[Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam cu oile?

Poll ended at 29 Oct 2017, 03:04

3 - _|_ andrei vlad
25
74%
1 - _|_ andrei vlad oaie
6
18%
0 - _|_ andrei vlad oaie spurcata
3
9%
 
Total votes: 34

sorin107

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de sorin107 » 25 Oct 2017, 07:58

Cam corecta echipa ta probabila, sergiu. Daca revine zlatan, sigur va fi langa mateiu, pe care nu ai cum sa-l scoti din echipa la cum joaca acum. Deci nu intra screciu si va trebui sa joci cu burlacu in locul lui mitrita sau gustavo. Deh, ne cam incurca regula cu u21 anul asta :)

Trubadurul
membru
membru
Mesaje: 150
Membru din: 09 Iul 2017, 13:05

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Trubadurul » 25 Oct 2017, 09:41

Probabil Gustavo va fi titular nu cred că Mangia l-a odihnit în meciul cu Sepsi degeaba

În vară făceam mișto de Messi al portarilor și de alte behăieli idioate ce apăreau prin presă dar având în vedere starea lui Calancea în momentul de față mi se pare un transfer neinspirat, unul care a venit la momentul nepotrivit.
Ar fi fost mană cerească să fi avut acum un portar u21 la ce jucători avem în față. Dar cu Mitrovic rezervă dăm acatiste să nu se accidenteze Calancea deși a greșit destul de mult până acum.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de sorialis » 25 Oct 2017, 09:47

Woowww, il regreti pe vlad acum? Doamne, eu nu stiu ce se intampla cu mintea unora, zau...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de gogu2005 » 25 Oct 2017, 10:34

Trubadurul scrie:
25 Oct 2017, 09:41
Probabil Gustavo va fi titular nu cred că Mangia l-a odihnit în meciul cu Sepsi degeaba

În vară făceam mișto de Messi al portarilor și de alte behăieli idioate ce apăreau prin presă dar având în vedere starea lui Calancea în momentul de față mi se pare un transfer neinspirat, unul care a venit la momentul nepotrivit.
Ar fi fost mană cerească să fi avut acum un portar u21 la ce jucători avem în față. Dar cu Mitrovic rezervă dăm acatiste să nu se accidenteze Calancea deși a greșit destul de mult până acum.
ce mah???? ai baut apa cu rugina???

poate intra popica intr-o astfel de situatie.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de alex.p » 25 Oct 2017, 10:42

Trubadurul scrie:
25 Oct 2017, 09:41
Probabil Gustavo va fi titular nu cred că Mangia l-a odihnit în meciul cu Sepsi degeaba

În vară făceam mișto de Messi al portarilor și de alte behăieli idioate ce apăreau prin presă dar având în vedere starea lui Calancea în momentul de față mi se pare un transfer neinspirat, unul care a venit la momentul nepotrivit.
Ar fi fost mană cerească să fi avut acum un portar u21 la ce jucători avem în față. Dar cu Mitrovic rezervă dăm acatiste să nu se accidenteze Calancea deși a greșit destul de mult până acum.
Ia vezi cine a fost rezerva aseara. :-D

LiviuB

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de LiviuB » 25 Oct 2017, 10:44

cred ca dupa 2 meciuri ale micii oite si Mitrovic ni se va parea portar in raport cu vlad.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Nea Marin » 25 Oct 2017, 10:58

Calancea e un portar bun, aduceti-va aminte cate puncte ne-a adus sezonul trecut. Acum e cam iesit din forma, probabil pt. ca e "titular de drept". Are si jocul ala de picior nesigur... Ar fi trebuit jucat din cand in cand Popescu, asa poate si Calancea se pregatea mai atent.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de alex.p » 25 Oct 2017, 11:32

Oficial, jucam la Serverin.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Bobby » 25 Oct 2017, 11:43

Din pacate, discutia despre locatia acestui meci a fost un dezastru de PR pentru club. Trebuia ca de la inceput sa se spuna clar ca totul depinde de constructor si de CNI - asa lumea stia unde e responsabilitatea. Acum, pentru multi, responsabilitatea e la club ! Asta e perceptia - si perceptia e mai importanta decit realitatea.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Bobby » 25 Oct 2017, 11:59

Cei de la club ar trebui sa organizeze, in colaborare cu CNI si primaria Craiova, tururi ale stadionului pentru abonati in aceasta saptamina - ca masura de PR dupa anuntarea locatiei meciului la Severin. Poate chiar un antrenament usor al echipei simbata seara pe noul stadion, la care abonatii sa poate asista in exclusivitate. Acum se vede creativitatea in materie de PR a celor de la club ! Daca sint oameni care vin din strainatate pentru acel meci, clubul trebuie sa le ofere o experienta frumoasa la noul stadion in aceasta saptamina.

JustME

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de JustME » 25 Oct 2017, 14:05

victorie ucv

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Paul » 25 Oct 2017, 14:36

Bobby scrie:
25 Oct 2017, 11:59
Cei de la club ar trebui sa organizeze, in colaborare cu CNI si primaria Craiova, tururi ale stadionului pentru abonati in aceasta saptamina - ca masura de PR dupa anuntarea locatiei meciului la Severin. Poate chiar un antrenament usor al echipei simbata seara pe noul stadion, la care abonatii sa poate asista in exclusivitate. Acum se vede creativitatea in materie de PR a celor de la club ! Daca sint oameni care vin din strainatate pentru acel meci, clubul trebuie sa le ofere o experienta frumoasa la noul stadion in aceasta saptamina.
Cred ca oricum ar fi trebuit sa faca tururi de stadion de mult timp, nu doar ca masura reparatorie ca s-a ratat inaugurarea la data anuntata, se vede treaba, pripit si fara cunoasterea situatiei efective.
Si nu neaparat doar pentru abonati. Sa zicem ca abonatii primeau turul gratuit, restul daca vor sa faca abonament cu ocazia vizitei il fac, daca nu platesc o suma doar sa vada.
Nu e clubul vinovat ca nu termina CNI receptia in timp util, dar nu au fost capabili de o comunicare clara si transparenta, iar promovarea locatiei prin aceste tururi a fost total ignorata.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de alex.p » 25 Oct 2017, 15:17

Toata lumea si-a cumparat abonamente pe niste locuri fara sa poata sa se duca inainte sa le vada. Poate ca sunt oameni care ar fi vrut sa vada cum se vede din tribuna, inainte sa isi ia abonament.

conStiinta

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de conStiinta » 25 Oct 2017, 15:18

Clubul sa organizeze tururi? Ar avea voie? Nu e stadionul lor, nici macar acum nu a fost predat primariei, deci nici primaria nu ar fi avut voie sa organizeze ceva in acest sens. Probabil singurii care ar fi putut sa faca asa ceva ar fi fost CNI-ul, nu? Doar nu crezi ca stau aia sa faca asa ceva ...

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 16] Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de lory69 » 25 Oct 2017, 16:21

Foarte greu pt Mangia sa faca formatia...baga pe Burlacu,iese Gustavo.....baga pe Screciu..iese Mateiu...ffff complicat.

Închis