[Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cine merge mai departe in Cupa?

Poll ended at 01 Mar 2018, 23:02

Noi, ne calificam in 90 de min!
22
79%
Javrele, dupa 90 de min.
4
14%
Noi, ne calificam in extra-time/la penalty-uri!
2
7%
Javrele, ne executa in extra-time/la penalty-uri.
0
No votes
 
Total votes: 28

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de alex.p » 06 Mar 2018, 20:41

Au mai fost si invitatiile, nu le contorizeaza turnichetii. Numarul dat de mine e luat la final de pe turnicheti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de Bobby » 06 Mar 2018, 20:49

DeuxEx scrie:
06 Mar 2018, 20:07
Au vandut ideea coregrafiei noastre javrelor...

Trimis de pe al meu Redmi Note 4 folosind Tapatalk
Da' de unde stiau mititeii coregrafia noastra ?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de DeuxEx » 06 Mar 2018, 20:59

Eu nu stiu, dar SLH si baietii din Peluza Nord cred ca stiu mai multe... Oricum, unii suporteri ai javrelor au plecat desculti acasa. La propriu! :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de Bobby » 06 Mar 2018, 21:02

Sper ca Mangia a vazut cit de prost s-a aparat echipa in ultimele 20 de minute - era vraiste in careul nostru, apararea parea ca in curtea scolii. Cu echipe serioase de genul CFR si FCSB o sa fim mincati daca ne aparam la fel.
La una dintre ocaziile ciinilor Burlacu era in careul nostru si admira faza, in loc sa-l marcheze pe atacantul dinamovist care se pregatea sa primeasca mingea. E OK sa fii maestru de ceremonii dupa meci mai Burlacu - dar trebuie sa-ti faci treaba ca lumea mai intii pe terenul de joc !

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de Bobby » 06 Mar 2018, 21:02

Sper ca Mangia a vazut cit de prost s-a aparat echipa in ultimele 20 de minute - era vraiste in careul nostru, apararea parea ca in curtea scolii. Cu echipe serioase de genul CFR si FCSB o sa fim mincati daca ne aparam la fel.
La una dintre ocaziile ciinilor Burlacu era in careul nostru si admira faza, in loc sa-l marcheze pe atacantul dinamovist care se pregatea sa primeasca mingea. E OK sa fii maestru de ceremonii dupa meci mai Burlacu - dar trebuie sa-ti faci treaba ca lumea mai intii pe terenul de joc !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de alex.p » 06 Mar 2018, 21:22

Unul din bannerele galeriei noastre:
Va inchiriaza in campanii si vi se deconteaza toate
Multi bani pentru o imagine falsa, fara mentalitate
Valoare ultras zero pentru show-urile finantate

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk



LiviuB

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de LiviuB » 06 Mar 2018, 21:24

O victorie foarte importanta care confirma parcursul echipei din acest an. Dar care trebuie continuata, trebuie sa aratam ca am invatat din greselile de anul trecut si nu trebuie subestimat niciun adversar. Felicitari antrenorilor, jucatorilor si suporterilor.

iuli

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de iuli » 06 Mar 2018, 22:23

alex.p scrie:
06 Mar 2018, 20:41
Au mai fost si invitatiile, nu le contorizeaza turnichetii. Numarul dat de mine e luat la final de pe turnicheti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
in momentul coregrafiei eram foarte multi oameni in jurul stadionului:balsul de rahat si circulatia infernala din Craiova a tinut mii de oamenii in afara stadionului in debut!noi de exemplu am ajuns in min 11.

p.s nu am mai folosit turnicheti,nici eu,nici restul....am fost clar mai multi decat la meciurile cu cfr sau viitorul.

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de White&Blue » 06 Mar 2018, 22:43

DeuxEx scrie:
06 Mar 2018, 20:59
Eu nu stiu, dar SLH si baietii din Peluza Nord cred ca stiu mai multe... Oricum, unii suporteri ai javrelor au plecat desculti acasa. La propriu! :lol:
Ar mai fi o varianta care poate parea fantezista dar nu este deloc asa. Contractele de monitorizare al traficului dar si serverele cu toate datele celor de la Vodafone Romania, Orange Romania si Telekom Romania sunt toate in Bucuresti. Un angajat care are acces la datele colectate cu traficul de voce, sms-uri si date si mai stie si numele sau numarul de telefon al persoanei despre care este interesat poate afla destul de multe despre traficul facut de aceasta. Sigur, pare mult mai grea si absurda varianta asta dar nu este deloc imposibil sa fie asa.

Avatar utilizator
valentin0001
suporter
suporter
Mesaje: 856
Membru din: 12 Mai 2011, 20:27

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de valentin0001 » 06 Mar 2018, 22:47

Inca o varianta, să fii scris banner-ul la pauza meciului.
ucv ucv ucv ucv usteag ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de Bobby » 06 Mar 2018, 22:49

Mangia a facut iar doar doua schimbari :-)

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de DeuxEx » 06 Mar 2018, 22:51

Deja vorbim aici de teoria conspiratiei... Sunt prea multi "Daca" in varianta ta, White&Blue. Acele servere inregistreaza datele despre apeluri, nu apelul in sine. Pe cine a sunat, cat a durat convorbirea, poate si date geografice (gen ce turn radio al operatorului a fost folosit). Dar sa stochezi TOATE convorbirile si SMS-urile din Romania nu cred ca este posibil din punct de vedere tehnic. In plus, ce ar castiga din asta? Crezi ca alora de la Telekom le pasa daca eu sun pe romaad sa-l intreb daca bagam un FM2018 in retea?
Personal, cred ca a fost o treaba din interior sau o scapare a ideii coregrafiei catre persoane rau intentionate ...
Sau, a treia varianta, cea indicata de Valentin.

@Bobby: Mangia a castigat si jocul asta. Din punctul meu de vedere, poate sa nu faca nicio schimbare daca castiga meciul.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de stuparu_alexandru » 06 Mar 2018, 22:54

au venit pe stadion cu o ora inainte si au vazut ce se intampla si ce scria. nu e asa mare filozofie. e posibil chiar un catel al cateilor dintre astia de la noi din oras, fratii lor din booveni. era scris cu spray deci l-au facut pe drum.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de White&Blue » 06 Mar 2018, 23:03

DeuxEx scrie:
06 Mar 2018, 22:51
Deja vorbim aici de teoria conspiratiei... Sunt prea multi "Daca" in varianta ta, White&Blue. Acele servere inregistreaza datele despre apeluri, nu apelul in sine. Pe cine a sunat, cat a durat convorbirea, poate si date geografice (gen ce turn radio al operatorului a fost folosit). Dar sa stochezi TOATE convorbirile si SMS-urile din Romania nu cred ca este posibil din punct de vedere tehnic. In plus, ce ar castiga din asta? Crezi ca alora de la Telekom le pasa daca eu sun pe romaad sa-l intreb daca bagam un FM2018 in retea?
Personal, cred ca a fost o treaba din interior sau o scapare a ideii coregrafiei catre persoane rau intentionate ...
Sau, a treia varianta, cea indicata de Valentin.

@Bobby: Mangia a castigat si jocul asta. Din punctul meu de vedere, poate sa nu faca nicio schimbare daca castiga meciul.
Gresesti...cel putin la sms-uri poate fi stocat si continutul lor criptat...stiu sigur asta dintr-un contract cu o alta firma de telefonie...oricum am zis din start ca e putin probabil sa fie asa, dar este o varianta.

LiviuB

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - Динамо Бухарест

Mesaj de LiviuB » 06 Mar 2018, 23:05

Ce arbitraj infect. Penalty clar care nu a fost dat, Mitrita ii ia mingea lii hanca si asta da fault, in partea cealalta Popa este impins, nu se da nimic. Gustavo ia galben dupa ce mingea il loveste in mana, nistor faulteaza din spate si nu primeste nimic.

Închis