[Etapa 26] Universitatea Craiova - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce face Știința in ultimul meci al sezonului regulat?

Poll ended at 23 Feb 2018, 09:17

Victorie, 3 puncte!
22
88%
Egal, 1 punct!
3
12%
Înfrangere, se produce surpriza, 0 puncte!
0
No votes
 
Total votes: 25

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Poli Timisoara

Mesaj de lory69 » 25 Feb 2018, 16:19

Si apropo...posibil sa jucam joi impotriva lui Multescu:))))

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Poli Timisoara

Mesaj de White&Blue » 25 Feb 2018, 16:34

lory69 scrie:
25 Feb 2018, 16:16
E nesansa white...cum dracu a scos-o ala la sutul lui Burlacu?Eu unul prefer sa vad meciuri de genul asta...stil barcellona,decat sa vad un meci stil cfr sau fcsb.Suntem buni,ne stiu adversarii de frica...in play-off va fi ok pt ca nu se vor mai apara tot meciul si ne vor da sansa sa-i surprindem.O sa vada toti falsii suporteri ce inseamna jocul echipei...binenteles directionat de Mangia...nu de piturca:))))
De acord cu tine, dar strict la faza lui Burlacu! Si da, cred ca majoritatea preferam ideologia asta de joc, dar crede-ma ca nu e nesansa faptul ca avem aproape in fiecare meci 6,7 ocazii clare de gol dar media de goluri marcare per meci este undeva pe la 1,5. Este minim lipsa de concentrare in fata portii. Mentionez in continuare ca pentru mine e multumitor ceea ce se intampla chiar si cu minusurile pe care le vedem multi dintre noi.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1943
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Poli Timisoara

Mesaj de lory69 » 25 Feb 2018, 16:49

Minusuri vedem toti suporterii adevarati ai echipei....Baluta inca sub ton,Bic inca neeadaptat...samd.Dar sper ca incepand de joi va fi altceva,mai ales ca de acum incep meciurile cu miza.As vrea sa-l vad pe Santos...mi-a facut o impresie deosebita ce am vazut video cu el...e un fel de Fausto Rossi,dar parca mult mai incisiv.Eu cred ca echipa de vis anul asta va fi: xxx Popa Gardos Thiago Martic Zlatinsky Santos Bancu Burlacu Mitrita Baluta.


La portar nu ma pronunt...as vrea sa dam cu un gol mai mult decat primim...asa ca....:)))

crazy_u.craiova
membru
membru
Mesaje: 163
Membru din: 11 Iul 2007, 13:52

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Poli Timisoara

Mesaj de crazy_u.craiova » 26 Feb 2018, 07:09

Mangia e un mare antrenor,intrucat echipa a fost constanta tot campionatul.nu am avut nicio perioada de mai multe etape la rand in care sa avem probleme.au mai fost rezultate proaste ,dar au fost imediat dublate de rezultate bune.nu acelasi lucru il pot spune de astra sau iasi.una peste alta locul trei este meritat(cfr,fcsb au loturi mai bune) cu toate astea daca am fi avut arbitrajul lor am fi fost peste ei.ceea ce arata ca mangia e cel mai bun din liga1.ptr mn anul asta nici nu mai conteaza rezultatele am toata increderea ca al2lea an intram in uefa avem joc solid cu idei clare si frumoase.

Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk


Închis