2020, 23:04

Dupa ce invingem pe Voluntari si batem la Pitesti, obligatoriu trebuie sa castigam. Apoi luam cele trei puncte si dupa o victorie.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de marius_vl » 16 Sep 2020, 13:28

daca batem tot pana in etapa a 8, la meciul cu cainii, ma declar super incantat si fanul lui Bergodi neconditionat!

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Etapa 3. Viitorul - Universitatea

Mesaj de florinkeke » 18 Sep 2020, 07:47


@moderatori stergeti please acest post

Închis