[Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem din "comuna" lui Pandele?

Poll ended at 17 Feb 2018, 16:59

3 puncte, cu un pas mai aproape de titlu
25
76%
1 punct, echipa inca nu si-a intrat in mana
6
18%
0 puncte, ne aducem aminte meciul din Cupa
2
6%
 
Total votes: 33

sorin107

[Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 17 Feb 2018, 16:44

Prefer dinamo de 1000 de ori decat iasi si botosani. Pe langa faptul ca putem sa-i batem fara dubii in ambele meciuri, se mai si ambitioneaza cu oile si pot iesi surprize.

Botosaniul si iasi inseamna niste deplasari foarte lungi, plus ca ne urca pe garduri mereu moldovenii cand mergem la ei si ne bat. Si cand vin la noi se baga cu curu-n poarta si ne e greu sa-i desfacem. Si oile castiga mereu cu ei.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 17 Feb 2018, 17:05

pe de alta parte
daca nu intra javrele in PO
FALIMENT scrie pe ei
si o sa avem un nou caz "blestemul clonei" - steaua rapid petrolu'
ingroasa randurile in liga4
n-o sa ne mai deranjeze cativa ani

si ramanem cea mai principala galerie :))
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

iuli

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 17 Feb 2018, 18:28

eu il vreau pe Stoican in play-off nu pe miriuta.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3517
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 17 Feb 2018, 18:34

Si eu prefer sa intre Dinamo in playoff in locul BT sau/si IS. Un meci cu Dinamo inseamna ceva, nu chinul pe care il avem de obicei cu BT care mai si doneaza punctele la cioban.

Apropos de meciul de aseara, arata nivelul de barfa si lipsa totala de onestitate in care de-alde Naum si altii trag fotbalul.
Inainte de orice nu a fost fault la faza pe care au "analizat-o" pana in panzele albe. M-au innebunit cu "contact". Asa si? Se joaca fotbal nu volei, chiar daca exista contact nu e fault.
M-a exasperat faptul ca nimeni nu a pus punctul pe I si totodata sa laude arbitrul tusier.
Idiotul de Naum demonstra ca nu avea cum sa vada contactul. Ok, dar putea sa vada ca amandoi au jucat mingea.
In afara de noi pe aici nimeni nu a amintit de asta la tv. Ceea ce e jalnic.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 17 Feb 2018, 18:43

Cine gandeste pe termen scurt vrea dinamo in play-off, cine gandeste pe termen mediu si lung nu-i vrea.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2485
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 17 Feb 2018, 18:57

DeuxEx scrie:
17 Feb 2018, 15:55
Pai cu iasul in PO, FCSB-ul are 6 puncte din start...
Cand om bate si noi in sfarsit oile, abia atunci sa comentam de ieseni, care i-au batut in campionatul asta si pe oi si pe caini!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8098
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 17 Feb 2018, 19:50

Paul scrie:
17 Feb 2018, 18:34
Si eu prefer sa intre Dinamo in playoff in locul BT sau/si IS. Un meci cu Dinamo inseamna ceva, nu chinul pe care il avem de obicei cu BT care mai si doneaza punctele la cioban.

Apropos de meciul de aseara, arata nivelul de barfa si lipsa totala de onestitate in care de-alde Naum si altii trag fotbalul.
Inainte de orice nu a fost fault la faza pe care au "analizat-o" pana in panzele albe. M-au innebunit cu "contact". Asa si? Se joaca fotbal nu volei, chiar daca exista contact nu e fault.
M-a exasperat faptul ca nimeni nu a pus punctul pe I si totodata sa laude arbitrul tusier.
Idiotul de Naum demonstra ca nu avea cum sa vada contactul. Ok, dar putea sa vada ca amandoi au jucat mingea.
In afara de noi pe aici nimeni nu a amintit de asta la tv. Ceea ce e jalnic.
Ideea e ca Naum vrea rating - si ratingul il faci cu scandal si controverse, daca nu intelegi ce e jurnalismul de calitate.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 17 Feb 2018, 20:46

Bobby, ce face naum se numeste jurnalism gen "Can-Can". Cum poate fi numit asa ceva jurnalism de calitate? Discuți o controversa, nu creezi o controversa din nimic.

Trimis de pe al meu Redmi Note 4 folosind Tapatalk

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

LiviuB

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 17 Feb 2018, 21:48

Trebuie sa fie idioti sa mai continue pe tema asta. S-a vazut ca nu a fost penalty. Trebuie apreciat ca a existat un arbitru care poate sa vada si care ar reparat o greseala imensa. Discutiile se fac si pt ca a avut curajul sa anuleze o decizie impotriva noastra. Daca era fcsb in locul nostru tusierul era erou

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Feb 2018, 00:12

daca dinamo nu prinde playoff-ul, vor avea mai probleme financiare, aproape de faliment. ca sa nu mai vorbim de faptul ca radem de ei la retrogradare.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

LiviuB

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 18 Feb 2018, 10:38

Nici eu nu vreau dinamo in poff. Sa se duca draq cu toate magariile pe care le-au facut si pe care le fac (arbitri, jucatori adusi prin tot felul de smecherii -vezi teansferul lui nistor)

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3517
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 18 Feb 2018, 14:35

DeuxEx scrie:
17 Feb 2018, 20:46
Bobby, ce face naum se numeste jurnalism gen "Can-Can". Cum poate fi numit asa ceva jurnalism de calitate? Discuți o controversa, nu creezi o controversa din nimic.

Trimis de pe al meu Redmi Note 4 folosind Tapatalk
Cred ca suntem toti de acord, iar ce a vrut Bobby sa zica, cred, este ca atat il duce capul pe Naum, si isi inchipuie ca asta tre sa faca, nestiind sa faca jurnalusm de calitate.
Foarte toxic.

iuli

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 18 Feb 2018, 18:35

nici nu ar trebui sa mai discutam despre astfel de personaje.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8098
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 18 Feb 2018, 18:38

Paul scrie:
18 Feb 2018, 14:35
DeuxEx scrie:
17 Feb 2018, 20:46
Bobby, ce face naum se numeste jurnalism gen "Can-Can". Cum poate fi numit asa ceva jurnalism de calitate? Discuți o controversa, nu creezi o controversa din nimic.

Trimis de pe al meu Redmi Note 4 folosind Tapatalk
Cred ca suntem toti de acord, iar ce a vrut Bobby sa zica, cred, este ca atat il duce capul pe Naum, si isi inchipuie ca asta tre sa faca, nestiind sa faca jurnalusm de calitate.
Foarte toxic.
Asta am dorit sa comunic : pe Naum nu il intereseaza jurnalismul de calitate, ci scandalul si controversa, reala sau fabricata. Poate ca e si platit cu bonus de rating - asa ca scandalul inseamna mai multi bani pentru el...

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8098
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 25] FC Voluntari - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 18 Feb 2018, 18:38

Paul scrie:
18 Feb 2018, 14:35
DeuxEx scrie:
17 Feb 2018, 20:46
Bobby, ce face naum se numeste jurnalism gen "Can-Can". Cum poate fi numit asa ceva jurnalism de calitate? Discuți o controversa, nu creezi o controversa din nimic.

Trimis de pe al meu Redmi Note 4 folosind Tapatalk
Cred ca suntem toti de acord, iar ce a vrut Bobby sa zica, cred, este ca atat il duce capul pe Naum, si isi inchipuie ca asta tre sa faca, nestiind sa faca jurnalusm de calitate.
Foarte toxic.
Asta am dorit sa comunic : pe Naum nu il intereseaza jurnalismul de calitate, ci scandalul si controversa, reala sau fabricata. Poate ca e si platit cu bonus de rating - asa ca scandalul inseamna mai multi bani pentru el...

Închis