[Etapa 5] Juventus - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Meciul va trezeste amintiri din Liga a 2-a

Poll ended at 10 Aug 2017, 15:46

Placute
19
73%
Neplacute
7
27%
 
Total votes: 26

DoRyN

[Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de DoRyN » 07 Aug 2017, 15:46

Miercuri, la ora 19:15, pe stadionul Ilie Oana de la Ploiesti, ne reamintim de liga a 2-a.

Conferinta de presa:

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de Bobby » 07 Aug 2017, 15:52

Dupa Milan, acum jucam si cu Juventus. Frumos !

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1412
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de florinkeke » 07 Aug 2017, 19:06

Cala-Dimitrov,Kelic,Barthe,Thiago-Mateiu,Zlati-Barbut,Mitrita,Bancu-Burlacu

JustME

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de JustME » 07 Aug 2017, 19:17

hop si eu cu o propunere:

Popica
Popov, Kelic, Barthe, Thiago
Zlatan, Rossi
Barbut, Gustavo, Mitrita
Roman


asta e un meci important, 3 puncte ne pot da un moral foarte bun pentru meciurile viitoare, deloc usoare, cu Botosani si Viitorul. VICTORIE!

ucv ucv ucv

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de blixa » 07 Aug 2017, 19:51

Pe cuvant daca as sti cu ce fundasi sa joc. Dar Tiago nu trebuie sa lipseasca. Batem. Ne descatusam.
S-a rupt Brazda.

LiviuB

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de LiviuB » 07 Aug 2017, 20:14

Hai ca vin si eu cu o propunere
Popescu - Spahija, Kelic, Tiago - Barbut, Rossi, Zlatinski, Bancu - Gustavo, Roman, Mitrita

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de marius_vl » 07 Aug 2017, 20:35

pierdem sau scoatem cel mult un egal chinuit! caderea este ireversibila!

Albastru
senior
senior
Mesaje: 330
Membru din: 14 Ian 2009, 18:10

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de Albastru » 07 Aug 2017, 21:02

Eu mizez pe un gol al lui Mazarache, aveti idee ce cota are ??

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de cortinadampezzo » 07 Aug 2017, 21:04

Mi se pare mie sau Calancea se uita cam mirat la ce declara Magia...
Putem spune ca este un adversar accesibil, dar accesibil a fost si jocul cu chiajna.
Trebuie sa inscriem mult !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! urmeaza un meci cu cea mai informa echipa din campionatul betano moldovenesc

Briceag a jucat mai bine in dreapta. Poate pentru ca Dimitrov nu a jucat nimic sau poate ca ii place mai mult ce a invatat de la Multescu
Calancea - Thiago, Spajia, Barthe , Briceag - Zlatan Rossi Screciu Burlacu - Mitrita Roman

Deranjat Mangia de atitudinea ostila a intrebarilor o: Benvenuti a Craiova o: la pazienza, che cos'e?

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de Paul » 07 Aug 2017, 21:50

Sorica ala trebuie batut cu paru'. De fapt e reprezentantul Digi, e normal ce face. I-a zis-o Mangia: tu esti chiar suporterul Craiovei sau al Stelei sau al lui Dinamo? Putina pozitivitate! Ce bine le sta la niste neica nimeni cand judeca ei pe toata lumea si fac misto. Vai de capul lui!
Craiova a fost praf in play off. Asa ca acum suntem pe plus. Si ca joc si ca orice. Sorica da cu batul la gard dar daca el ar alerga 2 minute la 40 de grade ar muri. In fine, sper sa ii inchida baietii si Mangia gura cu o serie pozitiva.
Hai baietii!!!

JustME

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de JustME » 07 Aug 2017, 21:57

ma vere ala, pe vremuri, il filma pe ajica in timp ce se scarpina in c*r pe canapea la niuiorc si explica cat de naspa sunt suporterii Craiovei. era responsabil cu propaganda booveana, ati uitat cand il chema booveanul sa filmeze sarmalele si perisoarele in, deja faimosul, cantonament de la Govora? ce pretentii sa ai de la un asemenea personaj?

ete cu ce se ocupa acest individ, cu cata duiosenie ii ridica mingea la fileu cocalarului "credeti ca datorita acestor asa-zisi suporteri (cum le ziceti dumneavoastra) Craiova a avut de suferit?". l-a pus in mare incurcatura pe ajica cu intrebarea aia..



e trist ca genul asta de indivizi s-au strecurat in tabara noastra. ultima achizitie "de marca" fiind bon, cel mai antrenor mare din orasul Craiova. daca bon antreneaza la clubul nostru de ce sa nu puna si sorici intrebari? nu e vina lui ca pune intrebari cretine, el saracu nu poate mai mult. e vina alora care il accepta la conferinte sa puna intrebari. nea marcel o arde cu 'toni in sus toni in jos'...

sorin107

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de sorin107 » 07 Aug 2017, 22:47

eu as renunta la sistemul cu 3 fundasi centrali si as juca asa:

calancea - dimitrov, barthe/kelic, tiago, bancu - barbut/gustavo, rossi/zlatinski, mateiu, burlacu - mitrita, roman

as renunta la screciu, la briceag fundas stanga si l-as incerca si pe mateiu, in mod sigur e mai proaspat decat altii.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de Dany » 07 Aug 2017, 22:57

Vreau sa cred ca vom câștiga fără probleme. Sper ca băieții vor trata meciul foarte serios și vor câștiga la pas.
Urmează apoi doua meciuri grele și avem nevoie de o victorie de moral.
Hai Craiova!

Trimis de pe SM-A510F folosind aplicatia #craiovamaximaro

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Fan Alb - Albastru
suporter
suporter
Mesaje: 623
Membru din: 15 Iun 2016, 23:24

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de Fan Alb - Albastru » 07 Aug 2017, 22:58

Eu asa vad primu 11 de miercuri,asi juca un 4-3-3 :

Popescu - Vladoiu, Barthe ,Kelici ,Tiago - Zlatimski ,Mateiu, Rossi - Mitrita, Burlacu, Barbut
Cât cerul este albastru suntem deasupra tuturor usteag ucv

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 5] Juventus - Universitatea

Mesaj de Bobby » 07 Aug 2017, 23:54

JustME scrie:
07 Aug 2017, 21:57
ma vere ala, pe vremuri, il filma pe ajica in timp ce se scarpina in c*r pe canapea la niuiorc si explica cat de naspa sunt suporterii Craiovei. era responsabil cu propaganda booveana, ati uitat cand il chema booveanul sa filmeze sarmalele si perisoarele in, deja faimosul, cantonament de la Govora? ce pretentii sa ai de la un asemenea personaj?

ete cu ce se ocupa acest individ, cu cata duiosenie ii ridica mingea la fileu cocalarului "credeti ca datorita acestor asa-zisi suporteri (cum le ziceti dumneavoastra) Craiova a avut de suferit?". l-a pus in mare incurcatura pe ajica cu intrebarea aia..



e trist ca genul asta de indivizi s-au strecurat in tabara noastra. ultima achizitie "de marca" fiind bon, cel mai antrenor mare din orasul Craiova. daca bon antreneaza la clubul nostru de ce sa nu puna si sorici intrebari? nu e vina lui ca pune intrebari cretine, el saracu nu poate mai mult. e vina alora care il accepta la conferinte sa puna intrebari. nea marcel o arde cu 'toni in sus toni in jos'...
Vezi ca pe microfonul lui Sorica scria frumos "editie.ro". Asa s-ar putea explica atitudinea umila de atunci. Ce greturi avea Ajica ! Nici nu-mi vine sa cred ca am scapat de interlop.

Închis