[Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in prima mansa din semifinala Cupei Romaniei?

Poll ended at 19 Apr 2018, 16:26

Victorie, meciul cu Iasul ne-a scos din pasa proasta!
18
75%
Egal, meci greu!
3
13%
Infrangere pentru prima data pe "Oblemenco".
3
13%
 
Total votes: 24

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3512
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Paul » 21 Apr 2018, 14:43

UneKa scrie:
21 Apr 2018, 14:31
Din nou se dovedeste slaba pregatire a lui Mangia, Baluta i-a tras un sut in dos de nu s-a vazut cu prestatia aratata.
Rezultatul normal la adversarul si adversarele avute. Cupa ca si trofeu castigat este o performanta, dar daca judecam.dupa adversare e ceva normal.asa ca mangia e degeaba

Trebuia si trebuie dat afara de urgenta, victor piturca ne aducea titlul in acest an.

Felicitari jucatorilor si suporterilor.
Bai frate, zici ca esti alt copil nelegitim al lui Piti, prea le zici cu foc.
Ai mai identificat pe cineva sa aiba aceleasi pareri cu tine aici pe forum?
Ai incercat sa disuti cu cei din conducerea clubului, ca ar fi pacat sa se iroseasca niste sfaturi si o viziune asa de folositoare.

LiviuB

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de LiviuB » 21 Apr 2018, 14:53

Daca nu bate viitorul ne cresc sansele sa ne atingem unul dintre obiective, locul 3. Asa ca nu ar fi tocmai rau

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1098
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Leonard Albert » 22 Apr 2018, 00:21

UneKa, esti obsedat? Piturca e un blatist ordinar, un zero cu curu-n poarta. Un escroc fara obraz. Lumea zice ca-s un gentleman, dar pe tine te dau dracului cu tot cu Piturca al tau! Craiova sclipeste si tu dai cu rahhat, scuteste-ne in [****] de ideile tale!

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de UneKa » 22 Apr 2018, 10:10

Leonard Albert scrie:
22 Apr 2018, 00:21
UneKa, esti obsedat? Piturca e un blatist ordinar, un zero cu curu-n poarta. Un escroc fara obraz. Lumea zice ca-s un gentleman, dar pe tine te dau dracului cu tot cu Piturca al tau! Craiova sclipeste si tu dai cu rahhat, scuteste-ne in [****] de ideile tale!
Mai mic boovean ce esti tu suparat ca Piturca l-a pus cu botul pe labe pe idolul vietii tale. Fitilistule mai usor cu Craiova si cu jucatul la doua capete ca tu esti fan Marin si SRL-ul lui, n-am timp pt din astia ca tine ca-ti cautam mesaje cand ii plangeai de mila brutarului.
Pana una alta cand vine vorba de Piturca, te ridici in picioare ca sa ai voie sa vorbesti de el.
Din pacate pe tine ca suferi enorm si din fericire pt noi, daca nu era Piturca, echipa asta nici acum nu aparea pt ca brutarul ala imputit nu era scos din joc. Nu mai spun ca Piturca a fost primul care a venit cu ideea unei echipe la Craiova fara brutar si fara milogi, dar stiu ca astea sunt lucruri naspa pt tn, dar te rog sufera la Perinita cu Marin.

In alta ordine de idei, dat fiind faptul ca diferenta e foarte linistitoare iar jucatorii se plang de oboseala, putem menaja pe cativa dintre ei la retur

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de malus dacus » 22 Apr 2018, 10:24

...bai uneka, doua zile ai tacut ca vreascu-n tufa, nu-ti reveneai. Esti o cartita ordinara, n-ai nicio treaba cu Stiinta...

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1098
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Leonard Albert » 22 Apr 2018, 12:18

@UneKa: Daca toti iti spun ca esti beat, du-te ba si te culca!

Avatar utilizator
zschortau
suporter
suporter
Mesaje: 892
Membru din: 01 Dec 2015, 22:36

[Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de zschortau » 22 Apr 2018, 12:35

UneKa, ori esti prost, ori esti prost! Sau esti prea beat si drogat! Eu am mai propus aici: Fa-ti propriul forum si lasa-ne in durerea noastra, cu Stiinta noastra! Ai inteles? Du-te!
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu CAMPIOANA unei mari iubiri! usteag steagucv

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Copacul » 22 Apr 2018, 20:24

Se pare ca atat Gazul cat si Sibiul si-au dat acordul ca finala sa se joace la Craiova. Imagine si bani pt ei!
C O P A C U LImagine

Thunder

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Thunder » 22 Apr 2018, 21:39

dantes scrie:
20 Apr 2018, 10:04
@Thunder Da ma Thunder, nu toti sunt perfecti in trup si in spirit ca tine si chiar mai putini atat de rapizi. Cum dracu ai apucat sa-mi vezi greseala inainte sa apuc s-o corectez la a doua citire. M-am dus pana la buda, mi-am dat seama ca gresisem si cand ma intorc vad ca m-ai dat in fapt.
Da, ba, sunt Gogoasa, si cand te prind iti rup capul...
Glumesc, desigur, nu te-as deposeda vreodata de o minte atat de agera. Da, sa-ti iau morti-n....Hai ca m-am enervat :))
Ba daca nu suporti sarcasmu`, sug3-te :-D E vina mea ca nu stii imnu` pe din-afara? Multi va dati fani da-n afara de 3-4 din Craiova Maxima (si zic 3-4 asa, ca sa fiu indulgent ca multi va uitati la sala si credeti ca si Mohora a jucat in anii 80 sau ceva) nu prea stiti mare lucru despre clubu` pe care va laudati ca-l iubiti. Cat despre gluma aia cu ruptu` capului, din partea ta era clar ca nu putea fi altceva, nu era nevoie sa mentionezi. Eventual puteai sa zici ca-i si SF ca merge si la categoria aia. Mortii daca-i iei in... ia-i p-ai ma-tii :)( gogosico!

FreakBoy

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de FreakBoy » 22 Apr 2018, 22:12

Bateți la ochi [cenzurat], mai ocoliti-o

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de DeuxEx » 22 Apr 2018, 22:21

Copacul scrie:
22 Apr 2018, 20:24
Se pare ca atat Gazul cat si Sibiul si-au dat acordul ca finala sa se joace la Craiova. Imagine si bani pt ei!
Sa nu zicem "hop!" pana nu sarim pârleazul, zic... Apropo, cand e returul acestei semifinale?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de alex.p » 22 Apr 2018, 23:34

9 mai.

dantes
suporter
suporter
Mesaje: 566
Membru din: 10 Ian 2009, 00:39

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de dantes » 22 Apr 2018, 23:48

Thunder scrie:
22 Apr 2018, 21:39
dantes scrie:
20 Apr 2018, 10:04
@Thunder Da ma Thunder, nu toti sunt perfecti in trup si in spirit ca tine si chiar mai putini atat de rapizi. Cum dracu ai apucat sa-mi vezi greseala inainte sa apuc s-o corectez la a doua citire. M-am dus pana la buda, mi-am dat seama ca gresisem si cand ma intorc vad ca m-ai dat in fapt.
Da, ba, sunt Gogoasa, si cand te prind iti rup capul...
Glumesc, desigur, nu te-as deposeda vreodata de o minte atat de agera. Da, sa-ti iau morti-n....Hai ca m-am enervat :))
Ba daca nu suporti sarcasmu`, sug3-te :-D E vina mea ca nu stii imnu` pe din-afara? Multi va dati fani da-n afara de 3-4 din Craiova Maxima (si zic 3-4 asa, ca sa fiu indulgent ca multi va uitati la sala si credeti ca si Mohora a jucat in anii 80 sau ceva) nu prea stiti mare lucru despre clubu` pe care va laudati ca-l iubiti. Cat despre gluma aia cu ruptu` capului, din partea ta era clar ca nu putea fi altceva, nu era nevoie sa mentionezi. Eventual puteai sa zici ca-i si SF ca merge si la categoria aia. Mortii daca-i iei in... ia-i p-ai ma-tii :)( gogosico!
Parca il preferam pe-a lui Ozzy. Dar acum mi-e clar ca nu sunt nici eu genul tau preferat de lectura, oricate stiluri literare as aborda.
Sigur ca esti un suporter mai mare, mult mai mare...unii sunt in mod evident suporteri mai mari decat altii, iar eu sunt dintre cei mai mici si de-aia iti dau dreptate (pune-ti-as [cenzurat] pe spate :o )
Na, ca nu m-am putut abtine, si prevad ca o sa o tot continuam pana ne opreste vreun modetator pt off topic

Thunder

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Thunder » 22 Apr 2018, 23:56

In caz ca inca n-ai fost la buda, iti urez de p-acu pofta buna :)( Data viitoare cand mai vrei sa te crezi formator de opinii, reciteste-ti articolu` de 10-15 ori in [****], poate iti iese mai bine :-D

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8092
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea Craiova - FC Botosani

Mesaj de Bobby » 23 Apr 2018, 03:43

Copacul scrie:
22 Apr 2018, 20:24
Se pare ca atat Gazul cat si Sibiul si-au dat acordul ca finala sa se joace la Craiova. Imagine si bani pt ei!
Da' Botosaniul ce zice ? :-)

Închis